פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

      לוח תוצאות LIVE

      ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף תחתון

      כדורגל-ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף תחתון

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ליגת האלופות - שלבי ההכרעה

      כדורגל-ליגת האלופות - שלבי ההכרעה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

      כדורסל-יורוליג - שלבי ההכרעה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ישראל - ליגה לאומית בכדורסל - פלייאוף עליון

      כדורסל-ישראל - ליגה לאומית בכדורסל - פלייאוף עליון

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אנגליה - צ'מפיונשיפ

      כדורגל-אנגליה - צ'מפיונשיפ

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      סין - גביע סיני

      כדורגל-סין - גביע סיני

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים דליאן בויאנג03טיאנג'ין קואנג'יאן
      הסתיים ליאאונינג הונגיון14דליאן ייפאנג
      מחצית 1
      13גוואן סאן
      31קסוהבין זהו
      הסתיים שניאנג אורבן21הנאן ג'יאנייה
      הסתיים סיצ'ואן ג'יוניו54צ'אנגצ'ון יאטיי
      הסתיים ווהאן צ'ופנג הלי02גוואנגז'ו R&F
      גרמניה - גרמניה - ליגה אזורית צפון

      כדורגל-גרמניה - גרמניה - ליגה אזורית צפון

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      מלזיה - פרמייר ליג

      כדורגל-מלזיה - פרמייר ליג

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      נדחה ג'והור00קואנטאן
      86' יו. קיי. אם32סבאח
      אלג 'יריה - ליגה אלג'יראית

      כדורגל-אלג 'יריה - ליגה אלג'יראית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו

      כדורגל-ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים אתלטיקו פלאטנס30טאז'רס רמדיוס דה אסקלדה
      מחצית 1
      פאקונדו קורוצ'ט38
      40מאורו מרון
      מחצית 2
      דניאל אלחנדרו וגה47
      נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 1

      כדורגל-נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 1

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      צפון אירלנד - ליגה ראשונה

      כדורגל-צפון אירלנד - ליגה ראשונה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, צפון

      כדורגל-אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, צפון

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, דרום

      כדורגל-אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, דרום

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית

      כדורגל-אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית שנייה

      כדורגל-ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית שנייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים דפורטיבו סנטאמרינה21פרו קריל אוסטה
      מחצית 1
      17ג'ונתן הררה
      מאורו אורואה23
      מחצית 2
      מייקל פירס90
      הסתיים סרמיאנטו22אתלטיקו רפאלה
      מחצית 1
      איגנסיו אנדרס קאצ'יירו6
      33מקסימיליאנו קאסה
      מחצית 2
      55מקסימיליאנו קאסה
      איגנסיו אנדרס קאצ'יירו68
      ארגנטינה - פרימיירה. ליגה ארגנטינאית

      כדורגל-ארגנטינה - פרימיירה. ליגה ארגנטינאית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים קולון40אתלטיקו פטרונטו פאראנה
      מחצית 1
      מרסלו אסטיגאריביה6
      חאבייר קוראה8
      26סרחיו אבל פראלטה
      חאבייר קוראה39
      מחצית 2
      אלן מנואל רויז46
      46מקסימיליאנו נונז
      46סבסטיאן ברטולי
      תומס צ'נקלי46
      46סרחיו אבל פראלטה
      46פדריקו קוסטס
      אדריאן באסטיה58
      פקונדו סילבה58
      64לוקאס סוסה
      70מתיאס אלחנדרו קירוגה
      70אדריאן בלבואה
      גונזלו אסקובר73
      כריסטיאן גואנקה77
      מריאנו גונזאלז77
      אלן מנואל רויז79
      87מתיאס אלחנדרו קירוגה
      88מרטין ריברו
      גוסטבו טולדו90
      הסתיים אינדפנדיינטה01דפנסה ג'סטיסיה
      מחצית 1
      פבריסיו בוסטוס29
      פרננדו אמורבייטה31
      34נהואל מולינה
      מחצית 2
      52לוקאס בריירו
      סילביו רומרו57
      57לוקאס בריירו
      ג'וני מנאנדז57
      58פרננדו מרקז
      58חואן קפרוף
      פרננדו ויסנטה גייבור אורלנה61
      גסטון סילבה61
      62ליונל אריאל מירנדה
      62תומס פוצ'טינו
      חורחה פיגאל70
      פבריסיו בוסטוס70
      72כריסטיאן אלמיידה
      75אדריאן קובאס
      77אלכסנדר ברבוזה
      77הוראסיו טיג'אנוביץ'
      קולומביה - ליגה קולומביאנית - אפרטורה

