נושאים חמים

לוח תוצאות LIVE

מוקדמות ליגה אירופית

כדורגל-מוקדמות ליגה אירופית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארה"ב - MLS

כדורגל-ארה"ב - MLS

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פרגוואי - פראגוואי - ליגה שנייה

כדורגל-פרגוואי - פראגוואי - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פינלנד - פינלנד - ליגה שלישית

כדורגל-פינלנד - פינלנד - ליגה שלישית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
קולומביה - גביע קולומביאני

כדורגל-קולומביה - גביע קולומביאני

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארה"ב - USL פרו ליג

כדורגל-ארה"ב - USL פרו ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
איסלנד - ליגה איסלנדית שנייה

כדורגל-איסלנד - ליגה איסלנדית שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ברזיל - גביע ברזילאי

כדורגל-ברזיל - גביע ברזילאי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
קניה - ליגת העל

כדורגל-קניה - ליגת העל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
שבדיה - גביע שבדי

כדורגל-שבדיה - גביע שבדי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רוסיה - שלישית. מערב

כדורגל-רוסיה - שלישית. מערב

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
קופה סודאמריקנה

כדורגל-קופה סודאמריקנה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
צ'ילה - גביע צ'יליאני

כדורגל-צ'ילה - גביע צ'יליאני

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים דפורטס טמוקו00אוניון סן פליפה
מחצית סן לואיס דה קויוטה11קוקווימבו
מחצית 1
45ליאנדרו ריימונדז
22' אוניברסידאד קתוליקה00הואצ'יפאטו
דנמרק - ליגה דנית שנייה

כדורגל-דנמרק - ליגה דנית שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ברזיל - סרייה א

כדורגל-ברזיל - סרייה א

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מחצית שאפקואנסה00קורינתיאנס ספורט 2
מחצית 1
31ג'ו
ידידות

כדורגל-ידידות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רוסיה - גביע רוסי

כדורגל-רוסיה - גביע רוסי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מקסיקו - ליגה מקסיקנית - אפרטורה

כדורגל-מקסיקו - ליגה מקסיקנית - אפרטורה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-אינדונזיה - ליגה אינדונזית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
איראן - ליגת העל האיראנית

כדורגל-איראן - ליגת העל האיראנית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
בוליביה - ליגה בוליביאנית - קלאוסורה

כדורגל-בוליביה - ליגה בוליביאנית - קלאוסורה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פינלנד - ליגה שלישית מחוז ג'

כדורגל-פינלנד - ליגה שלישית מחוז ג'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארה"ב - WNBA - נשים

כדורסל-ארה"ב - WNBA - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
Q1 7:00 אינדיאנה פיבר612ניו יורק ליברטי
6Q112
Q1 6:00 קונטיקט1714דאלאס ווינגס
17Q114
Q1 8:00 אטלנטה דרים1620סיאטל סטורם
16Q120
משחקי ידידות ומשחקים שונים

כדורסל-משחקי ידידות ומשחקים שונים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארה"ב - מוקדמות US OPEN - נשים

טניס-ארה"ב - מוקדמות US OPEN - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
19:30 לסלי קרקוב00מרטינה טרביסן
19:30 אירנה מריה בארה00ברנרדה פרה
19:30 אנה בלינקובה00אנהלינה קאלינינה
19:30 פולונה הרצוג00ויקטוריה טומובה
18:00 קאייה קאנפי00לואיסה צ'יריקו
19:30 קטרינה בונדרנקו00סאשה ויקרי
19:30 ג'יימי לואב00ורה זבונרבה
18:00 סו-ווי צי00לוסי הרדצקה
19:30 אלכסנדרה קיק00ריקו סוואיאנגי
19:30 יפאן וואנג00ויקטוריה דובל
18:00 ברברה האס00יאנה פט
18:00 ג'ונרי נמיגאטה00סופיה זוק
מערכה 2 ג'יה-ג'ינג לו10מיו קאטו
6מערכה 13
2מערכה 24
מערכה 2 אלכסנדרה קדנטו01ג'סמין פאוליני
3מערכה 16
0מערכה 20
מערכה 2 זארינה דיאס01רבקה פיטרסון
6מערכה 17
0מערכה 20
27
מערכה 3 לינה גיורצ'סקה11דיסטאני איאבה
6מערכה 14
4מערכה 26
1מערכה 32
18:00 קמיליה - רוסטייו00דניאל לאו
18:00 קריסטי האיירים אהן00פאנגז'ו ליו
21:00 גרייס מין00מיכאלה בוזרנצסקו
21:00 מריאנה דוקה מרינו00אלקסה גלאטך
21:00 איפק סוילו00ליזט קאברה
21:00 באסק אריידין00ויקטוריה קוזמובה
21:00 פרנסואז אבאנדה00אנטוניה לוטנר
22:30 דאנקה קוביניץ'00קייטי בוטלר
הסתיים לין ז'ו20ארי הוזומי
6מערכה 14
6מערכה 24
21:00 טרזה מרטינקובה00ורה לפקו
מערכה 2 ויקטוריה קאמנסקיה10אן לי
6מערכה 14
6מערכה 25
21:00 סטפני ווגל00גיורג'יה ברשיה
22:30 אלה קודריאבצבה00סו יונג יאנג
22:30 ג'קלין קאקו00אנה זאז'ה
הסתיים קרולין דולהייד02קלייר ליו
1מערכה 16
2מערכה 26
00:00 קאגלה בויוקאקצ'אי00נעמי ברודי
00:00 קתרינה קוזלובה00פאני סטולר
00:00 קלייר ליו00ססיל קרטנצ'בה
00:00 קטי מקנלי00אנה שמידלובה
ארה"ב - מוקדמות US OPEN - גברים

