נושאים חמים

לוח תוצאות LIVEבשיתוף 365

בחר את הקבוצות המועדפות עליך

ליגת העל

ליגה לאומית

עליך לבחור לפחות ענף ספורט אחד

כדורסל-ישראל-ליגת ווינר

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ישראל-ליגה לאומית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ספרד-לה ליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-גרמניה-בונדסליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-איטליה-סריה א'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-צרפת-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-אירופה-יורוליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-ארה"ב-NBA

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים ממפיס גריזליס96103סן אנטוניו ספרס
22Q124
28Q221
24Q330
22Q428
הסתיים מילווקי באקס8992טורונטו ראפטורס
24Q128
14Q223
23Q323
28Q418

כדורגל-אנגליה-ליגת משנה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-בלגיה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-טורקיה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-פולין-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-אוסטריה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-אוקראינה-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-אירלנד-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-אירלנד-ליגת ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-אקוודור-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ארגנטינה-ליגה רביעית - מטרופוליטנה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ארגנטינה-ליגה שלישית - מטרופוליטנה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים דפורטיבו מורון50אקסורסיוניסטאס

כדורגל-בולגריה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-בינלאומי-ידידות עד 18

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים טורקיה עד 1801הונגריה עד 18
הסתיים אירלנד עד 1802סלובקיה עד 18

כדורגל-בלגיה-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ברזיל-גביע נורדסטה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים ויטוריה21באהיה

כדורגל-ברזיל-מרנהנסה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-גרמניה-בונדסליגה II

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-גרמניה-ליגה 3

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-גרמניה-מחוזית באיירן

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-גרמניה-מחוזית דרום מערב

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-גרמניה-מחוזית מערב

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-גרמניה-מחוזית צפון

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-גרמניה-מחוזית צפון מזרח

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ד. אמריקה-קופה ליברטדורס

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים נאסיונל30צ'אפוקוונסה
מחצית 1
3לואיז אנטוניו
קוין רמירז17
רפאל גארסיה27
30דוגלאס גרולי
35נאתן
מחצית 2
רודריגו אגירה50
53לואיז אוטאביו
55ר. פריירה דה סילבה
קוין רמירז56
אלברו גונזאלס59
60וולינגטון פאוליסטה
60טוליו דה מלו
66לואיז אנטוניו
66אפודי
בריאן לוזאנו71
ג'ורג' פוסיל71
קוין רמירז75
טבארה ויאודז75
76נילטון
76ארתור
סבסטיאן רודריגז78
טבארה ויאודז81
גונזאלו פורראס82
סבסטיאן רודריגז82
83ר. פריירה דה סילבה
הסתיים זוליה11לאנוס
מחצית 1
הרבייה קאמבו9
28מקסימיליאנו ולאסקז
28ניקולס פאסקוויני
ריבילו34
39מ. רוג'אס
41ארנן טולדו
41מטיאס סנצ'ז
אדיכסון קואבאס44
מחצית 2
59מ. רוג'אס
59חרמן דניס
אונריין60
רוני מאזה60
63חוזה סאנד
ריבילו66
פולומינו66
סבארינו86
י. זאמברנו86
הסתיים אמלק12ריבר פלייט
מחצית 1
אדואר איירטון פרסיאדו2
פרננדו דריו פינילו24
אוסקר באגוי41
42י. מוריירה
45מילטון קאסקו
מחצית 2
50ג'ונתן מיידנה
62קאמילו מיאדה
62איגנסיו פרננדז
מרלון דה חסוס62
ברונו וידס62
65רודריגו מורה
65גונזלו מרטינז
פדרו קוינונז71
רוברט בורבנו71
78י. מוריירה
81לוקאס ניקולס אלאריו
82איבן רוסי
82אריאל רוחאס
בריאן דניס אנגולו84
אוסקר באגוי84
90א. בטאלה
הסתיים גרמיו41קלאב גווארני
מחצית 1
לוקאס בריוס8
מילר בולאניוס14
ארתור14
לוקאס בריוס28
34לאו מורה
42ט. ברטומס
44ווילסון פיטוני
לוקאס בריוס45
פדרו גרומל45
ארתור45
45נ. קאמאצ'ו
מחצית 2
46מארין
46א. קונטררה
לינקולן72
לואן72
לוקאס בריוס79
80רודריגו לופז
אברטון80
לוקאס בריוס80
80גארסיה
84ר. מרטז
84ווילסון פיטוני
הסתיים ספורט בויז ווארנס13גודוי קרוז
מחצית 1
42אנגאל גולזאלז
מחצית 2
66חואן גארו
גחרסון קורדובה 69
גחרסון קורדובה 70
86גסטון גימנז