      כדורגל-קולומביה - ליגה קולומביאנית - אפרטורה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים דפורטיבו פאסטו30בויאקה צ'יקו
      מחצית 1
      מיכאל חאבייר אורטגה27
      מחצית 2
      דריו רודריגז75
      דריו רודריגז85
      פרגוואי - ליגה פראגווית - אפרטורה

      כדורגל-פרגוואי - ליגה פראגווית - אפרטורה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים דפורטיבו סאנטאני20סול דה אמריקה
      מחצית 2
      פאביו אסקובר60
      חרארדו אורגו75
      הסתיים ספורטיבו לוקואניו12דפורטיבו קפיאטה
      מחצית 1
      35מרסלו טבארז
      מחצית 2
      81כריסטיאן מאידנה
      אוסמר לגיזאמון90
      בולגריה - גביע בולגרי

      כדורגל-בולגריה - גביע בולגרי

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אירלנד - גביע ליגה אירית

      כדורגל-אירלנד - גביע ליגה אירית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אוסטריה - ליגה אוסטרית שנייה

      כדורגל-אוסטריה - ליגה אוסטרית שנייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      רוסיה - שלישית. מרכז

      כדורגל-רוסיה - שלישית. מרכז

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      דנמרק - ליגה דנית שנייה

      כדורגל-דנמרק - ליגה דנית שנייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      נורבגיה - ליגה נורבגית שנייה

      כדורגל-נורבגיה - ליגה נורבגית שנייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      רוסיה - שלישית. מזרח

      כדורגל-רוסיה - שלישית. מזרח

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      33' זניט אירקוטסק20אירטיש
      מחצית 1
      איבן יאקובלב9
      איבן יאקובלב26
      76' צ'יטה00דינמו בארנול
      ונצואלה - ונצואלה - אפרטורה

      כדורגל-ונצואלה - ונצואלה - אפרטורה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים מינרוס דה גויאנה33קראבובו
      מחצית 1
      ריצ'ארד חוזה בלאנקו דלגאדו12
      נלסון הרננדז21
      29טומי טובאר
      מחצית 2
      63טומי טובאר
      82חסוס סאנצ'ז
      ריצ'ארד חוזה בלאנקו דלגאדו84
      ברזיל - סרייה א

      כדורגל-ברזיל - סרייה א

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים ספורט רסיפה11בוטאפוגו
      מחצית 1
      21רודריגו פימפאו
      נטו32
      40איגור רבלו
      מחצית 2
      46פאצ'ו
      46רודריגו פימפאו
      59ברנר
      59ווקר מרסל אלמיידה קייזה
      פליפה באסטוס67
      סנטנה פינטו גבריאל67
      68ולנסיה
      68אזקייאל
      אברטון פליפה71
      אנדריגו71
      74גוסטבו קוסטה
      נטו78
      היגור78
      אברטון פליפה86
      90אוליביירה לינדוסו רודריגו
      סקוטלנד - הליגה הסקוטית הראשונה

      כדורגל-סקוטלנד - הליגה הסקוטית הראשונה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      שבדיה - ליגה שבדית שנייה

      כדורגל-שבדיה - ליגה שבדית שנייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      סקוטלנד - הליגה הסקוטית השלישית

      כדורגל-סקוטלנד - הליגה הסקוטית השלישית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אנגליה - אנגליה - ליגה ראשונה

      כדורגל-אנגליה - אנגליה - ליגה ראשונה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      אנגליה - אנגליה - ליגה שנייה

      כדורגל-אנגליה - אנגליה - ליגה שנייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      דרום אפריקה - ליגה ראשונה

