נושאים חמים

לוח תוצאות LIVE

בחר את הקבוצות המועדפות עליך

ליגת העל

ליגה לאומית

עליך לבחור לפחות ענף ספורט אחד

ישראל - ליגת העל

כדורגל-ישראל - ליגת העל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ישראל - ליגה לאומית

כדורגל-ישראל - ליגה לאומית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ספרד - לה ליגה

כדורגל-ספרד - לה ליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
איטליה - סרייה א'

כדורגל-איטליה - סרייה א'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אנגליה - פרמייר ליג

כדורגל-אנגליה - פרמייר ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ישראל - גביע ווינר

כדורסל-ישראל - גביע ווינר

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארה"ב - NFL

פוטבול-ארה"ב - NFL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
03:30דאלאס קאובויס00שיקגו ברסספורט 5
אורוגוואי - אפרטורה

כדורגל-אורוגוואי - אפרטורה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםחובנטוד דה לאס פידראס10פניארול
איטליה - ליגה שלישית. בית ב'

כדורגל-איטליה - ליגה שלישית. בית ב'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
איטליה - סרייה ב'

כדורגל-איטליה - סרייה ב'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אקוודור - קלאוסרה

כדורגל-אקוודור - קלאוסרה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםאמלק21אינדפנדיינטה דל ואיה
מחצית 1
בריאן אנגולו18
הסתייםריבר פלייט אקוודור21פוארזו אמרייה אס. סי
ארגנטינה - ליגה ראשונה

כדורגל-ארגנטינה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםלאנוס00אלדוסיוי
מחצית 2
48לאנדרו סוסה
48אנטוניו מדינה
קירו ריוס52
מיגל אלמירון52
בריאן מונטנגרו59
חוזה סאנד59
66ניקולאס מיראקו
66אלכסיס ניקולס קסטרו
אלחנדרו סילבה73
חוזה גומז73
78חואן דינננו
78סבסטיאן פנסו
הסתייםבוקה ג'וניורס41קילמסספורט 2
מחצית 1
דריו בנדטו7
13הרמן דה קאמפו
דריו בנדטו17
אדריאן ריקארדו סנטוריון23
דריו בנדטו25
מחצית 2
רודריגו בנטאוקר63
אדריאן ריקארדו סנטוריון63
פאבלו פרז67
אדריאן קובאס67
69הרמן דה קאמפו
69כריסטיאן גארסיה
69ניקולאס בנגאס
69מתיאס אקונה
78פדריקו אנדראדה
לאונרדו חארה78
78פקונדו קוריה
גינו פרוזי78
הסתייםדפנסה ג'סטיסיה33ריבר פלייטספורט 2
מחצית 1
תומאס פוקטינו8
17לוקאס בארינו
27סבסטיאן דריוסי
אלכסנדר ברבוסה31
מחצית 2
איגנסיו ריברו62
פרננדו אליזארי62
64סבסטיאן דריוסי
66אנדרס ד'אלסנדרו
66תומאס אנדראדה
תומאס פוקטינו69
פאבלו בקר69
אנדראס לורנצו ריוס70
חואן קפרוף70
אנדראס לורנצו ריוס82
83דניאל איוון
83סבסטיאן דריוסי
84גונזלו מרטינס
ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו

כדורגל-ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארגנטינה - פרימרה ב'

כדורגל-ארגנטינה - פרימרה ב'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
נדחהארגנטינוס ג`וניורס00אתלטיקו פאראנה
ארה"ב - MLS

כדורגל-ארה"ב - MLS

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםקולומבוס קרו20ניו אינגלנד רבולושןEurosport
מחצית 1
מייקל פארקהארסט37
אולה קמארה42
מחצית 2
טוני צ'אני48
55סטיב ניומן
55טיל בונבורי
גאסטון סאורו64
73דייגו פאגונדז
73דאייגו קובאיאשי
טוני צ'אני76
דילי דוקה76
83לונדון וודברי
84פמי הולינגר יאנזן
אולה קמארה84
84חואן אגוודלו
ג'סטין מראם86
אדם ז'אן86
90סקוט קאלדוול
ארה"ב - NWSL. ליגת הכדורגל לנשים - נשים