כדורגל-דנמרק-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-דרא"פ-ליגת ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-האמירויות-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-הולנד-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-הולנד-ליגת הנשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-וויילס-ליגת משנה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ת.סיום האברפורדווסט00Undy Athletic
ת.סיום גויטרה יונייטד00Caldicot Town

כדורגל-ונצואלה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים קאראקס31אתלתיקו ונצואלה

כדורגל-טוניסיה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-טורקיה-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-יוון-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ירדן-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ישראל-ליגה א' דרום

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
47' הפועל מרמורק23הפועל כפר-שלם
51' מכבי יבנה30מכבי קרית גת

כדורגל-ישראל-ליגה א' צפון

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ישראל-ליגה ג' - שרון

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
48' בית"ר נס טוברוק00שמשון כפר קאסם

כדורגל-ישראל-ליגה ג' דרום

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
33' הפועל מרחבים00מכבי עירוני חורה

כדורגל-ישראל-ליגה ג' תל אביב

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים הפועל נווה גולן31בית"ר יפו ציון

כדורגל-מצרים-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-מקסיקו-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים לובוס20Mineros De Zacatecas

כדורגל-מרוקו-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-סודן-פרמייר ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-סוריה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-סין-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
29' R&F גואנגז'ו11גויז'ו ז'יצ'נג

כדורגל-סינגפור-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
35' הום יונייטד10גיילאנג אינטרנשיונל

כדורגל-סלובניה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-סלובקיה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-סעודיה-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ספרד-ליגה רביעית - בית 10

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ספרד-ליגה רביעית - בית 12

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ספרד-ליגה רביעית - בית 15

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ספרד-ליגה רביעית - בית 18

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ספרד-ליגה רביעית - בית 3

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-ספרד-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-סקוטלנד-פרמייר ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-פאראגוואי-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-פולין-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-פורטוגל-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-צ'ילה-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-צ'כיה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-צ'כיה-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-צרפת-ליגה שלישית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-צרפת-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-קולומביה-גביע

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים קורטולה02פופאיאן
הסתיים ריונגרו00לאונס
הסתיים אליאנץ פטרולרה30סאנטנדר

כדורגל-קולומביה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים אמריקה דה קאלי01סנטה פה
מחצית 1
5באלדורמרו פרלאזה
26ייסון גורדיז'ו
28באלדורמרו פרלאזה
מחצית 2
ב. אנגולו מוסקוארה46
קמילו אייאלה46
46חוזה ולנסיה
46סטר
ס. לוסומי47
וויליאם ארבולדה 62
אנדרסון זאפאטה62
74אנדרסון פלאטה
74דניס סטרקואלורסי
78לוין באלאנטה
78סבסיטאן סלאזאר
יורלס מנה 78
סנטיאגו סילבה78
86י. מויה
86ל. קאסטלנוס סרנו א.

כדורגל-קוסובו-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-רומניה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-רומניה-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
בוטל לוצ'אפרול אורדאה00רמניצ'ו-ולצ'אה
בוטל קלינצ'ני00אוניראה טרלונג'ני

כדורגל-שוויץ-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-תאילנד-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-אוסטריה-בונדסליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-אוקראינה-סופרליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-אירופה-ליגת האלופות פיבא

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-אנגליה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-אסטוניה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-ארגנטינה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים קימסה8789גימנסיה אסגרימה
27Q126
12Q215
30Q323
10Q415
8הארכה10
הסתיים Echague7478ארחנטינו חונין
20Q127
21Q219
22Q317
11Q415
הסתיים קילמס8077אורבס סאינטיירס
23Q111
18Q223
18Q325
21Q418
הסתיים דפורטיבו ליברטד8068Ferro Carril Oeste
19Q115
20Q210
23Q325
18Q418

כדורסל-ארה"ב-די ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים Raptors 90512296Rio Grande Valley Vipers
27Q118
30Q231
33Q320
32Q427

כדורסל-בלגיה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-ברזיל-NBB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים מוגי דס קרוזס8387יוניטרי/יוניברסו
17Q117
20Q221
23Q323
23Q426

כדורסל-גרמניה-בונדסליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
בוטל אולדנבורג00פיניקס האגן

כדורסל-ד. קוריאה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רבע 3 סאמסונג טאנדרס3944אניאנג
13Q114
24Q226
2Q34

כדורסל-טורקיה-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-רוסיה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-ספרד-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-פינלנד-קוריסליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-צ'כיה-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-צרפת-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-צרפת-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-קפריסין-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-שוויץ-LNA