      כדורגל-דרום אפריקה - ליגה ראשונה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      פולין - ליגת המשנה

      כדורגל-פולין - ליגת המשנה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      צרפת - ליגה צרפתית שנייה

      כדורגל-צרפת - ליגה צרפתית שנייה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      בוטל באסטיה00שאטורו
      גרמניה - אזורית. דרום מערב

      כדורגל-גרמניה - אזורית. דרום מערב

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      גרמניה - גרמנית מחוזית, באיירן

      כדורגל-גרמניה - גרמנית מחוזית, באיירן

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      גרמניה - אזורית מערב

      כדורגל-גרמניה - אזורית מערב

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      לטביה - ליגת העל

      כדורסל-לטביה - ליגת העל

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      בלגיה - ליגת העל בלגיה

      כדורסל-בלגיה - ליגת העל בלגיה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      צרפת - ליגה שנייה Pro B

      כדורסל-צרפת - ליגה שנייה Pro B

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      גרמניה - ליגה ראשונה BBL

      כדורסל-גרמניה - ליגה ראשונה BBL

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ארגנטינה - ליגת העל LNB

      כדורסל-ארגנטינה - ליגת העל LNB

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים אסטודיאנטס קונקורדיה9276ארגנטינו
      20Q127
      33Q214
      24Q319
      15Q416
      הסתיים פרו קאבה102105בוקה ג'וניורס
      18Q123
      22Q220
      33Q317
      19Q432
      10הארכה 113
      הסתיים אתלטיקו קילמס7694לה יוניון
      16Q112
      16Q233
      17Q330
      27Q419
      הסתיים אולימפיקו7383סן לורנצו קאבה
      13Q120
      21Q225
      18Q317
      21Q421
      צרפת - ליגה צרפתית

      כדורסל-צרפת - ליגה צרפתית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      יפן - בייסבול יפני (בייסבול)

      בייסבול-יפן - בייסבול יפני (בייסבול)

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      נדחה ראקוטן גולדן איגלס00צ'יבה לוטה מרינס
      סבב 5 יומיורי ג'יאנטס31צ'ניצ'י דראגונס
      0סבב 10
      2סבב 21
      0סבב 30
      1סבב 40
      0סבב 50
      סבב 5 יוקוהמה בייסטארס07הירושימה קארפ
      0סבב 12
      0סבב 20
      0סבב 30
      0סבב 41
      0סבב 54
      נדחה פוקויוקה הוקס00סייבו ליונס
      סבב 4 ניפון האם פייטרס21אוריקס בפאלוס
      1סבב 10
      0סבב 20
      1סבב 31
      0סבב 40
      נדחה יאקולט סוואלווס00האנשין טייגרס
      ארה"ב - MLB

      בייסבול-ארה"ב - MLB

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים סינסינטי רדס104אטלנטה ברייבס
      0סבב 10
      0סבב 20
      0סבב 31
      0סבב 41
      2סבב 50
      5סבב 60
      0סבב 70
      3סבב 82
      -1סבב 90
      הסתיים ניו יורק יאנקיס141מינסוטה טווינס
      3סבב 10
      1סבב 20
      0סבב 30
      0סבב 40
      1סבב 51
      0סבב 60
      3סבב 70
      6סבב 80
      -1סבב 90
      הסתיים בולטימור אוריולס12קליבלנד אינדיאנס
      0סבב 10
      1סבב 22
      0סבב 30
      0סבב 40
      0סבב 50
      0סבב 60
      0סבב 70
      0סבב 80
      0סבב 90
      הסתיים טקסס ריינג'רס49אוקלנד אתלטיקס
      0סבב 10
      0סבב 20
      1סבב 32
      2סבב 41
      0סבב 50
      0סבב 60
      0סבב 70
      0סבב 80
      1סבב 96
      הסתיים יוסטון אסטרוס02לוס אנג'לס איינג'לס
      0סבב 10
      0סבב 20
      0סבב 30
      0סבב 40
      0סבב 51
      0סבב 61
      0סבב 70
      0סבב 80
      0סבב 90
      הסתיים שיקגו וייט סוקס104סיאטל מרינרס
      5סבב 10
      2סבב 20
      0סבב 30
      1סבב 40
      1סבב 52
      1סבב 60
      0סבב 71
      0סבב 81
      -1סבב 90
      הסתיים קולורדו רוקיס513סן דייגו פאדרס
      4סבב 14
      0סבב 20
      1סבב 30
      0סבב 40
      0סבב 50
      0סבב 60
      0סבב 79
      0סבב 80
      0סבב 90
      הסתיים לוס אנג'לס דודג'רס21מיאמי מרלינס
      0סבב 10
      0סבב 20
      0סבב 30
      1סבב 40
      0סבב 50
      0סבב 60
      0סבב 70
      1סבב 81
      -1סבב 90
      הסתיים סן פרנסיסקו ג'איינטס42וושינגטון נשיונאלס
      0סבב 10
      0סבב 20
      0סבב 31
      1סבב 40
      1סבב 50
      2סבב 60
      0סבב 71
      0סבב 80
      -1סבב 90
      ויילס - ליגה וולשית

