פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

      לוח תוצאות ספורט LIVE

      ישראל - פלייאוף ליגת WINNER סל

      כדורסל-ישראל - פלייאוף ליגת WINNER סל

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אנגליה - צ'מפיונשיפ - פלייאוף

      כדורגל-אנגליה - צ'מפיונשיפ - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      פלייאוף ליגת מזרח אירופה

      כדורסל-פלייאוף ליגת מזרח אירופה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      צרפת - רולאן גארוס - גברים

      טניס-צרפת - רולאן גארוס - גברים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      17:00 דומיניק ת'ים00טומי פול
      17:00 מקסים ז'נבייה00פאבלו קואבס
      17:00 ג'רמי שארדי00קייל אדמונד
      12:00 פיליפ קריינוביץ'00פרנסיס טיאפו
      15:30 סטניסלס ואוורינקה00ג'וזף קובאליק
      14:00 ריילי אופלקה00כריסטיאן גארין
      15:00 ג'ו-ווילפריד טסונגה00פיטר גויווצ'ייק
      12:00 מיומיר קצ'מאנוביץ'00דניס קודלה
      14:00 גוידו אנדראוצי00גידו פז'ה
      12:00 פייר הוג הרבר00דניל מדבדב
      12:00 אלכס דה מינור00בראדלי קלאן
      12:00 פאבלו קארנו-בוסטה00ז'ואאו סוזה
      12:00 ניקולוז בסילאשווילי00חואן איגנסיו לונדרו
      15:30 בנואה פר00מריוס קופיל
      13:30 מישה זברב00רישאר גאסקה
      15:30 נובאק דג'וקוביץ'00הוברט הורקאז
      17:00 דניס שאפובלוב00יאן-לנארד סטרוף
      15:00 אליאז' בדנה00בורנה צ'וריץ'
      13:30 רוברטו קרבלס באנה00אלכסנדרה מולר
      12:00 אלכסיי ואטוטין00קורנטין מוטט
      13:30 יאניק מאדן00קימר קופיאנס
      13:30 יאניק האנפמן00רפאל נדאל
      בוטל סם קווארי00פדרו מרטינס פורטרו
      15:30 חאומה אנטוני מונאר קלאר00סלבטורה קארוסו
      15:30 סרגיי סטחובסקי00ז'יל סימון
      17:00 ראדו אלבוט00טניס סנדגרן
      15:30 לויד האריס00לוקאס רוסול
      17:00 רודולף מואלקר00אלכסנדר בובליק
      15:30 הנרי לאקסונן00פדרו מרטינס פורטרו
      צרפת - רולאן גארוס - נשים

      טניס-צרפת - רולאן גארוס - נשים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      17:30 מיכאלה בוזארנסקו00אקטרינה אלכסנדרובה
      17:30 ברבורה זחלאבובה סטריקובה00סמנתה סטוסור
      13:30 סורנה קירסטאה00פטרה קביטובה
      15:30 יוליה פוטינצבה00רבקה פיטרסון
      12:00 לורן דיוויס00כריסטינה פליסקובה
      12:00 ויקטוריה קוזמובה00אליזה קורנה
      12:00 פאולינה פרמנטייה00קיקי ברטנס
      14:00 אסטרה שארמה00שלבי רוג'רס
      17:30 סרינה וויליאמס00ויטליה דיאצ'נקו
      17:30 סו-ווי צ'י00ויקטוריה גולוביץ'
      17:30 אליסון ריסקה00אנדראה פטקוביץ'
      16:00 דניאל רוז קולינס00טטיאנה מריה
      13:30 ג'סיקה פגולה00אשלי ברטי
      15:30 דיאנה יאסטרמסקה00קרלה סוארס נבארו
      15:30 אליס מרטנס00טמרה זידאנסק
      12:00 דיאן פארי00ורה לפקו
      14:00 אנסטסיה פבליוצ'נקובה00מנדי מינלה
      14:00 לוקסיקה קומקום00אנסטסיה סבסטובה
      12:00 קרולין ווזניאקי00ורוניקה קודרמטובה
      14:00 זארינה דיאס00אודרי אלבי
      12:00 קאייה קאנפי00יוליה גורגס
      14:00 לודמילה סמסונובה00דונה וקיץ'
      12:00 יואהנה קונטה00אנטוניה לוטנר
      14:00 שואי ז'אנג00וורוורה לפצ'נקו
      17:30 קורומי נארה00דלילה יאקופוביץ'
      17:30 ג'וליה גאטו מונטיקונה00סופיה קנין
      17:30 מארי בוזקובה00ביאנקה אנדריסקו
      16:00 אליונה בולסובה00ורה זבונרבה
      הופסק ג'ניפר בריידי11איבנה יורוביץ'
      7מערכה 16
      4מערכה 26
      0מערכה 30
      75
      הופסק פולונה הרצוג11אליכסנדרה סאסנוביץ'
      4מערכה 16
      6מערכה 22
      3מערכה 33
      ארה"ב - MLS

