נושאים חמים

לוח תוצאות LIVE

איסלנד - ליגה ראשונה

כדורגל-איסלנד - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אוסטרליה - קפיטאל

כדורגל-אוסטרליה - קפיטאל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארה"ב - MLS

כדורגל-ארה"ב - MLS

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ברזיל - גביע ברזילאי

כדורגל-ברזיל - גביע ברזילאי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
30'סאנטוס10ואסקו דה גמא
מחצית 1
רנאטו30
35'אתלטיקו פארננסה01גרמיו
מחצית 1
7מילר ראסקוס
דנמרק - ליגה שנייה

כדורגל-דנמרק - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
יפן - ליגה שנייה

כדורגל-יפן - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
נורבגיה - ליגה שנייה

כדורגל-נורבגיה - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סלובקיה - ליגה ראשונה

כדורגל-סלובקיה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רוסיה - גביע רוסי

כדורגל-רוסיה - גביע רוסי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רוסיה - שלישית. מרכז

כדורגל-רוסיה - שלישית. מרכז

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
בוטללוקומטיב ליסקי00זבזדה רייאזן
רוסיה - שלישית. מערב

כדורגל-רוסיה - שלישית. מערב

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
שבדיה - גביע שבדי

כדורגל-שבדיה - גביע שבדי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
נדחהאוסקרסהאמנס00גטבורג
ארה"ב - USL פרו ליג

כדורגל-ארה"ב - USL פרו ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
90'+טורונטו01ניו יורק רד בולס
מחצית 2
64ג'וניור פלמינגס
מחצית 1אף. סי סינסינטי00רוצ'סטר רינוס
7'פיטסבורג ריברהאונדס10ווילמינגטון האמרהדס
בוליביה - אפרטורה

כדורגל-בוליביה - אפרטורה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
נדחהדה סטרונגסט00ריאל פוטוסי
7'אוניברסיטריו דה סוקרה00חורחה ווילסטרמן
נדחהבוליבאר לה פאס00נסיונל פוטוסי
ידידות

כדורגל-ידידות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ליגת האלופות צפון אמריקה, בית ד'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ליגת האלופות צפון אמריקה, בית ז'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ליגת האלופות צפון אמריקה, בית ח'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ליטא - ליגה ראשונה

כדורגל-ליטא - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מוקדמות ליגה אירופית

כדורגל-מוקדמות ליגה אירופית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מקסיקו - גביע מקסיקני, בית 2

כדורגל-מקסיקו - גביע מקסיקני, בית 2

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מקסיקו - גביע מקסיקני, בית 4

כדורגל-מקסיקו - גביע מקסיקני, בית 4

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מקסיקו - גביע מקסיקני, בית 5

כדורגל-מקסיקו - גביע מקסיקני, בית 5

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מקסיקו - גביע מקסיקני, בית 7

כדורגל-מקסיקו - גביע מקסיקני, בית 7

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סינגפור - סופר ליג

כדורגל-סינגפור - סופר ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
קולומביה - פרמייר א' קלאוסרה

כדורגל-קולומביה - פרמייר א' קלאוסרה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
3'אליאנזה פטרולרה00בויאקה צ'יקו
קופה סודאמריקנה

כדורגל-קופה סודאמריקנה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מחציתבוליבאר לה פאס00אתלטיקו נסיונאל
מחציתסרו פורטניו40ריאל פוטוסי
מחצית 1
חורחה רוחאס14
אלברו פריירה31
גיירמו בלטרן38
גיירמו בלטרן45
ארה"ב - מוקדמות US OPEN - גברים