      כדורגל-ויילס - ליגה וולשית

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      שבדיה - ליגה שבדית - פלייאוף

      כדוריד-שבדיה - ליגה שבדית - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      20:00 לוגי00כריסטיאנסטאד
      גרמניה - פלייאוף

      הוקי קרח-גרמניה - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      20:30 איסברן ברלין00אי.אייץ'.סי מינכן
      0שליש 10

      כדורגל-גביע אסיה לקבוצות. בית 2

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      סלובקיה - פלייאוף

      כדורסל-סלובקיה - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

      כדורגל-גביע אסיה לקבוצות. בית 1

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      פינלנד - פלייאוף

      הוקי קרח-פינלנד - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      18:30 קרפאט00טפארה
      0שליש 10

      כדורגל-גביע אסיה לקבוצות. בית 8

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      ארה"ב - פלייאוף NHL

      הוקי קרח-ארה"ב - פלייאוף NHL

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים טורונטו מייפל ליפס31בוסטון ברויינס
      0שליש 10
      2שליש 21
      1שליש 30
      הסתיים קולומבוס בלו ג'אקטס36וושינגטון קפיטלס
      0שליש 11
      1שליש 22
      2שליש 33
      ברזיל - פלייאוף

      כדורסל-ברזיל - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים קשיאס דו סול7080מוגי דאס קרוזס
      23Q116
      16Q220
      10Q320
      21Q424

      הוקי קרח-בית א'. אליפות העולם

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      17:00 קזחסטן00בריטניה
      0שליש 10
      אוקראינה - סופרליגה. פלייאוף

      כדורסל-אוקראינה - סופרליגה. פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      קרואטיה - משחקי אליפות

      כדוריד-קרואטיה - משחקי אליפות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      20:00 נקסה00ר.ק. זאגרב
      דנמרק - ג'ק ג'ונס ליג פלייאוף א'

      כדוריד-דנמרק - ג'ק ג'ונס ליג פלייאוף א'

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      21:30 ארהוס00אלבורג
      ארה"ב - N.B.A - פלייאוף

      כדורסל-ארה"ב - N.B.A - פלייאוף

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים מינסוטה טימברוולבס100119יוסטון רוקטס
      21Q121
      28Q229
      20Q350
      31Q419
      הסתיים יוטה ג'אז11396אוקלהומה סיטי ת'אנדר ספורט 5
      24Q130
      34Q222
      32Q321
      23Q423
      ישראל - פלייאוף כדוריד ישראלי

      כדוריד-ישראל - פלייאוף כדוריד ישראלי

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      20:30 מכבי תל אביב00עירוני רחובות
      17:30 הפועל ראשון לציון00מכבי ראשון לציון ספורט 5+
      ישראל - ליגה לאומית בכדורסל - פלייאוף תחתון

      כדורסל-ישראל - ליגה לאומית בכדורסל - פלייאוף תחתון

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      קולומביה - קולומביאנית שנייה - אפרטורה