טניס-ארה"ב - מוקדמות US OPEN - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
19:30 סרגיי סטחובסקי00פליקס אוגר אליסימה
21:00 דניס שאפובלוב00גסטאו אליאס
19:30 ואצלב סארפנק00יאניק האנפמן
18:00 לאונרדו מאייר00גלב סקארוב
19:30 ג'יי סי אראגון00ריקארדו בלוטי
19:30 אולדזימיר איגנטיק00אקירה סאנטילן
21:00 מקנזי מקדונלד00יאן סאטרל
18:00 מיכאיל קוקושקין00טוביאס קאמקה
18:00 בראדלי קלאן00גוידו אנדראוזי
18:00 וינסנט מילו00טצומה איטו
18:00 דניס נוביקוב00מקסימיליאן מרטרר
18:00 קספר רוד00סימונה בוללי
18:00 כריסטיאן הריסון00סטאפנו טרבגילה
מערכה 2 מרקוס ג'ירון01כריסטיאן גארין
3מערכה 16
2מערכה 24
הסתיים דאק הי לי20ג'ראלד מלצר
6מערכה 14
6מערכה 23
הסתיים ג'ואה דומינגז02ראדו אלבוט
0מערכה 16
1מערכה 26
מערכה 3 פרנק דנצ'ביץ'11לוקה ואני
4מערכה 16
6מערכה 24
5מערכה 33
מערכה 1 איליה מרצ'נקו00יוריס דה לור
3מערכה 12
18:00 פיטר גויווצ'ייק00ריילי אופלקה
19:30 מרקו צ'יודינלי00גו סואדה
19:30 קמרון נורי00סקו באנגורה
21:00 בלאז רולה00פיטר פולנסקי
21:00 טים סמיצ'ק00ריימונד סרמיאנטו
21:00 פיליפ קריגינוביץ'00ג'ון פטריק סמית'
19:30 מיטשל קרוגר00איגור גראסימוב
22:30 דריאן קינג00ניקולאס ג'ארי
21:00 ניקולאס מאהו00רמקומאר רמאנתן
מערכה 2 מירזה בסיץ10סמואל גרות'
6מערכה 14
6מערכה 26
22:30 סטפאנוס טסיציפאס00מתאו ברטיני
00:00 צ'ם אילקל00מייקל ממו
22:30 לוקאס לאקו00אוסטין קרייצ'ק
22:30 רנזו אוליבו00איוון קינג
הסתיים פקונדו באגניס20איליה איבשקה
6מערכה 12
6מערכה 20
21:00 מארקו טרונגאלטי00אלחנדרו גונזאלז
00:00 פקונדו באגניס00אדריאן מנדז
ארה"ב - ניו הייבן - נשים

טניס-ארה"ב - ניו הייבן - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מערכה 1 אליזה קורנה00דומיניקה ציבולקובה
1מערכה 11
20:00 דריה גברילובה00קירסטין פליפקנס
21:30 אליס מרטנס00שואי ז'אנג
ארה"ב - ניו הייבן - נשים זוגות

טניס-ארה"ב - ניו הייבן - נשים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
03:40 גבריאלה דברובסקי / יי פאן צ'ו00רולסה אולרו / אולגה סאוצ'וק
20:00 ניקול מליצ'אר / אנה סמית'00שוקו אויאמה / דריה יוראק
22:00 קירסטין פליפקנס / דמי שורס00אשלי ברטי / קייסי דלאקווה
איטליה - מאנרביו - גברים

טניס-איטליה - מאנרביו - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
16:00 מתיאס בורז'00לורנצו סונגו
14:30 אליאס יימר00ריקרדו לארא
16:00 ארתור דה גריף00קרלוס טברנר
18:30 ג'יאנלואיג'י קווינצ'י00רוברטו קרבלס באנה
איטליה - מאנרביו - גברים זוגות