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

הוקי-ארה"ב-AHL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים ווילקס-בר פינגווינס21פרובידנס ברוינס

הוקי-ארה"ב-ECHL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סיום לאחר הארכה Brampton Beast32מנצ'סטר מונרקס

הוקי-ארה"ב-NHL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים אוטאוה סנטורס21ניו יורק ריינג'ירס
הסתיים וושינגטון קאפיטלס23פיטסבורג פנגוינס

הוקי-גרמניה-בונדסליגה 2

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
21:00 Bietigheim Steelers00פרנקפורט ליונס

כדוריד-גרמניה-בונדסליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
20:45 TVB 1898 Stuttgart00גומרסבאך

כדוריד-צ'כיה-כדוריד צ'כי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
21:00 רונאל זיניק00פרידק מיסטק
20:30 Veseli00קמנט הרניצ'ה

בייסבול-ארה"ב-MLB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים קליבלנד43יוסטון
הסתיים בוסטון03ניו יורק יאנקיס
הסתיים אריזונה62סן דייגו
הסתיים לוס אנג'לס אנג'לס21אוקלנד

בייסבול-ד. קוריאה-KPB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
4 Doosan Bears00Lotte Giants
4 Hanwha Eagles02Nexen Heroes
3 Kia Tigers31NC Dinos
5 Kt Wiz10LG Twins
4 Samsung Lions15SK Wyverns

בייסבול-יפן-NPB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
5 האנשין טייגרס20צ'וניצ'י דראגונס
5 אוריקס באפלורס01פוקוקה הוקס
5 סביו ליונס10צ'יבה לוטה מארינס
5 יוקוהמה בייסטרס41הירושימה קארפ
4 יקולט סוואלוס07יומיאורי ג'יאנטס

כדורסל-אוסטרליה-SEABL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רבע 4 Mt Gambier9376Nw Tasmania
31Q114
30Q220
24Q322
8Q420
רבע 4 Bendigo10191Ba Coe
22Q121
27Q229
30Q316
22Q425

בייסבול-גרמניה-בונדסליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
19:00 מנהיים טורנדוס00שטוטגרט רדס

בייסבול-מקסיקו-LMB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים Diablos Rojos De Mexico09סלטילו
הסתיים אואקסקה25יוקאטן
הסתיים מונטריי128Durango
הסתיים מונקלובה69לאגונה
הסתיים ורקרוז211קווינטנה רו
הסתיים קמפצ'ה43Leon
הסתיים טבסקו25פואבלה
הסתיים Tijuana61אגואסקליינטס

הוקי-בינלאומי-ידידות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
21:15 שוויץ00דנמרק
20:00 נורבגיה00סלובקיה

כדורגל-שבדיה-ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-פינלנד-ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-איסלנד-גביע

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-אפריקה-אליפות האומות של אפריקה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-פינלנד-ליגה שלישית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-אנגליה-ליגת הנשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

טניס-WTA-שטוטגארט

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
15:00 אנט קונבייט00מאריה שראפובה
16:30 קריסטיאן מלדנוביץ'00קרלה נבארו סוארז
19:30 לורה זיגמונד00קרולינה פליסקובה
20:45 אנסטסיה סווצובה00סימונה האלפ

טניס-ATP-ברצלונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים דומיניק ט'יים20יואיצ'י סוגיטה
6מערכה 11
6מערכה 22
15:00 אנדי מארי00אלברט ראמוס-וינולאס
16:20 יון צ'אנג00רפאל נדאל
17:40 קארן חצ'אנוב00הוראסיו זאבאלוס

טניס-ATP-בודפשט

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מערכה 2 לאסלו דייר01פרננדו ורדסקו
21
2מערכה 16
6מערכה 26
הסתיים אלז' בנדה20איבו קרלוביץ'
6מערכה 14
6מערכה 23
15:05 לוקאס פוי00מרטין קליזן
16:20 אנדריי קוזניצוב00פאולו לורנצי

טניס-WTA-איסטנבול

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מערכה 3 באסק ארדין11אירינה בגו
1530
6מערכה 12
6מערכה 27
0מערכה 32
15:20 ג'אנה קאפלובה00דיאנה יסטרמסקה
17:00 אליס מרטנס00קגלה בויוקאקאי
19:00 אלינה סביטולינה00סורנה קירסטיאה

כדורגל-ישראל-ליגה ב׳ דרום-פלייאוף

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
32' אור יהודה10מכבי עירוני אשדוד