      כדורגל-קולומביה - קולומביאנית שנייה - אפרטורה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים ריאל סנטאנדר00קוקוטה
      פולין - שלבי ההכרעה

      כדוריד-פולין - שלבי ההכרעה

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      19:30 קווידזין00יובבריזצה צ'אנק
      איטליה - פרנקווילה - גברים

      טניס-איטליה - פרנקווילה - גברים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      מערכה 1 טאלון גרייקספור00טומיסלאב ברקיץ'
      3מערכה 11
      מערכה 3 לוקאס רוסול11רנזו אוליבו
      7מערכה 16
      3מערכה 26
      3מערכה 33
      75
      14:40 נינו סרדארוסיץ'00מתיאס בורז'
      בוטל רובן במלמאנס00דניאל חימנו-טראבר
      13:50 אנדראה קולאריני00גיאן מרקו מורוני
      13:35 מתיאו דונאטי00סלבטורה קארוסו
      הסתיים פליקס אוגר אליסימה20דימיטאר קוזמאנוב
      7מערכה 15
      7מערכה 26
      72
      הסתיים סומיט נאגל02אנטואן הואנג
      4מערכה 16
      2מערכה 26
      14:55 רובן במלמאנס00קימר קופיאנס
      15:20 לוקה ואני00מתיאו ויולה
      16:25 אליוט בנשטרית00אנדריי פלגרינו
      16:10 זיזהן זאנג00ויקטור גאלוביץ'
      18:00 ג'יאנלואיג'י קווינצ'י00יוריס דה לור
      איטליה - פרנקווילה - גברים זוגות

      טניס-איטליה - פרנקווילה - גברים זוגות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      17:40 ליאם ברודי / סקוט קלייטון00קווין קראביץ' / אנדרס מיס
      17:55 ג'וליאן אוקלפו / אנדראה וואווסורי00סומיט נאגל / גונסאלו אוליביירה
      ארה"ב - טלאהסיי - גברים

      טניס-ארה"ב - טלאהסיי - גברים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים בלאז רולה02מארק פולמאנס
      0מערכה 16
      3מערכה 26
      21:30 גיירמה קלזאר00אנדריי ארנאבולדי
      19:30 כריסטיאן גארין00אוון קינג
      21:00 הנריקה לופס-פרס00הוגו דליין
      23:30 עזיז דאוגז00מיומיר קצ'מאנוביץ'
      21:00 כריסטיאן הריסון00ג'יי קלארק
      18:00 ג'ארד הילציק00מייקל ממו
      20:00 יאן צ'וינסקי00חואן איגנסיו לונדרו
      19:30 ג'ו פדרו סורג'י00פיטר פולנסקי
      18:00 הנרי לאקסונן00מיטשל קרוגר
      00:00 דומיניק קופפר00נוח רובין
      ארה"ב - טלאהסיי - גברים זוגות

      טניס-ארה"ב - טלאהסיי - גברים זוגות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים לוקה באמברידג' / ג'וני אומארה20אנדריי ארנאבולדי / אנדראס סיליסטרום
      6מערכה 13
      7מערכה 26
      74
      22:30 נת'ניאל לאמונס / אלכס לאוסון00מיטשל קרוגר / האנטר ריסה
      גרמניה - שטוטגרט - נשים

      טניס-גרמניה - שטוטגרט - נשים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      21:00 ברבורה זחלאבובה סטריקובה00לאורה סיגמונד
      בוטל יוליה גורגס00אנסטסיה סבסטובה
      15:30 מריה שראפובה00קרולין גרסיה
      14:00 קרולינה פליסקובה00קיקי ברטנס
      מערכה 2 מרתה קוסטיוק10אנטוניה לוטנר
      6מערכה 14
      0מערכה 20
      19:30 יוליה גורגס00מרקטה וונדרוסובה
      גרמניה - שטוטגרט - נשים זוגות

      טניס-גרמניה - שטוטגרט - נשים זוגות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      21:00 אנדראה קלפאץ' / מאריה חוזה מרטינז00נדיה קיצ'נוק / אנסטסיה רודיונובה
      15:00 מיכאלה בוזרנצסקו / אליזה קורנה00ורוניקה קודרמטובה / לידזיה מארוזאבה
      17:00 אליסיה רוסולסקה / אביגייל ספירס00קארינה וויטהופט / אנה זאז'ה
      הונגריה - בודפשט - גברים