טניס-ארה"ב - מוקדמות US OPEN - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםראדק סטפאנק20פרנקו סקוגור
6מערכה 11
6מערכה 21
מערכה 2קונסטנט לסטיאן01אקסל מייקון
6מערכה 17
0מערכה 20
3ש. שוויון 17
מערכה 1ג'ארד דונלדסון00אדוארדו סטרוביי
5מערכה 12
מערכה 3פרה ריבה11ג'ורדי סאמפר מונטנה
6מערכה 12
4מערכה 26
2מערכה 33
הסתייםמרסלו ארבאלו02סנטיאגו ג'יראלדו
6מערכה 17
6מערכה 27
4ש. שוויון 17
5ש. שוויון 27
מערכה 1מישה זברב00אנדריי גולובב
4מערכה 10
מערכה 1סקו באנגורה00גונזאלו לאמה
2מערכה 11
02:05דניס נובאק00טיימו דה באקר
21:00לורנצו גיוסטינו00די וו
19:30אלכסנדר סארקיסיאן00קוונטין האליס
21:00מרטון פוקסוביקס00מקסימו גונזלס
18:00תומאס פביאנו00יאניק ריוטר
18:00ראיין האריסון00יוריס דה לור
19:30טים סמיצ'ק00גיירמה סלזאר
18:00טריסטן למאזין00מרקו צ'יודינלי
19:30יורגן מלצר00גוידו אנדראוזי
19:30דניאל בראנדס00פרנק דנצ'ביץ'
21:00אולכסנדר נדובייסוב00דריאן קינג
18:00ג'וזף קובליק00מרקו טיפאבץ'
21:00מת'יו בארטון00יאן סאטרל
21:00מיטשל קרוגר00סאקט מיינני
21:00דניס נוביקוב00פדיה קרסטין
21:00ראיין שיין00איליה איבשקה
21:00ג'ואאו סאוזה00מטיאס באשינגר
22:30נוח רובין00מיכאל ברר
22:30סטיבין דיאז00בלאז קאבצ'יץ'
21:00קארן קאצ'אנוב00אדריאן מנדז
22:30קונסטנטין קרבצ'וק00כריסטיאן הריסון
00:00יואיצ'י סוגיטה00אלכסנדרו גיאנאסי
00:00דמיטרי פופקו00טוביאס קאמקה
22:30וינסנט מילוט00הנריקה לופז פרז
22:30סטיב דרסיס00דאק הי לי
00:00ראדק סטפאנק00אמיר ווינטרוב
17:00ריילי אופלקה00סנטיאגו ג'יראלדו
ארה"ב - מוקדמות US OPEN - נשים

טניס-ארה"ב - מוקדמות US OPEN - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מערכה 2יוליה גלושקו10מיהארו אימאנישי
6מערכה 14
0מערכה 20
הסתייםיוקסואן ז'אנג20סופי צ'אנג
6מערכה 13
7מערכה 26
7ש. שוויון 20
18:00ארי הוזומי00אמנדה אניסימובה
02:10מיסה אגוצ'י00מיירטיל גאורגס
מערכה 1קרולין דולהייד00מלאני אודין
1מערכה 13
02:40תרזה מרדזה00טארה מור
הסתייםאנטוניה לוטנר20אמרה סדיקוביץ'
6מערכה 12
6מערכה 21
מערכה 1טאטינה מריה00ג'סיקה מאלקובה
4מערכה 13
הסתייםניקול פרנקל02איפק סוילו
4מערכה 16
1מערכה 26
מערכה 1סו יונג יאנג00לאורה רובסון
2מערכה 14
מערכה 1לסלי קרקוב00איזבלה שיניקובה
3מערכה 15
19:30ריסה אוזאקי00נא ליי האן
18:00ויקטוריה טומובה00אקטרינה אלכסנדרובה
19:30אן סופי מאטש00ג'סיקה פגולה
18:00קאי-לין ז'אנג00קריסטי האיירים אהן
19:30ססיל קרטנצ'בה00אליס מרטנס
18:00מונטסראט גונזאלס00איבנה יורוביץ'
19:30פאנגז'ו ליו00ריצ'ל הוגנקמפ
19:30אסיה מוחמד00סינדי בורגר
19:30יובאנה יאקסיץ00נדיה פודורוסקה
18:00אנה בוגדן00יסלין בונאבנטור
19:30דונה וקיץ'00אליס לים
19:30שוקו אויאמה00אליטסה קוסטובה
19:30כריסטינה פליסקובה00אלכסנדרה קרוניץ'
18:00אמנדין הסה00פרנסואז אבאנדה
21:00תרזה סמיטקובה00רבקה פיטרסון
22:30אוסואה מאיטאה ארקונאדה00שרה סוריבס טורמו
21:00אינג-אינג דואן00מיו קאטו
21:00קת'רין בליס00גרייס מין
21:00אליסון ואן אוטבנק00לוסי הרדצקה
22:30כריסטינה קוצ'ובה00אלכסנדרה פאנובה
00:00ארינה רודוינובה00שיניון האן
22:30טיילור טאונסנד00אולגה סאבצ'וק
22:30יאנה צ'פלובה00פאולה קאניה
00:00יפאן וואנג00ואלריה סטראקהובה
17:00יוקסואן ז'אנג00ברברה האס
ארה"ב - ווינסטון-סיילם - גברים

טניס-ארה"ב - ווינסטון-סיילם - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםפאבלו קואבס02פאבלו קארנו-בוסטה
3מערכה 16
6מערכה 27
1ש. שוויון 27
02:05מרקוס בגדאטיס00רוברטו באטיסטה אגוט
03:30סם קווארי00ויקטור טרויצקי
הסתייםאנדריי קוזנצוב00יירי וסלי
5מערכה 15
02:10פרננדו ורדאסקו00סטיב ג'ונסון
19:00רישאר גאסקה00ג'ון מילמן
19:00פאבלו קארנו-בוסטה00אנדריי קוזנצוב
ארה"ב - ווינסטון-סיילם - גברים זוגות