כדורגל-ארה"ב - NWSL. ליגת הכדורגל לנשים - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםסקיי בלו13פורטלנד ת'ורנס
הסתייםיוסטון דאש23סיאטל ריין
מחצית 1
קיאליה אוהאי39
קרלי לויד42
מחצית 2
60מאנון מליס
76קים ליטל
81בברלי יאנז
בוליביה - אפרטורה

כדורגל-בוליביה - אפרטורה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםנסיונל פוטוסי31ספורט בויס וורנס
מחצית 1
כריסטיאן אלסנדריני12
כריסטיאן אלסנדריני38
כריסטיאן אלסנדריני45
הסתייםאוריינטה פטרולרו31בלומינג
בלארוס - פרמייר ליג

כדורגל-בלארוס - פרמייר ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ברזיל - סרייה א

כדורגל-ברזיל - סרייה א

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםאתלטיקו מיניירו31אינטרנסיונאל
מחצית 1
פרד15
קלייטיניו29
31גוסטבו
מחצית 2
46אדוארדו סאשה
46ואלדיביה
פרד64
לוקאס פארטו64
חואן קזארס65
חסוס דאטולו65
נאבס זסאר75
פטריק75
לוקאס פארטו81
82ברנר מארלוס
82איילון
87אנדרסון
87אלכס
גרמניה - בונדסליגה 2

כדורגל-גרמניה - בונדסליגה 2

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
דנמרק - ליגה ראשונה

כדורגל-דנמרק - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הולנד - ליגה שנייה

כדורגל-הולנד - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ונצואלה - ליגה ראשונה

כדורגל-ונצואלה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםפ.צ זאמורה01קאראבובו
טורקיה - ליגה שנייה

כדורגל-טורקיה - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
טורקיה - סופרליג

כדורגל-טורקיה - סופרליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
יוון - סופרליג

כדורגל-יוון - סופרליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
יפן - ליגה שנייה

כדורגל-יפן - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מקסיקו - אפרטורה

כדורגל-מקסיקו - אפרטורה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםסנטוס לגונה12טיחואנה
מחצית 1
30גאידו רוריגז
קרלוס רוברטו איזקיירדוז42
מחצית 2
מרטין בראבו56
פרדי הינסטרוזה56
63אבילס הורטאדו
וולטר סנדובאל64
בראיין ראבלו64
74ויקטור אגילרה
דייאניני74
74יאסר דאלגדו
יוסליסס ריבאס74
80אבילס הורטאדו
80חואן קרלוס נונז אורוזקו
83גבריאל האוצ'ה
83פול אריולה
נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 1

כדורגל-נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 1

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 3

כדורגל-נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 3

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 4

כדורגל-נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 4

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
נורבגיה - ליגה ראשונה

כדורגל-נורבגיה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סינגפור - סופר ליג

כדורגל-סינגפור - סופר ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פולין - ליגה ראשונה

כדורגל-פולין - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פורטוגל - ליגת העל

כדורגל-פורטוגל - ליגת העל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פינלנד - ליגה ראשונה

כדורגל-פינלנד - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פרגוואי - קלאוסרה

כדורגל-פרגוואי - קלאוסרה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםאולימפיה אסונסיון41ספורטיבו לוקואניו
מחצית 1
ווליאם גבריאל מנדייטה3
לואיס קאסרס35
מחצית 2
ווליאם גבריאל מנדייטה58
90מריו סאלדיבאר
הסתייםרוביו נו02גווארני
מחצית 1
45רודריגו בוגארין
מחצית 2
80נסטור אברהם קאמצ'ו
צ'ילה - אפרטורה