      טניס-הונגריה - בודפשט - גברים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      14:00 מקסימיליאן מרטרר00ויקטור טרויצקי
      15:30 אנדראס ספי00תומאס פביאנו
      17:00 זסומבור פירוס00מיכאיל יוז'ני
      13:50 ניקולוז בסילאשווילי00פאולו לורנזי
      מערכה 2 אלכסנדר בובליק01דניס איסטומין
      6מערכה 17
      3מערכה 22
      68
      14:00 יאניק מאדן00מרטון פוצ'וביץ'
      15:30 אטילה באלאש00מתאו ברטיני
      מערכה 3 יאן-לנארד סטרוף11יורגן זופ
      2מערכה 16
      6מערכה 24
      2מערכה 33
      הונגריה - בודפשט - גברים זוגות

      טניס-הונגריה - בודפשט - גברים זוגות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      16:50 מקס מירניי / פיליפ אוסוולד00דומוניק אינגלוט / פרנקו סקוגור
      15:20 מרסלו דמולינר / סנטיאגו גונזאלס00מריוס קופיל / פלורין מרגאה
      הסתיים דמיר דזומהור / רומאן ג'באוי02הוגו נייס / דניס שאפובלוב
      4מערכה 16
      5מערכה 27
      17:00 ג'ונתן אייסריק / לוקאס פוי00מת'יו מידלקופ / אנדראס מולטני
      טורקיה - איסטנבול - נשים

      טניס-טורקיה - איסטנבול - נשים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      19:00 קרולין ווזניאקי00אקטרינה אלכסנדרובה
      מערכה 1 איילה אקסו00פאולינה פרמנטייר
      1מערכה 13
      מערכה 3 יוליה פוטינצבה11סורנה קירסטאה
      0מערכה 16
      6מערכה 21
      0מערכה 30
      15:00 אגניישקה רדוונסקה00דונה וקיץ'
      17:00 מריה סאקארי00קאגלה בויוקאקצ'אי
      15:15 ארינה סבאלנקה00פולונה הרצוג
      הסתיים דלילה יאקופוביץ'02אירינה-קמיליה בגו
      5מערכה 17
      0מערכה 26
      13:50 דאנקה קוביניץ'00אנה קאלינקיה
      13:45 ארנטקסה רוס00שואי ז'אנג
      מערכה 2 ויקטוריה טומובה10ולנטינה איבקננקו
      7מערכה 15
      3מערכה 23
      טורקיה - איסטנבול - נשים זוגות

      טניס-טורקיה - איסטנבול - נשים זוגות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      15:20 קטרינה בונדרנקו / אלכסנדרה קרוניץ'00דזיריי קרייצ'ק / ג'וליאנה אולמוס
      16:45 רקה-לוקה יאני / אליטסה קוסטובה00צ'ן ליאנג / שואי ז'אנג
      מקסיקו - לאון - גברים

      טניס-מקסיקו - לאון - גברים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים אנטה פאביץ'20לואיס פטינו
      6מערכה 13
      6מערכה 23
      22:30 עידן לשם00ג'ון פטריק סמית'
      21:00 טיגרה האנק00פיליפ פיליו
      18:00 ויקטור אסטרלה00דניאל גאלאן
      19:30 אלחנדרו גונזאלז00בריידן שנור
      21:00 אוגו הומברט00פדיה קרסטין
      22:30 בראדלי מוסלי00דניס נוביקוב
      19:30 ז'וזה הרננדז00דנילו פטרוביץ'
      22:30 ג'יימס וורד00חוסה אנטוניו רודריגס
      18:00 קווין קינג00רוברטו סיד
      21:00 טוביאס סימון00כריסטופר יובאנקס
      18:00 מרסלו ארבאלו00חוזה (רובין) סתאתם
      19:30 קרלוס גומז הררה00רוברטו קירוז
      מקסיקו - לאון - גברים זוגות