      כדורגל-ארה"ב - MLS

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים ספורטינג קנזס סיטי32סיאטל סאונדרס ספורט 2
      מחצית 1
      13רומן טורס מורסיו
      בני פילהאבר26
      ג'וני ראסל29
      יוחאן קרוזיט34
      38קי-הי קים
      38חאווייר אראגה
      ג'וני ראסל45
      מחצית 2
      60האנדוולה בוואנה
      60ניקולס לודיירו
      60נוהו טולו
      63ראול רוידיאז
      ג'וני ראסל68
      71קלווין לירדם
      ג'יאנלוקה בוסיו75
      בני פילהאבר75
      78ג'ורדי דלם
      78וויל ברוין
      גרהאם סמית'79
      מאט בסלר79
      ג'ימי מדראנדה89
      יוחאן קרוזיט89
      הסתיים פ.צ. טורונטו12סן חוזה ארת'קווייק
      מחצית 1
      ריצ'י לריי28
      33טומי תומפסון
      37כריס וונדולווסקי
      מחצית 2
      טאראנס בויד61
      ליאם פרייזר61
      ג'סטין מורו61
      64כריסטיאן אספינוזה
      69מגנוס אריקסון
      73דני הואסן
      ג'יי צ'מפן73
      73מגנוס אריקסון
      אאורו73
      81כריס וונדולווסקי
      ג'ורדן המילטון82
      ניק דה-לאון82
      84אניבל ססיס גודוי
      84ולארי קאזאישביליי
      84גוראם קאשיה
      84כריס וונדולווסקי
      פינלנד - פינית שלישית - בית א'

      כדורגל-פינלנד - פינית שלישית - בית א'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ברזיל - ליגה ברזילאית שלישית, בית ב'

      כדורגל-ברזיל - ליגה ברזילאית שלישית, בית ב'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים בואה20פאיסנדו
      ברזיל - ליגה ברזילאית שלישית, בית א`

      כדורגל-ברזיל - ליגה ברזילאית שלישית, בית א`

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים בוטאפוגו פראיבה21אימפרטריז
      אלג 'יריה - ליגה אלג'יראית

      כדורגל-אלג 'יריה - ליגה אלג'יראית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים אלגר42עין מ'לילה
      מחצית 1
      איברהים אמאדה19
      מחצית 2
      מוחמד סואיבה54
      64מוחמד טיאבה
      76איימן מאהיוס
      סאמי פריוי89
      הישם נקאש90
      הסתיים CS קונסטנטין13USM אלגר
      מחצית 1
      32עבדרחמן מזיאנה בנטהאר
      איסמעיל בלקאצ'מי34
      39פרינס איבארה
      מחצית 2
      85מוחמד ראבי מפטאח
      הסתיים פאראדו30טאדג'נאנט
      מחצית 1
      ריאד בנאייד16
      זכריה נאידג'י18
      מחצית 2
      ריאד בנאייד65
      הסתיים סטיף20בג'איאה
      מחצית 2
      סמיר עיבוד52
      זכאריה דראווי88
      חמזה באנוך90
      הסתיים MC אוראן32חוסיין דיי
      מחצית 1
      חמזה חריאט4
      מחצית 2
      ראשיד נאדי64
      זכאריה מנסורי74
      הסתיים בלויזדאד10בל אבס
      מחצית 1
      אמיר סעיד אמיר26
      הסתיים קאביילי20בורדג' בו אריירד'ג
      מחצית 1
      רזקי האמרון39
      מחצית 2
      עבדלוואחיד בלגרבי54
      אורוגוואי - ליגה אורוגוואית - אפרטורה

