פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

      מתפרצת

      • טורניר גמר הסבב: רוג'ר פדרר ניצח 2:6, 3:6 את דומיניק תים

      • דיווח: דוראנט וגרין התעמתו מילולית בחדר ההלבשה של גולדן סטייט

      • ליגת האלופות: הפועל חולון הביסה 74:94 את בון הגרמנית

      • ריאל מדריד מינתה את סנטיאגו סולארי למאמנה הקבוע, חתם לשנתיים וחצי

      • לאומית סל: מכבי חיפה שוב הפסידה בביתה, הפעם 78:70 להפועל עפולה

      • איטליה: קייבו מינתה את דומניקו די קרלו, אודינזה פיטרה את חוליו ולאסקס

      • בסירה אחת מלאת חורים עם יוקאנוביץ': בית"ר ירושלים - אחת ההגנות הגרועות באירופה

      • אפשר להירגע: פציעתו של קריס לוורט אינה קשה כפי שחששו בתחילה

      • טרגדיה נוספת באנגליה: מנהלה הטכני של ברנטפורד הלך לעולמו בגיל 28

      • ג'ימי באטלר הוצג בפילדלפיה: "רוצה את הטבעת, זו תמיד היתה המטרה שלי"

      • הפועל ירושלים מתכוננת לבאמברג ורייס ורוצה לשמור על המקום הראשון

      • עירוני נס ציונה רוצה להבטיח את מקומה בשלב הבא באירופה

      • בן שהר: "זו תהיה סקוטלנד אחרת מזו שראינו בישראל"

      • בספרד משוכנעים: אלכסיס סאנצ'ס הציע את עצמו לריאל מדריד

      • בגלל הברקזיט: קבוצות הפרמיירליג יידרשו לקצץ במספר הזרים

      • בעקבות ההתפרעות מול יובנטוס: גונסאלו היגואין הורחק משני משחקים

      • מר עולם: עשרת הרגעים המטורפים בקריירה של מטה וורלד פיס

      • מכבי תל אביב: דיאנדרה קיין החליק על מדבקה וסובל ממתיחה במפשעה

      • אחרי שלא שוחרר לנבחרת הנוער: גיל כהן ומ.ס אשדוד יעמדו לדין

      • חביב חביבו צפוי לספוג עונש הרחקה: יעמוד לדין בעקבות המרפק לפניו של דודי תירם

      לוח תוצאות ספורט live-games-logo

          1. שוויץ

            שוויץ

          2. 20:00
          3. קטאר

            קטאר

          1. אזרבייג'אן עד גיל 19

            אזרבייג'אן עד

          2. 12:00
          3. ישראל עד 19

            ישראל עד

          1. קליבלנד קאבלירס

            קליבלנד קאבלירס

            113

          2. הסתיים
          3. 89

            שארלוט הורנטס

            שארלוט הורנטס

          1. גולדן סטייט ווריירס

            גולדן סטייט

          2. 05:30
          3. אטלנטה הוקס

            אטלנטה הוקס

          1. דנבר נאגטס

            דנבר נאגטס

            55

          2. מחצית
          3. 54

            יוסטון רוקטס

            יוסטון רוקטס

          1. דן בוש

            דן בוש

          2. 21:00
          3. עירוני נס ציונה

            עירוני נס

          1. גלאטסראיי

            גלאטסראיי

          2. 19:00
          3. רטיופרם אולם

            רטיופרם אולם

          1. הכוכב האדום בלגרד

            הכוכב האדום

          2. 20:00
          3. מונאקו

            מונאקו

          1. ברשיה

            ברשיה

          2. 21:30
          3. באסקט קלאב אנדורה

            באסקט קלאב

          1. אלבה ברלין

            אלבה ברלין

          2. 21:00
          3. צדביטה זאגרב

            צדביטה זאגרב

          1. לימוז'

            לימוז'

          2. 21:45
          3. לוקומוטיב קובאן

            לוקומוטיב קובאן

          1. זניט סט. פטרסבורג

            זניט סט.

          2. 19:00
          3. פרטיזן בלגרד

            פרטיזן בלגרד

          1. ולנסיה

            ולנסיה

          2. 21:45
          3. טורק טלקום אנקרה

            טורק טלקום

          1. פראפורט סקייליינרס

            פראפורט סקייליינרס

          2. 20:00
          3. אוניקאחה מלאגה

            אוניקאחה מלאגה

          1. מורנר בר

            מורנר בר

          2. 20:00
          3. פיאט טורינו

            פיאט טורינו

          1. הפועל כפר סבא

            הפועל כפר

          2. 19:00
          3. מכבי רחובות

            מכבי רחובות

          1. לה מאן

            לה מאן

          2. 21:30
          3. אבלינו

            אבלינו

          1. ונטספילס

            ונטספילס

          2. 19:00
          3. ניז'ני נובגורוד

            ניז'ני נובגורוד

          1. ברדה אנד ווינשטיין אופבה

            ברדה אנד

          2. 19:00
          3. איברוסטאר טנריפה קנאריה

            איברוסטאר טנריפה

          1. פאוק סלוניקי

            פאוק סלוניקי

          2. 19:30
          3. פריבורג אולימפיק

            פריבורג אולימפיק

          1. אוסטנד

            אוסטנד

          2. 21:30
          3. בשיקטאש

            בשיקטאש

          1. וירטוס בולוניה

            וירטוס בולוניה

          2. 21:30
          3. שטרסבורג

            שטרסבורג

          1. פואנלבראדה

            פואנלבראדה

          2. 21:30
          3. נימבורק

            נימבורק

          1. באמברג

            באמברג

          2. 21:00
          3. הפועל ירושלים

            הפועל ירושלים

      טורים, דעות ופרשנויות

      כדורגל ישראלי

      כתבות נוספות

      כדורגל עולמי

      כתבות נוספות

      כדורסל

      כתבות נוספות

      NBA

      כתבות נוספות

      טניס

      כתבות נוספות

      ענפים נוספים

      כתבות נוספות

      ספורט אמריקאי

      כתבות נוספות

      מגזין ספורט

      אינטראקטיבי

      כתבות נוספות