      טניס-מקסיקו - לאון - גברים זוגות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים אדריאן מנדז / רוברטו קירוז20ניקולס בריינטוס / דנילו פטרוביץ'
      6מערכה 14
      6מערכה 22
      הסתיים לוקאס גומז / טיגרה האנק02לואיס דוויד מרטינז / סזאר רמירז
      4מערכה 16
      5מערכה 27
      סין - אנינג - גברים

      טניס-סין - אנינג - גברים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים טסונג-הואה יאנג21אולכסנדר נדובייסוב
      6מערכה 14
      4מערכה 26
      6מערכה 30
      הסתיים קאמיל מאצ'רזק20אלכס בולט
      7מערכה 16
      6מערכה 22
      73
      הסתיים דאק הי לי20רויקסואן וונג
      6מערכה 12
      7מערכה 26
      75
      הסתיים רוברטו אורטגה אולמדו02ג'ורדן תומפסון
      3מערכה 16
      3מערכה 26
      הסתיים קלווין המרי20זה צ'אנג
      7מערכה 16
      6מערכה 23
      75
      הסתיים יואנפנג לי02יאן באי
      3מערכה 16
      4מערכה 26
      הסתיים יבינג וו21יבגני דונסקוי
      6מערכה 14
      4מערכה 26
      6מערכה 33
      הסתיים הוגו גרנייר02פראיינש גאנסווארן
      2מערכה 16
      1מערכה 26
      הסתיים סריראמבאלי נאראינאסוואמי21זה לי
      6מערכה 14
      6מערכה 27
      6מערכה 34
      57
      הסתיים קוונטין האליס12סאסי קומאר מוקונד
      6מערכה 13
      4מערכה 26
      4מערכה 36
      מערכה 2 די וו01יון-סאונג צ'ונג
      6מערכה 17
      0מערכה 20
      37
      הסתיים מוחמד סאפוואט21וישנו ורדאן
      3מערכה 16
      7מערכה 26
      6מערכה 32
      74
      סין - אנינג - גברים זוגות

      טניס-סין - אנינג - גברים זוגות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים יואנפנג לי / ואצלב סארפנק12מאט רייד / אנדרו וויטינגטון
      4מערכה 16
      7מערכה 26
      8מערכה 310
      97
      ספרד - ברצלונה - גברים

      טניס-ספרד - ברצלונה - גברים

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      מערכה 2 אנדראס היידר-מאורר01רוברטו קרבלס באנה
      2מערכה 16
      4מערכה 25
      מערכה 1 פיטר גויווצ'ייק00גידו פלה
      2מערכה 11
      15:20 חאומה אנטוני מונאר קלאר00ז'ואאו סוזה
      בוטל פיליפ קולשרייבר00ז'יל סימון
      מערכה 2 מרטין קליזן10פדריקו דל בוניס
      6מערכה 13
      3מערכה 22
      15:00 ביורן פראטנג'לו00אלכסיי ואטוטין
      13:50 איליה איבשקה00ז'יל סימון
      בוטל אנדריי רובלב00מאלק ג'זירי
      13:40 דייויד גופין00מרסל גרנויירס
      15:10 פליסיאנו לופז00דושאן לאיוביץ'
      16:40 איבו קרלוביץ'00רוברטו באוטיסטה אגוט
      16:50 פאבלו קואבס00אדריאן מנארינו
      16:30 ארנסטו אסקובדו00מאלק ג'זירי
      ספרד - ברצלונה - גברים זוגות

      טניס-ספרד - ברצלונה - גברים זוגות

      שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
      הסתיים לוקאס קובוט / מרצ'לו מלו20קארן קאצ'אנוב / דייגו סבסטיאן שוורצמן
      6מערכה 13
      6מערכה 20
      בוטל מייק בריאן / בוב בריאן00ג'יימי מוריי / ברונו סוארס
      15:00 רוהן בופנה / אדאורדו רוג'ר וסלין00הנרי קונטינן / ג'ון פירס
      16:30 ניקולאס ג'ארי / גידו פלה00ג'יימי מוריי / ברונו סוארס