כדורגל-צ'ילה - אפרטורה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםאוניברסיטאד דה צ'ילה10פלסטינו
מחצית 1
מריו בריצ'נו26
מחצית 2
63פראנקו מאזורק
63מתיאס וידאנגוסיי
ניקולאס מאטורנה68
חואן לייבה68
71ריצ'ארד פארדס
פראנז ראמירז71
71דייגו רוסנדה
גוסטאבו לורנזטי71
פביאן קארמונה78
גאסטון פרננדז78
הסתייםאוניון אספניולה31דפורטס איקיקה
מחצית 1
34מתיאס ריגוארו
ג'ורג אמפוארו40
מחצית 2
דייגו צ'ורין55
קרלוס דניאל77
78מישאל קובילוס
78פליפה ריינרו
אנחל מונוז81
סזאר פינארס81
אדריאן סיפו84
פבלו גאלדמס84
פאביאן מונוז84
ניקולס בררדו84
צרפת - ליגה שנייה

כדורגל-צרפת - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
קולומביה - פרמייר א' קלאוסרה

כדורגל-קולומביה - פרמייר א' קלאוסרה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםבויאקה צ'יקו22ג'וניור
הסתייםאליאנזה פטרולרה01סנטה פה
הסתייםדפורטיבו קאלי11דפורטיבו פאסטו
קוסטה ריקה - אפרטורה

כדורגל-קוסטה ריקה - אפרטורה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםאגילאס גוואנאקסטקאס01אלחואלנסה
מחצית 2
88ז'וזה אורטיז
קפריסין - ליגה ראשונה

כדורגל-קפריסין - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רומניה - ליגה ראשונה

כדורגל-רומניה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רוסיה - ליגה ראשונה

כדורגל-רוסיה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
בוטלוולגה00חימקי
רוסיה - פרמייר-ליג

כדורגל-רוסיה - פרמייר-ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רוסיה - שלישית. דרום

כדורגל-רוסיה - שלישית. דרום

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רוסיה - שלישית. וולגה

כדורגל-רוסיה - שלישית. וולגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רוסיה - שלישית. מערב

כדורגל-רוסיה - שלישית. מערב

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רוסיה - שלישית. מרכז

כדורגל-רוסיה - שלישית. מרכז

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
שבדיה - ליגה ראשונה

כדורגל-שבדיה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
שבדיה - ליגה שלישית מחוז דרום

כדורגל-שבדיה - ליגה שלישית מחוז דרום

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
שבדיה - ליגה שנייה

כדורגל-שבדיה - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
שוויץ - צ'אלנג' ליג

כדורגל-שוויץ - צ'אלנג' ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארגנטינה - ליגת העל LNB

כדורסל-ארגנטינה - ליגת העל LNB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםפנארול8179היספנו אמריקנו
25Q122
20Q212
19Q323
17Q422
הסתייםאינסטיטוטו קורדובה7870אולימפיקו
14Q122
26Q27
19Q321
19Q420
הסתייםאתנאס6178קווימסה
18Q129
14Q217
16Q318
13Q414
הסתייםארגנטינו5783סן לורנצו
14Q118
10Q222
17Q320
16Q423
הסתייםרגאטאס8894אסטודיאנטס קונקורדיה
22Q125
22Q229
17Q323
27Q417
הסתייםסן מרטין דה קורינצ'יאס7667לה יוניון
21Q117
20Q215
18Q316
17Q419
צ'כיה - ליגה ראשונה

כדורסל-צ'כיה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
צרפת - ליגה ראשונה Pro A

כדורסל-צרפת - ליגה ראשונה Pro A

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אוזבקיסטן - טורניר טאשקנט - נשים