      כדורגל-אורוגוואי - ליגה אורוגוואית - אפרטורה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים פניארול22פרוגרסו
      מחצית 1
      24מתיאס ריגוארו
      לואיס אסבדו27
      41מתיאס ריגוארו
      מחצית 2
      גבריאל פרננדז90
      ונצואלה - ונצואלה פלייאוף

      כדורגל-ונצואלה - ונצואלה פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים ארגואה12אסטודיאנטס מרידה
      מחצית 1
      12ווילסון אנטוניו מנה אספריה
      מחצית 2
      73חזוס חביאר גומז מרקאדו
      חואן גארסיה90
      משחקים שונים וידידות

      כדורגל-משחקים שונים וידידות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אירלנד - גביע ליגה אירית

      כדורגל-אירלנד - גביע ליגה אירית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      מצרים - ליגה מצרית

      כדורגל-מצרים - ליגה מצרית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      לטביה - ליגה לטבית

      כדורגל-לטביה - ליגה לטבית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      פינלנד - ליגה פינית

      כדורגל-פינלנד - ליגה פינית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ברזיל - ליגה ברזילאית

      כדורגל-ברזיל - ליגה ברזילאית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים קרוזיירו12שאפקואנסה
      מחצית 1
      אדרסון ויטל דה סילבה דדה35
      מחצית 2
      רודריגיניו46
      פדרו רושה46
      52דה אנדרדה פליסימו רילדו
      54בריאן מסקרנהס
      לוקאס סילבה54
      54קיקה סילבה סה
      מרקוס גבריאל דו נסקימנטו מרקינהוס54
      אגוסטו תיאגו נבס57
      63גוסטבו
      63דייגו טורס
      80בריאן מסקרנהס
      אגוסטו תיאגו נבס81
      דויד81
      82דה אנדרדה פליסימו רילדו
      82איילון
      82דה אנדרדה פליסימו רילדו
      85דייגו טורס
      87ברונו פאצ'קו
      הסתיים פורטלזה11ואסקו דה גמא
      מחצית 1
      39לוקאס מיניירו
      מחצית 2
      ג'וניור סנטוס60
      לורנצו פיליו אוסבלדו60
      חוסה רומאריו סילבה דה סוזה60
      מרסיניו60
      63ואלדיביה
      63יאן סאסה
      71פיקאצ'ו
      דודו73
      נתן73
      78טיאגו רייס
      78אנדריי
      78רוסי
      78מרקוס ג'וניור
      חוסה רומאריו סילבה דה סוזה89
      חוסה רומאריו סילבה דה סוזה90
      90ראול
      הסתיים באהיה32פלומיננזה
      מחצית 1
      ארתור גימאראס6
      6יורי אוליביירה לימה
      ארתור16
      19פדרו
      אוליביירה ג'ילברטו30
      מחצית 2
      46יורי אוליביירה לימה
      46פאולו אנריקה
      46מרקוס פאולו
      46לאו
      63דטופול אגנור
      67דטופול אגנור
      69רודולפו
      69פדרו
      אוליביירה ג'ילברטו70
      חוסה אלבר73
      ארתור73
      רמירס80
      מויסס80
      ג'וניור מלו אלטון80
      81ז'ואאו פדרו
      85נינו
      פרננדו87
      אוליביירה ג'ילברטו87
      הסתיים קורינתיאנס10סאו פאולו
      מחצית 1
      פדרינו7
      35אנתוני מתאוס דוס סנטוס
      מחצית 2
      59הרנאנס
      59קרדוסו סילבה אברטון
      69איגור ויניסיוס
      70איגור ויניסיוס
      70איגור גומס
      מתאוס ויטאל73
      פדרינו73
      ג'וניור אורסו76
      77איגור גומס
      80ויטור
      דנילו אבלאר80
      80הליו ג'וניו נונייס דה קסטרו
      גוסטבו82
      ואנגר לאב82
      קלייסון87
      רמירו87
      ג'וניור סורנוזה90
      90הרנאנס
      פרו - פרו - פרימיירה אפרטורה

      כדורגל-פרו - פרו - פרימיירה אפרטורה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים אליאנזה לימה21בינסיונאל
      מחצית 2
      הקטור סלזאר52
      מאוריציו אלפונסו80
      84דונלד דייגו מילאן רודריגז
      86הרב קאמבו
      ספרד - ליגה ספרדית שניה