טניס-איטליה - מאנרביו - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
14:30 רומיין ארמדו / הוגו נייס00ג'והאן ברונסטרום / ג'יבאן נדונצ'זניאן
17:30 מיכאיל אלגין / רומאן ג'באוי00לוקאס מידלר / דויד פל
ארה"ב - ווינסטון-סיילם - גברים

טניס-ארה"ב - ווינסטון-סיילם - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מערכה 1 ג'ון איסנר00בורנה צ'וריץ'
2מערכה 11
מערכה 1 היון צ'אנג00ג'וליאן בנטו
4מערכה 13
הסתיים רוברטו באוטיסטה אגוט20מרקוס בגדאטיס
6מערכה 13
6מערכה 24
22:00 סטיב ג'ונסון00קייל אדמונד
22:00 רוברטו באוטיסטה אגוט00טיילור פריץ
ארה"ב - ווינסטון-סיילם - גברים זוגות

טניס-ארה"ב - ווינסטון-סיילם - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מערכה 2 אנדראס מולטני / עדיל שמאס דין01חוליו פראלטה / הוראסיו סבאלוס
6מערכה 17
02:30 פאולו לורנזי / פרנקו סקוגור00בראיין בייקר / ניקולה מקטיץ'
03:40 מאטה פאביץ' / ננאד זימוניץ'00רוברט לינדסטדט / אלכסנדר פייה
יפן - בייסבול יפני (בייסבול)

בייסבול-יפן - בייסבול יפני (בייסבול)

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
12:00 פוקויוקה הוקס00סייבו ליונס
12:00 יוקוהמה בייסטארס00הירושימה קארפ
12:00 יאקולט סוואלווס00האנשין טייגרס
12:15 צ'יבה לוטה מרינס00ראקוטן גולדן איגלס
ארה"ב - MLB

בייסבול-ארה"ב - MLB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סבב 2 פיטסבורג פיראטס00לוס אנג'לס דודג'רס
0סבב 10
0סבב 20
סבב 1 פילדלפיה פיליז00מיאמי מרלינס
0סבב 10
סבב 1 קליבלנד אינדיאנס00בוסטון רד סוקס
0סבב 10
סבב 1 טמפה ביי רייס02טורונטו בלו ג'ייז
0סבב 12
סבב 1 סינסינטי רדס00שיקגו קאבס
0סבב 10
סבב 1 ניו יורק מטס00אריזונה דיאמונדבקס
0סבב 10
סבב 1 דטרויט טייגרס01ניו יורק יאנקיס
0סבב 11
02:35 אטלנטה ברייבס00סיאטל מרינרס
03:10 שיקגו וייט סוקס00מינסוטה טווינס
03:10 יוסטון אסטרוס00וושינגטון נשיונאלס
03:15 קנזס סיטי רויאלס00קולורדו רוקיס
03:15 סט. לואיס קרדינלס00סן דייגו פאדרס
05:07 לוס אנג'לס איינג'לס00טקסס ריינג'רס
19:10 ניו יורק מטס00אריזונה דיאמונדבקס
20:05 פילדלפיה פיליז00מיאמי מרלינס
20:10 טמפה ביי רייס00טורונטו בלו ג'ייז
20:10 דטרויט טייגרס00ניו יורק יאנקיס FOX SPORT
21:15 קנזס סיטי רויאלס00קולורדו רוקיס
23:05 פיטסבורג פיראטס00לוס אנג'לס דודג'רס
אליפות אירופה. בית א'

כדורעף-אליפות אירופה. בית א'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
18:30 פינלנד00אסטוניה
21:30 פולין00סרביה
אליפות אירופה. בית ג'

כדורעף-אליפות אירופה. בית ג'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
18:30 בולגריה00רוסיה
21:30 ספרד00סלובניה
גרמניה - יד בונדסליגה

כדוריד-גרמניה - יד בונדסליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
20:00 פרייסנהים00גופינגן
20:00 שטוטגרט 189800מלסונגן
רוסיה - הליגה הראשונה KHL

הוקי קרח-רוסיה - הליגה הראשונה KHL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
15:30 סיביר נובוסיבירסק00דינמו ריגה
0שליש 10
16:00 אבנגארד אומסק00סברסטאל צ'רופובץ'
0שליש 10
16:30 באריס אסטאנה00ספרטק מוסקבה
0שליש 10
17:00 יוגרה קננטי מנסיסק00אייץ'.סי טורפדו
0שליש 10
19:00 נפטמיק ניזנקאמסק00אדמירל ולאדיווסטוק
0שליש 10
19:00 בארס קאזאן00רד סטאר קונלון
0שליש 10
19:30 סוצ'י00אמור קאבארובסק
0שליש 10