טניס-אוזבקיסטן - טורניר טאשקנט - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מערכה 1קומולה אומארובה00נאו היבינו
1מערכה 11
09:30אנה שמידלובה00מריה סאקארי
בוטליוהאנה לארסון00דניסה אלרטובה
בוטלקאגלה בויוקאקצ'אי00דיאנה יאסטרמסקה
מערכה 1דניסה אלרטובה00הירוקו קוואטה
1מערכה 12
09:30סבינה שריפובה00סטפני ווגל
11:00קורומי נארה00דיאנה יאסטרמסקה
אוזבקיסטן - טורניר טאשקנט - נשים זוגות

טניס-אוזבקיסטן - טורניר טאשקנט - נשים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
09:30נעמי ברודי / קאגלה בויוקאקיי00כריסטינה פליסקובה / אמרה סדיקוביץ'
11:00ליודמילה קיצ'נוק / נדיה קיצ'נוק00ארינה פולטס / קומולה אומארובה
11:00אירנה חרומצ'בה / לידזיה מארוזאבה00רולסה אולרו / איפק סוילו
12:30ג'קלין קאקו / אמילי וובלי סמית'00אקגול אמאנמורדובה / ויטליה דיאצ'נקו
איטליה - רומא - גברים

טניס-איטליה - רומא - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
14:30דוידה פונטוליו00בסטיאן טרינקר
14:30פדריקו גאיו00אנדראה פלגרינו
18:00מרקו צ'צינאטו00אליאז' בדנה
16:00מרטון פוקסוביקס00מתיאס בורז'
16:00אנדריי ארנאבולדי00אדם פאבלסק
16:00מיכאל יאמר00מקסים חאנבייר
איטליה - רומא - גברים זוגות

טניס-איטליה - רומא - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
14:30מרין דראגאניה / טומיסלאב דראנג'ה00ג'יאנלואיג'י קווינצ'י / אליאס יימר
17:30מארק ורבורט / איליה וויצ'יץ'00דיוויד מררו / רובן ראמירז הלגאדו
17:30טריסטן למאזין / אקסל מייקון00פדריקו גאיו / סטפאנו נאפוליטאנו
ארה"ב - טיבורן - גברים

טניס-ארה"ב - טיבורן - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
22:00קוונטין האליס00בלאז רולה
21:30גרגה זמילייה00מיטשל קרוגר
23:30סטפן קוזלוב00גיירמה סלזאר
23:00נוח רובין00ביורן פראטנג'לו
סין - טורניר ווהאן - נשים

טניס-סין - טורניר ווהאן - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
08:50קוקו ואנדוויי00כריסטינה מלאדנוביץ'
מערכה 2ילנה אוסטאפנקו01פטרה קביטובה
3מערכה 16
1מערכה 25
08:50יואהנה קונטה00אניקה בק
09:00שואיי פנג00שואי ז'אנג
11:30מריאנה לוציץ'-בארוני00קרולין גרסיה
הסתייםיוליה פוטינצבה10אנסטסיה סבסטובה
6מערכה 11
4מערכה 21
14:00סמנתה סטוסור00קרולין ווזניאקי
מערכה 2אנסטסיה פבליוצ'נקובה10מיסאקי דוי
7מערכה 16
0מערכה 20
7ש. שוויון 13
10:00שרה אראני00ברבורה זחלאבובה סטריקובה
10:00ילנה ינקוביץ'00דריה גברילובה
10:00בת'אני מאטק-סאנדס00אלינה סביטולינה
11:30דאריה קאסטקינה00יוליה גורגס
08:20הת'ר ווטסון00מדיסון ברנגל
מערכה 2אליזה קורנה01דומיניקה ציבולקובה
2מערכה 16
5מערכה 21
12:30יאנינה וויקמאייר00קרלה סוארס נבארו
15:30קרולינה פליסקובה00לוסי ספארובה
10:30סימונה האלפ00אירינה-קמיליה בגו
סין - טורניר ווהאן - נשים זוגות

טניס-סין - טורניר ווהאן - נשים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
11:30אירינה-קמיליה בגו / לאורה סיגמונד00כריסטינה מקהייל / שואיי פנג
08:30טימה בבוס / ירוסלאבה שבדובה00מריה אירגויין / טאטינה מריה
הסתייםארנטקסה פארה / אנסטסיה רודיונובה02גבריאלה דברובסקי / מאריה חוזה מרטינז
4מערכה 16
1מערכה 26
10:00יי פאן צ'ו / סייסי צ'נג00ראקל קופס-ג'ונס / אביגייל ספירס
סין - טורניר שנזאן - גברים

טניס-סין - טורניר שנזאן - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
12:30פאביו פוניני00דודי סלע
10:30זה לי00מישה זברב
14:00לוקה ואני00אנדרו וויטינגטון
סין - טורניר שנזאן - גברים זוגות

טניס-סין - טורניר שנזאן - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
09:00יהונתן ארליך / סנטיאגו גונזאלס00לוקאס רוסול / כ'ירי ווסלי
צרפת - אורליאן - גברים

טניס-צרפת - אורליאן - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
13:30איליה מרצ'נקו00רובן במלמאנס
21:00קני דה שפר00פיטר גויווצ'ייק
22:30דניאל בראנדס00דניס איסטומין
19:00סטיב דרסיס00סרגיי סטחובסקי
צרפת - אורליאן - גברים זוגות

טניס-צרפת - אורליאן - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
15:00סרגיי בטוב / מת'יו מידלקופ00אריאל באהר / אנדריי ואסלייבסקי
16:30דאסטין בראון / יאן לאנארד סטרוף00אלכסנדר בורי / טריסטן וויסבום
18:00ג'וליין נול / יורגן מלצר00קן סקופסקי / רוסטיסלאב קיסה
קולומביה - מדלין - גברים

טניס-קולומביה - מדלין - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
19:00אנדרה גהם00בסטיאן מאלה
20:30קאיו זמפיירי00כריסטיאן לינדל
בוטלרוג'ריו דוטרה סילבה00אגוסטין ולוטי
19:00חואן איגנסיו לונדרו00פקונדו מנה
20:30אדוארדו סטרוביי00חוזה פריירה
22:00גונסלו אסקובר00פקונדו באגניס
20:30פרננדו רומבולי00ניקולאס קיקר
19:00מרסלו זורמן דה סילבה00אנדראה קולאריני
קולומביה - מדלין - גברים זוגות

טניס-קולומביה - מדלין - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
23:30רפאל מאטוס / ג'ואו לוקאס דה מנזס00אלאחנדרו פאלה / אדוארדו סטרוביי
ארה"ב - MLB

בייסבול-ארה"ב - MLB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםשיקגו קאבס31סט. לואיס קרדינלסספורט 5+
0סבב 10
0סבב 20
0סבב 30
0סבב 40
1סבב 50
1סבב 60
0סבב 70
1סבב 81
-1סבב 90
יפן - ליגה ראשונה

בייסבול-יפן - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
12:15צ'יבה לוט מרינרס00פוקוקה סופטבנק הוקס
12:00אוריקס בופאלואס00ניפון האם פייטרס
דנמרק - ג'ק ג'ונס ליג

כדוריד-דנמרק - ג'ק ג'ונס ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
20:30קולדינג00אייץ' סי מידטיילנד
שבדיה - ליגת העל

כדוריד-שבדיה - ליגת העל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
20:00מאלמו00אראנס
ארה"ב - קדם עונה

הוקי קרח-ארה"ב - קדם עונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתייםקולומבוס בלו ג'אקטס05סנט לואיס בלוז
0שליש 12
0שליש 21
0שליש 32
רוסיה - הליגה הראשונה KHL

הוקי קרח-רוסיה - הליגה הראשונה KHL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
16:00אבנגארד אומסק00מטאלורג מאגניטורסק
0שליש 10
19:00בארס קאזאן00דינמו מינסק
0שליש 10
19:30דינאמו00לוקמוטיב יארסלאבל
0שליש 10