טניס-ארה"ב - ווינסטון-סיילם - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
19:00רוברט לינדסטדט / איסאם קרשי00מרין דראגאניה / דומוניק אינגלוט
03:30אנדריי קוזנצוב / סטפן רובר00מאטה פאביץ' / מייקל ונוס
19:00לוקאס קובוט / ננאד זימוניץ'00אנדרה בגמן / לנדר פאס
ארה"ב - ניו הייבן - נשים

טניס-ארה"ב - ניו הייבן - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
02:05פטרה קביטובה00יוג'יני בושארד
21:30אלינה סביטולינה00אלנה וסנינה
20:00יוהאנה לארסון00רוברטה וינצ'י
ארה"ב - ניו הייבן - נשים זוגות

טניס-ארה"ב - ניו הייבן - נשים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
03:30לואיסה צ'יריקו / אליסון ריסקה00סאניה מירזה / מוניקה ניקולסקו
20:00קטרינה בונדרנקו / צ'יה יאנג צ'ואנג00סו-ווי צי / אנדראה פטקוביץ'
ארה"ב - MLB

בייסבול-ארה"ב - MLB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סבב 1וושינגטון נשיונאלס00בולטימור אוריולס
0סבב 10
סבב 1טורונטו בלו ג'ייז00לוס אנג'לס איינג'לס
0סבב 10
02:10מיאמי מרלינס00קנזס סיטי רויאלס
02:10סינסינטי רדס00טקסס ריינג'רס
02:10טמפה ביי רייס00בוסטון רד סוקס
03:10שיקגו וייט סוקס00פילדלפיה פיליז
03:10מינסוטה טווינס00דטרויט טייגרס
03:15סט. לואיס קרדינלס00ניו יורק מטס
04:40אריזונה דיאמונדבקס00אטלנטה ברייבס
05:10לוס אנג'לס דודג'רס00סן פרנסיסקו ג'איינטסFOX SPORT
20:10מינסוטה טווינס00דטרויט טייגרס
20:10טמפה ביי רייס00בוסטון רד סוקס
סבב 1וושינגטון נשיונאלס00בולטימור אוריולס
0סבב 10
סבב 1טורונטו בלו ג'ייז00לוס אנג'לס איינג'לס
0סבב 10
02:10מיאמי מרלינס00קנזס סיטי רויאלס
02:10סינסינטי רדס00טקסס ריינג'רס
02:10טמפה ביי רייס00בוסטון רד סוקס
03:10שיקגו וייט סוקס00פילדלפיה פיליז
03:10מינסוטה טווינס00דטרויט טייגרס
03:15סט. לואיס קרדינלס00ניו יורק מטס
04:40אריזונה דיאמונדבקס00אטלנטה ברייבס
05:10לוס אנג'לס דודג'רס00סן פרנסיסקו ג'איינטסFOX SPORT
20:10מינסוטה טווינס00דטרויט טייגרס
20:10טמפה ביי רייס00בוסטון רד סוקס
דרום קוריאה - ליגת הבייסבול של קוריאה

בייסבול-דרום קוריאה - ליגת הבייסבול של קוריאה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
12:30נקסון הירוס00אל ג'י טווינס
12:30קיי. טי וויז00אס.קיי וויברנס
12:30קיה טייגרס00סמסונג ליונס
12:30האנווה איגלס00אן.סי דינוס
12:30דוסאן בירס00לוט ג'יאנטס
יפן - ליגה ראשונה

בייסבול-יפן - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
12:00יוקוהאמה בייסטארס00האנשין טייגרס
12:00טוקיו יאקולט סוואלוס00צ'וניצ'י דראגונס
12:00יומיורי ג'איינטס00הירושימה קראפ
12:00פוקוקה סופטבנק הוקס00טוהוקו ראקוטן גולדן איגלס
12:15צ'יבה לוט מרינרס00ניפון האם פייטרס
רוסיה - הליגה הראשונה KHL

הוקי קרח-רוסיה - הליגה הראשונה KHL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
15:00מטאלורג נובוקוזנצ'ק00יוגרה קננטי מנסיסק
0שליש 10
16:00אבנגארד אומסק00אבטומובליסט אקאטרינבורג
0שליש 10
19:00סברסטאל צ'רופובץ'00מטאלורג מאגניטורסק
0שליש 10
19:00בארס קאזאן00נפטמיק ניזנקאמסק
0שליש 10
19:30צסק"א מוסקבה00טראקוק
0שליש 10
19:30סק סט פטסבורג00סלאבאט אולאב
0שליש 10
15:30סיביר נובוסיבירסק00באריס אסטאנה
0שליש 10
18:00לאדה טוגליאטי00סלובאן
0שליש 10
19:00אייץ'.סי טורפדו00דינמו ריגה
0שליש 10
19:30סוצ'י00ג'וקיירט
0שליש 10