      כדורגל-ספרד - ליגה ספרדית שניה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      שבדיה - ליגה שבדית

      כדורגל-שבדיה - ליגה שבדית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      שבדיה - ליגה שבדית שנייה

      כדורגל-שבדיה - ליגה שבדית שנייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ארה"ב - WNBA - נשים

      כדורסל-ארה"ב - WNBA - נשים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים לאס וגאס אייסז8370לוס אנג'לס ספארקס
      27Q123
      18Q28
      20Q318
      18Q421
      ארה"ב - MLB

      בייסבול-ארה"ב - MLB

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים סט. לואיס קרדינלס34אטלנטה ברייבס
      0סבב 10
      0סבב 20
      0סבב 30
      2סבב 40
      1סבב 50
      0סבב 60
      0סבב 70
      0סבב 80
      0סבב 93
      0סבב 10+1
      20:05 וושינגטון נשיונאלס00מיאמי מרלינס
      20:05 בולטימור אוריולס00דטרויט טייגרס
      20:05 ניו יורק יאנקיס00סן דייגו פאדרס
      20:10 סינסינטי רדס00פיטסבורג פיראטס
      20:10 טמפה ביי רייס00טורונטו בלו ג'ייז
      21:10 שיקגו וייט סוקס00קנזס סיטי רויאלס
      21:10 יוסטון אסטרוס00שיקגו קאבס
      22:10 קולורדו רוקיס00אריזונה דיאמונדבקס
      23:05 בוסטון רד סוקס00קליבלנד אינדיאנס ספורט 5+ לייב
      23:07 אוקלנד אתלטיקס00לוס אנג'לס איינג'לס
      צ'ילה - ליגה צ'יליאנית

      כדורגל-צ'ילה - ליגה צ'יליאנית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים אוניברסידד דה קונספסיון11או'היגינס
      מחצית 1
      9חוסה מונוז
      31ראול אוסוריו
      מחצית 2
      ג'ילארמו פאצ'קו62
      פטריסיו רוביו62
      69חוסה מונוז
      76ראול אוסוריו
      יוספיר ארון באלון וילה-קורטה86
      קלאודיו נבארטה88

      כדורגל-אינדונזיה - ליגה אינדונזית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      דרום קוריאה - דרום קוריאנית שנייה

      כדורגל-דרום קוריאה - דרום קוריאנית שנייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      שבדיה - ליגה שבדית - פלייאוף

      כדוריד-שבדיה - ליגה שבדית - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      20:10 סאבהוף00אלינגסאס
      רומניה - ליגה רומנית

      כדורגל-רומניה - ליגה רומנית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הונדורס - קלאוסרה שלבי ההכרעה

      כדורגל-הונדורס - קלאוסרה שלבי ההכרעה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים ס.ד. מוטגואה22ס.ד אולימפיה
      מחצית 1
      2אבר אלבראדו
      מרסלו פריירה18
      מרסלו פריירה23
      מחצית 2
      90מרסלו פריירה
      אל סלבדור - קלאוסרה שלבי ההכרעה

      כדורגל-אל סלבדור - קלאוסרה שלבי ההכרעה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים אליאנזה13ס.ד אגילה *
      איטליה - ליגה איטלקית שנייה - פלייאוף עלייה

      כדורסל-איטליה - ליגה איטלקית שנייה - פלייאוף עלייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ג'

      כדורגל-נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ג'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      איטליה - סרייה א' - פלייאוף

      כדורסל-איטליה - סרייה א' - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ה'

      כדורגל-נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ה'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      קנדה - ליגה קנדית

      כדורגל-קנדה - ליגה קנדית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים סקארבורו31סי. אס. סי מיסיסאוגה
      ליטא - כדורסל ליטאי - פלייאוף

      כדורסל-ליטא - כדורסל ליטאי - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      איטליה - ויצ'נזה - גברים

      טניס-איטליה - ויצ'נזה - גברים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      12:00 דראגוס דימה00דניאל מצור
      12:30 פדרו קאצ'ין00פדריקו גאיו
      12:30 לורנצו מוסטי00יוליסס בלאנץ'
      13:30 אדם פאבלסק00פדג'ה קרסטין
      14:00 ג'יאנלואיג'י קווינזי00פרנססקו פורטי
      14:00 מתאו ויולה00מטס מוראיינג
      15:00 גונסאלו אוליביירה00גונסלו אסקובר
      17:30 לוקה ג'יאקומיני00אלכס מולצ'ן
      18:00 נינו סרדארוסיץ'00פדריקו קוריה
      צרפת - כדורסל צרפתי - פלייאוף

