נבחרות ישראל בכדורגל

בית א'
קבוצה מש נצ ת הפ שערים נק
1 איסלנד 3 3 0 0 0-8 9
2 צ'כיה 3 3 0 0 4-8 9
3 הולנד 3 1 0 2 5-4 3
4 לטביה 3 0 2 1 4-1 2
5 קזחסטן 3 0 1 2 7-3 1
6 טורקיה 3 0 1 2 6-2 1
בית ב'
קבוצה מש נצ ת הפ שערים נק
1 וויילס 3 2 1 0 2-4 7
2 ישראל 2 2 0 0 2-6 6
3 בלגיה 2 1 1 0 1-7 4
4 קפריסין 3 1 0 2 5-4 3
5 בוסניה 3 0 2 1 3-2 2
6 אנדורה 3 0 0 3 12-2 0
בית ג'
קבוצה מש נצ ת הפ שערים נק
1 סלובקיה 3 3 0 0 2-6 9
2 ספרד 3 2 0 1 3-10 6
3 אוקראינה 3 2 0 1 1-3 6
4 מקדוניה 3 1 0 2 8-4 3
5 בלארוס 3 0 1 2 6-2 1
6 לוקסמבורג 3 0 1 2 8-3 1
בית ד'
קבוצה מש נצ ת הפ שערים נק
1 פולין 3 2 1 0 2-11 7
2 אירלנד 3 2 1 0 2-10 7
3 סקוטלנד 3 1 1 1 4-4 4
4 גרמניה 3 1 1 1 4-3 4
5 גאורגיה 3 1 0 2 3-4 3
6 גיברלטר 3 0 0 3 17-0 0
בית ה'
קבוצה מש נצ ת הפ שערים נק
1 אנגליה 3 3 0 0 0-8 9
2 סלובניה 3 2 0 1 1-3 6
3 ליטא 3 2 0 1 2-3 6
4 שוויץ 3 1 0 2 3-4 3
5 אסטוניה 3 1 0 2 2-1 3
6 סן מרינו 3 0 0 3 11-0 0
בית ו'
קבוצה מש נצ ת הפ שערים נק
1 צפון אירלנד 3 3 0 0 1-6 9
2 רומניה 3 2 1 0 1-4 7
3 פינלנד 3 1 1 1 4-4 4
4 הונגריה 3 1 1 1 3-3 4
5 יוון 3 0 1 2 4-1 1
6 איי פארו 3 0 0 3 6-1 0
בית ז'
קבוצה מש נצ ת הפ שערים נק
1 אוסטריה 3 2 1 0 2-4 7
2 רוסיה 3 1 2 0 2-6 5
3 שבדיה 3 1 2 0 2-4 5
4 מונטנגרו 3 1 1 1 1-2 4
5 מולדובה 3 0 1 2 5-2 1
6 ליכטנשטיין 3 0 1 2 6-0 1
בית ח'
קבוצה מש נצ ת הפ שערים נק
1 קרואטיה 3 3 0 0 0-9 9
2 איטליה 3 3 0 0 1-5 9
3 נורבגיה 3 2 0 1 3-5 6
4 בולגריה 3 1 0 2 4-3 3
5 מלטה 3 0 0 3 6-0 0
6 אזרבייג'אן 3 0 0 3 10-2 0
בית ט'
קבוצה מש נצ ת הפ שערים נק
1 אלבניה 2 1 1 0 1-2 4
2 דנמרק 3 1 1 1 3-3 4
3 פורטוגל 2 1 0 1 1-1 3
4 סרביה 1 0 1 0 1-1 1
5 ארמניה 2 0 1 1 3-2 1

תוצאות בית א' מחזור 3

  • 19:00

    1. קזחסטן

      (0)2

    2. 4(2)

      צ'כיה

  • 21:45

    1. איסלנד

      (2)2

    2. 0(0)

      הולנד

      הולנד
  • 21:45

    1. לטביה

      (0)1

    2. 1(0)

      טורקיה

תוצאות בית ב' מחזור 3

  • 21:45

    1. אנדורה

      (1)1

    2. 4(2)

      נבחרת ישראל

  • 21:45

    1. בוסניה

      בוסניה

      (1)1

    2. 1(0)

      בלגיה

      בלגיה
  • 21:45

    1. ויילס

      (2)2

    2. 1(1)

      קפריסין

תוצאות בית ג' מחזור 3

  • 19:00

    1. אוקראינה

      (1)1

    2. 0(0)

      מקדוניה

  • 21:45

    1. בלארוס

      (0)1

    2. 3(0)

      סלובקיה

  • 21:45

    1. לוקסמבורג

      (0)0

    2. 4(2)

      ספרד

      ספרד

תוצאות בית ד' מחזור 3

  • 21:45

    1. גרמניה

      גרמניה

      (0)1

    2. 1(0)

      אירלנד

  • 21:45

    1. גיברלטר

      (0)0

    2. 3(2)

      גאורגיה

  • 21:45

    1. פולין

      (1)2

    2. 2(1)

      סקוטלנד

תוצאות בית ה' מחזור 3

  • 19:00

    1. אסטוניה

      (0)0

    2. 1(0)

      אנגליה

      אנגליה
  • 21:45

    1. ליטא

      (0)0

    2. 2(2)

      סלובניה

  • 21:45

    1. סן מרינו

      (0)0

    2. 4(3)

      שוויץ

      שוויץ

תוצאות בית ו' מחזור 3

  • 21:45

    1. איי פארו

      (0)0

    2. 1(1)

      הונגריה

  • 21:45

    1. פינלנד

      (0)0

    2. 2(2)

      רומניה

  • 21:45

    1. יוון

      יוון

      (0)0

    2. 2(1)

      צפון אירלנד

תוצאות בית ז' מחזור 3

  • 19:00

    1. אוסטריה

      (1)1

    2. 0(0)

      מונטנגרו

  • 19:00

    1. רוסיה

      רוסיה

      (0)1

    2. 1(0)

      מולדובה

  • 21:45

    1. שבדיה

      (1)2

    2. 0(0)

      ליכטנשטיין

תוצאות בית ח' מחזור 3

  • 21:45

    1. קרואטיה

      קרואטיה

      (4)6

    2. 0(0)

      אזרבייג'אן

  • 21:45

    1. מלטה

      (0)0

    2. 1(1)

      איטליה

      איטליה
  • 21:45

    1. נורבגיה

      (1)2

    2. 1(1)

      בולגריה

תוצאות בית ט' מחזור 3

  • 21:45

    1. דנמרק

      (0)0

    2. 1(0)

      פורטוגל

      פורטוגל
  • 21:45

    1. סרביה

      (0)0

    2. 0(0)

      אלבניה

עוד כתבות

קניות

עבור לאתר המלא להורדת האפליקצייה
חזור לאתר המותאם