      כדורסל-צרפת - כדורסל צרפתי - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      גרמניה - בונדסליגה - פלייאוף עלייה/ירידה

      כדורגל-גרמניה - בונדסליגה - פלייאוף עלייה/ירידה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      בלגיה - ליגה בלגית - פלייאוף

      כדורסל-בלגיה - ליגה בלגית - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      מקסיקו - מקסיקו - פלייאוף קלאוסרה

      כדורגל-מקסיקו - מקסיקו - פלייאוף קלאוסרה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים לאון00טיגרס
      מחצית 1
      אנחל דלגדו32
      ז'אן מנס32
      מחצית 2
      46חאבייר אקינו
      46חסוס אלברטו דואנס
      62אדוארדו ורגאס
      62אנר ולנסיה
      סזאר אנגולו64
      64אנריקה קינונס
      רמירו הרננדס64
      חוסה רודריגס71
      77רפאל קריוקה
      77קרלוס סלקדו
      77רפאל קריוקה
      81נאוחל גוזמן
      אנדרס פליפה מוסקרה גארדיה88
      90גאידו פיזארו
      אנדרס פליפה מוסקרה גארדיה90
      נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ו'

      כדורגל-נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ו'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ד'

      כדורגל-נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ד'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      נורבגיה - נורבגית רביעית, בית א'

      כדורגל-נורבגיה - נורבגית רביעית, בית א'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ב'

      כדורגל-נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ב'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      עיראק - ליגה עיראקית

      כדורגל-עיראק - ליגה עיראקית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אקוודור - אקוודור - אפרטורה

      כדורגל-אקוודור - אקוודור - אפרטורה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים דלפין01אינדפנדיינטה דל ואלה
      מחצית 2
      פדרו פרלזה81
      90רוברטו גארסס
      אליפות עולם עד 20 בית 3

      כדורגל-אליפות עולם עד 20 בית 3

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אליפות עולם עד 20 בית 4

      כדורגל-אליפות עולם עד 20 בית 4

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ארגנטינה - גביע ארגנטינאי

      כדורגל-ארגנטינה - גביע ארגנטינאי

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים בוקה ג'וניורס10ארגנטינוס ג'וניורס
      מחצית 1
      31פרנסיס מק אליסטר
      31פרנקו מויאנו
      39מתיאס רומרו
      מחצית 2
      47קלאודיו ספינלי
      53מתיאס רומרו
      55פוסטו מונטרו
      ליסאנדרו לופז55
      55קלאודיו ספינלי
      ליסאנדרו לופז67
      כריסטיאן פאבון68
      סבסטיאן וייה68
      70ראול בובאדילה
      70דמיאן בטאליני
      איבן מרקונה77
      נייטאן נאנדז79
      מאורו זראטה81
      חורמן קמפוזנו81
      83ראול בובאדילה
      89מיגל טורן
      90גבריאל האוצ'ה
      דריו בנדטו90
      90אליאס גומז
      אגוסטין אובנדו90
      ארה"ב - NWSL, ליגת הכדורגל לנשים - נשים

      כדורגל-ארה"ב - NWSL, ליגת הכדורגל לנשים - נשים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים שיקגו רד סטארס02וושינגטון ספיריט
      מחצית 2
      63אשלי האץ'
      ירדן - גביע ירדני

      כדורגל-ירדן - גביע ירדני

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      קולומביה - קולומביה - פלייאוף אפרטורה, בית ב'

      כדורגל-קולומביה - קולומביה - פלייאוף אפרטורה, בית ב'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים טולימה11ג'וניור
      מחצית 1
      סרחיו מוסקוורה13
      מחצית 2
      73גבריאל פואנטס
      89פביאן סמבואזה
      הסתיים דפורטיבו קאלי01אתלטיקו נסיונאל
      מחצית 2
      61דניאל אורטיז
      רומניה - ליגה רומנית

      כדורסל-רומניה - ליגה רומנית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע