נושאים חמים

לוח תוצאות LIVE

ישראל - גביע הטוטו

כדורגל-ישראל - גביע הטוטו

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ישראל - גביע המדינה ישראל

כדורגל-ישראל - גביע המדינה ישראל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ישראל - גביע הטוטו לאומית

כדורגל-ישראל - גביע הטוטו לאומית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
איטליה - סרייה א'

כדורגל-איטליה - סרייה א'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
בלגיה - ליגת העל

כדורגל-בלגיה - ליגת העל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סקוטלנד - ליגה סקוטית

כדורגל-סקוטלנד - ליגה סקוטית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
קפריסין - ליגה קפריסאית

כדורגל-קפריסין - ליגה קפריסאית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אנגליה - גביע הליגה האנגלי

כדורגל-אנגליה - גביע הליגה האנגלי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
גרמניה - גביע גרמני

כדורגל-גרמניה - גביע גרמני

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ספרד - גביע המלך ספרדי

כדורגל-ספרד - גביע המלך ספרדי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ישראל - ליגה א' - דרום

כדורגל-ישראל - ליגה א' - דרום

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ישראל - ליגה ב' - דרום א'

כדורגל-ישראל - ליגה ב' - דרום א'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ישראל - ליגה ב' - דרום ב'

כדורגל-ישראל - ליגה ב' - דרום ב'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ישראל - ליגה ב' - צפון ב'

כדורגל-ישראל - ליגה ב' - צפון ב'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארגנטינה - גביע ארגנטינאי

כדורגל-ארגנטינה - גביע ארגנטינאי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים גודוי קרוז23רוסאריו סנטרל
מחצית 1
1פרננדו טוביו
סנטיאגו גארסיה7
8סנטיאגו ארנסטו רומרו פרננדז
8חואקין פריירה
פאבריסיו אנגילרי43
מחצית 2
46מרסלו אורטיז
חואן גארו46
חאבייר קוראה46
46חוסה ראמון לגיוזאמון
54פרננדו זאמפדרי
54גרמן גוסטבו הררה
61וושינגטון קמאצ'ו
פאבריסיו אנגילרי66
פליפה רודריגז66
פול פרננדז73
76פדריקו קאריזו
88פרננדו זאמפדרי
אנחל גונזאלס90
חואן אנדרדה90
הסתיים אולימפו01דפורטיבו מורון
מחצית 2
54חאבייר רוסי
תומאס קוסטה56
לוקאס ויארואל56
לוקאס מאנצינלי58
אורלנדו לוגו58
פרנקו טרויאנסקי72
דיוויד דפרטיס72
77ג'רארדו מרטינז
77רודריגו דיאז
81אמיליאנו מאיולה
81ולנטיון פראלס
87דמיאן אזקיאל טולדו
87עימנואל חימנז
קולומביה - כדורגל קולומביאני ליגה שניה

כדורגל-קולומביה - כדורגל קולומביאני ליגה שניה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים דפורטיבו פריירה10בויאקה צ'יקו
יוון -

כדורגל-יוון -

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
נדחה אפולון סמירניס00היראקליס
אנגליה - גביע הליגות הנמוכות

כדורגל-אנגליה - גביע הליגות הנמוכות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו

כדורגל-ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הופסק אטלנטה11אתלטיקו פלאטנס
מחצית 1
12פאקונדו קורוצ'ט
מחצית 2
פביאן מונסראט60
פורטוגל - גביע הליגה בית ד'

כדורגל-פורטוגל - גביע הליגה בית ד'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, צפון

כדורגל-אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, צפון

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, דרום

כדורגל-אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, דרום

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
שוויץ - الكأس السويسري

כדורגל-שוויץ - الكأس السويسري

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית

כדורגל-אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
רומניה - גביע רומני

כדורגל-רומניה - גביע רומני

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
צרפת - גביע הליגה

כדורגל-צרפת - גביע הליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
קרואטיה - גביע קרואטי

כדורגל-קרואטיה - גביע קרואטי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
בולגריה - גביע המדינה

כדורגל-בולגריה - גביע המדינה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אוסטרליה - גביע אוסטרלי

כדורגל-אוסטרליה - גביע אוסטרלי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
מחצית ווסטרן סידני01אדלייד יונייטד
מחצית 1
13חואן אבסאלוסנן
פולין - גביע פולני

כדורגל-פולין - גביע פולני

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הולנד - גביע הולנדי

כדורגל-הולנד - גביע הולנדי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
טורקיה - גביע טורקי

כדורגל-טורקיה - גביע טורקי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אוסטריה - גביע אוסטרי

כדורגל-אוסטריה - גביע אוסטרי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פרו - פירמיירה קלאוסרה

כדורגל-פרו - פירמיירה קלאוסרה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פרגוואי - קלאוסרה

כדורגל-פרגוואי - קלאוסרה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סלובניה - גביע

כדורגל-סלובניה - גביע

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
קניה - ליגת העל

כדורגל-קניה - ליגת העל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
צ'כיה - גביע צ'כי

כדורגל-צ'כיה - גביע צ'כי

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
נורבגיה - ליגה שנייה

כדורגל-נורבגיה - ליגה שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ברזיל - סרייה א

כדורגל-ברזיל - סרייה א

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים בוטאפוגו21קורינתיאנס
מחצית 1
רודריגו פימפאו18
20גבריאל פרנקו
מרקוס ויניסיוס43
מחצית 2
46ג'דסון
46אנחל רומרו
ברנר53
60ג'ו
רודריגו פימפאו65
גי'לראם65
מרקוס ויניסיוס72
ולנסיה72
איגור רבלו76
79גבריאל פרנקו
ברנר79
79קלייסון
אלבס דו נאסימנטו גילסון79
אוליביירה לינדוסו רודריגו85
89מרקוס גבריאל דו נסקימנטו מרקינהוס
89קאזים קאזים ריצ'ארדס
90ג'ו
איטליה - סרייה ב'

כדורגל-איטליה - סרייה ב'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סלובניה - ליגה סלובנית

כדורגל-סלובניה - ליגה סלובנית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
שבדיה - ליגה שבדית שנייה

כדורגל-שבדיה - ליגה שבדית שנייה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
אנגליה - אנגליה - ליגה ראשונה

כדורגל-אנגליה - אנגליה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סינגפור - סופר ליג

כדורגל-סינגפור - סופר ליג

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
בוליביה - ליגה בוליביאנית - קלאוסורה

כדורגל-בוליביה - ליגה בוליביאנית - קלאוסורה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים בלומינג42נסיונל פוטוסי
מחצית 1
סזאר פריירה7
11פרנקו קוריה
29כריסטיאן אלסנדריני
אלחנדרו קינטאנה45
מחצית 2
דניאל נקיולמן50
דניאל נקיולמן53

כדורגל-אינדונזיה - ליגה אינדונזית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
68' פי. אס. אם21פרסיבה
מחצית 1
ריזקו פלו15
מחצית 2
פרדיננד סינאגה61

כדורגל-מוקדמות אליפות אירופה עד 17. בית 5

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורגל-מוקדמות אליפות אירופה עד 17. בית 13

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
ארה"ב - NBA

כדורסל-ארה"ב - NBA

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים דטרויט פיסטונס8697פילדלפיה 76
22Q131
21Q225
24Q319
19Q422
הסתיים מיאמי היט10493אטלנטה הוקס
26Q123
36Q221
15Q329
27Q420
הסתיים יוסטון רוקטס9098ממפיס גריזליס
26Q124
31Q226
19Q320
14Q428
הסתיים מילווקי באקס10394שארלוט הורנטס
18Q125
35Q229
30Q323
20Q417
הסתיים דאלאס מאבריקס103133גולדן סטייט ווריירס ספורט 5+ לייב
24Q140
38Q225
22Q334
19Q434
הסתיים סן אנטוניו ספרס10197טורונטו ראפטורס
21Q123
29Q227
25Q324
26Q423
הסתיים דנבר נאגטס104109וושינגטון וויזארדס ספורט 5
29Q129
26Q227
22Q322
27Q431
הסתיים פיניקס סאנס117115סקרמנטו קינגס
36Q117
23Q234
28Q325
30Q439
ישראל - ליגה לאומית בכדורסל

כדורסל-ישראל - ליגה לאומית בכדורסל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
דרום קוריאה - ליגה ראשונה

כדורסל-דרום קוריאה - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הליגה הבלטית. בית א'

כדורסל-הליגה הבלטית. בית א'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הליגה הבלטית. בית ב'

כדורסל-הליגה הבלטית. בית ב'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
יורוקאפ - בית ג'

כדורסל-יורוקאפ - בית ג'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פינלנד - ליגה ראשונה קוריסליגה

כדורסל-פינלנד - ליגה ראשונה קוריסליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-ליגת האלופות כדורסל. בית 3

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-ליגת האלופות בכדורסל. בית 1

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-ליגת האלופות בכדורסל. בית 4

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-יורוליג 2017

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-ליגת האלופות בכדורסל. בית 2

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-יורופ קאפ, בית א'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-יורופ קאפ, בית ב'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-יורופ קאפ, בית ג'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-יורופ קאפ, בית ד'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע

כדורסל-יורופ קאפ, בית ו'

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
סינגפור - סינגפור - נשים

טניס-סינגפור - סינגפור - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
16:00 גארבין מוגורוזה00קרולינה פליסקובה
14:30 ונוס וויליאמס00ילנה אוסטאפנקו
סין - סוז'ו - גברים

טניס-סין - סוז'ו - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים רומן ספולין02הירוקי מוריה
3מערכה 16
4מערכה 26
הסתיים מיומיר קצ'מאנוביץ'20קלווין המרי
6מערכה 12
6מערכה 21
הסתיים אדריאן מנדז20זה לי
6מערכה 13
6מערכה 22
הסתיים קאיצ'י אוצ'ידה20צ'ואן וואנג
6מערכה 14
6מערכה 23
הסתיים וישיו ורדאן02ראדו אלבוט
1מערכה 16
1מערכה 26
הסתיים דאק הי לי12הוברט הורקאז
6מערכה 14
4מערכה 26
6מערכה 37
37
הסתיים סאדיו דומביה21יאראסלו שיילה
6מערכה 12
4מערכה 26
6מערכה 32
הסתיים לורנצו פריג'ריו02קסין גאו
4מערכה 16
4מערכה 26
הסתיים סריראמבאלי נאראינאסוואמי02בלאז קאבצ'יץ'
2מערכה 16
4מערכה 26
הסתיים מרכוס אריקסון21ריגלה טה
2מערכה 16
6מערכה 21
6מערכה 32
סין - סוז'ו - גברים זוגות

טניס-סין - סוז'ו - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים מאו קסינ גונג / זה צ'אנג20ריגלה טה / צ'ואן וואנג
6מערכה 12
6מערכה 20
הסתיים יאן באי / זה לי00ריקרדו ג'דין / יאראסלו שיילה
0מערכה 11
הסתיים קסין גאו / פאג'ינג סון21מיומיר קצ'מאנוביץ' / דנילו פטרוביץ
6מערכה 14
4מערכה 26
10מערכה 38
צרפת - ברסט - גברים

טניס-צרפת - ברסט - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
19:30 בנג'מין בונזי00ארתור דה גריף
15:00 גלב סקארוב00דוד גואז
מערכה 1 אולדזימיר איגנטיק00סלבטורה קארוסו
21:00 מתאו ברטיני00קונסטנטין קרבצ'וק
מערכה 1 איליה מרצ'נקו00טריסטן למאזין
13:30 ג'יאני מינה00אוגו הומברט
16:30 יאניק ריוטר00מריוס קופיל
צרפת - ברסט - גברים זוגות

טניס-צרפת - ברסט - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
14:00 ווסלי קולהוף / ארטם סיטק00ג'רמי שארדי / אלסנדרו ג'יאנסי
17:00 אנדרה בגמן / ג'ונתן אייסריק00לאסלו דייר / אלדין סטקיץ'
15:30 ג'פרי בלנקנו / קונסטנט לסטיאן00לנדר פאס / פוראב ראג'ה
18:30 מתיאס בורז' / אוגו הומברט00יאניק האנפמן / קווין קראביץ'

טניס-וייטנאם - הו צ'י מין סיטי - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים טיילור פריץ20סונדאר פרשנט
6מערכה 12
6מערכה 24
12:00 מארק פולמאנס00פראיינש גאנסווארן
16:30 נאם הואנג לי00גו סואדה
הסתיים יוקי בהמברי20חוזה (רובין) סתאתם
6מערכה 11
6מערכה 24
13:15 מקס פורסל00ג'ון מילמן
בוטל דמיטרי טורסונוב00יוסוקה ווטנוקי
הסתיים אלסנדרו בגה12פיטר פולנסקי
4מערכה 16
6מערכה 24
5מערכה 37
הסתיים דמיטרי פופקו02הוגו גרנייר
6מערכה 17
2מערכה 26
68
מערכה 2 סומיט נאגל01מיכאיל יוז'ני
13:15 ג'ייסון ג'אנג00ואסקו מלאדנוב
הסתיים טימור חאביבולין02יוסוקה ווטנוקי
4מערכה 16
2מערכה 26

טניס-וייטנאם - הו צ'י מין סיטי - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
15:00 פיטר פולנסקי / אקירה סאנטילן00סאקט מיינני / סונדאר פרשנט
12:15 אלסנדרו בגה / סטפן רובר00אנטואן אסקופיאר / הוגו גרנייר
11:50 מינטואן פאם / לין גיאנג טרין00רובן גונזאלס / האנטר ריסה
פרו - לימה - גברים

טניס-פרו - לימה - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים חאומה אנטוני מונאר קלאר20מאוריסיו אצ'אזו
6מערכה 11
6מערכה 24
הסתיים פקונדו באגניס21ויקטור אסטרלה
6מערכה 12
4מערכה 26
7מערכה 35
20:00 מקסימו גונזלס00דניאל מוניוז דה לה נאבה
18:30 איניגו סרבנטס00ג'וזף קובליק
19:00 ריקרדו לארא00קרלוס ברלוק
23:00 חואן פאבלו ורילאס פטינו סמודיו00מרקו צ'צינאטו
22:00 גסטאו אליאס00גונסאלו אוליביירה
20:30 ג'ואה דומינגז00ניקולאס קיקר
20:00 קרלוס טברנר00ג'ראלד מלצר
20:00 מרסלו ארבאלו00דימיטאר קוזמאנוב
22:00 כריסטיאן גארין00רוברטו קירוז
18:30 בלאז רולה00גיירמה סלזאר
18:30 קספר רוד00ז'וזה הרננדז
פרו - לימה - גברים זוגות

טניס-פרו - לימה - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
23:30 פקונדו באגניס / רנזו אוליבו00ויקטור אסטרלה / חואן איגנסיו לונדרו
22:00 מיגל אנג'ל רייס ורלה / בלאז רולה00פדרו צ'צין / רוברטו קרבלס באנה
23:30 איניגו סרבנטס / פביאנו דה פאולה00ניקולאס אלברז / ז'וזה הרננדז
הסתיים קרלוס טברנר / מריו וילאלה02מקסימו גונזלס / פאבריסיו נייס
4מערכה 16
6מערכה 27
79
אוסטרליה - טרלגון - גברים

טניס-אוסטרליה - טרלגון - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים ג'ורדן תומפסון10מיכל פרסז'ני
6מערכה 11
3מערכה 20
הסתיים לוק סביל02איוון קינג
1מערכה 16
3מערכה 26
הסתיים מיטשל קרוגר02אנדרו האריס
1מערכה 16
2מערכה 26
הסתיים אלכס בולט21סאסי קומאר מוקונד
5מערכה 17
7מערכה 25
6מערכה 34
הסתיים בראדלי מוסלי21אנדרה גהם
2מערכה 16
7מערכה 26
6מערכה 32
71
הסתיים נוח רובין20בנג'מין מיטשל
7מערכה 16
6מערכה 23
71
הסתיים ווישאיה טרוגצ'ארונצ'איקול20ג'ייקוב גרילס
6מערכה 12
6מערכה 24
הסתיים דיאן קלי02סבסטיאן פאנסלאו
3מערכה 16
6מערכה 27
810
הסתיים אנדרו וויטינגטון20מת'יו דלבדובה
6מערכה 10
6מערכה 23
הסתיים סם ורביק12כריסטופר אוקונל
3מערכה 16
6מערכה 24
4מערכה 36
הסתיים לוקאס מידלר00סאם בארי
5מערכה 12
הסתיים אלכסנדר סארקיסיאן20גאווין ואן פרפרזיל
6מערכה 11
6מערכה 24
אוסטרליה - טרלגון - גברים זוגות

טניס-אוסטרליה - טרלגון - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים בריידאן קליין / דאנה פרופוגיה02הארי בורצ'ייר / דיאן קלי
6מערכה 17
4מערכה 26
68
שוויץ - באזל - גברים

טניס-שוויץ - באזל - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
18:30 אלכסנדר דולגופולוב00ראיין האריסון
16:00 מישה זברב00לאונרדו מאייר
בוטל פרננדו ורדאסקו00מרין צ'יליץ'
20:00 רוג'ר פדרר00פרנסיס טיאפו
14:00 בנואה פר00סטיב ג'ונסון
18:00 דייויד גופין00פיטר גויווצ'ייק
15:30 וואסק פוספיסיל00ג'ק סוק
21:30 פלוריאן מאייר00מרין צ'יליץ'
שוויץ - באזל - גברים זוגות

טניס-שוויץ - באזל - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
17:00 מארק-אנדריאה היסלר / ננאד זימוניץ'00אדריאן מנארינו / בנואה פייר
14:00 חואן סבטיאן קאבאל / רוברט פראח00רוברטו באוטיסטה אגוט / פאולו לורנזי
20:00 רובין האסה / מייקל ונוס00גו'ליאן בנטו / ניקולאס מאהו
אוסטריה - וינה - גברים

טניס-אוסטריה - וינה - גברים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
17:00 סם קווארי00אלברט ראמוס-וינולאס
18:30 פאבלו קואבס00יאן-לנארד סטרוף
14:00 דויד פרר00קייל אדמונד
18:00 לוקאס פוי00סבסטיאן אופנר
20:00 אנדריי רובלב00דומיניק ת'ים
20:00 פאבלו קארנו-בוסטה00גידו פלה
בוטל דניס נובאק00גרגור דימיטרוב
15:30 קווין אנדרסון00גיירמו גרסיה-לופס
15:30 דניס נובאק00תומאס פביאנו
אוסטריה - וינה - גברים זוגות

טניס-אוסטריה - וינה - גברים זוגות

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
14:00 ג'יימי מוריי / ברונו סוארס00אנדראס מולטני / דייגו סבסטיאן שוורצמן
21:30 פיליפ אוסוולד / אלכסנדר פייה00מייק בריאן / בוב בריאן
ארה"ב - NFL

פוטבול-ארה"ב - NFL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים פילדלפיה איגלס3424וושינגטון רדסקינס FOX SPORT
0רבע ראשון3
17רבע שני7
7רבע שלישי7
10רבע רביעי7
דרום קוריאה - ליגה קוריאנית - נשים

כדורעף-דרום קוריאה - ליגה קוריאנית - נשים

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
פעיל דאיג'ון קיי. ג'י. סי11קאלטקס
25מערכה 123
19מערכה 225
24מערכה 321
דרום קוריאה -

כדורעף-דרום קוריאה -

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
13:00 ראש אנד קאש00ג'אמבוס
דנמרק - ליגה דנית

הוקי קרח-דנמרק - ליגה דנית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
20:00 סונדריסקה00אי. אף. בי איסהוקי
0שליש 10
20:00 פרדריקסהאבן ווייט הוקס00גנטופטה סטארס
0שליש 10
20:00 הרלב איגלס00הרנינג בלו פוקס
0שליש 10
20:00 אודנסה בולדוגס00רודובר מייטי בולס
0שליש 10
20:00 רונגסטד קוברס00אלבורג איסהוקי
0שליש 10
שבדיה - ליגה שבדית

הוקי קרח-שבדיה - ליגה שבדית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
20:00 רוגל00לינקופינג
0שליש 10
20:00 פאריסטאד00ווקסג'ו
0שליש 10
20:00 דיורגארדן00אורברו
0שליש 10
20:00 קרלסקרונה00לולאה
0שליש 10
20:00 פרולונדה00ברינאס
0שליש 10
20:00 מאלמו00אייץ'. וי. 71
0שליש 10
נורבגיה - ליגה נורבגית

הוקי קרח-נורבגיה - ליגה נורבגית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
19:30 קונגסבינגר00סטיארנן
0שליש 10
19:30 ולרנגה00לילהאמר
0שליש 10
19:30 לורנסקוג00מאנגלרוד/סטאר
0שליש 10
19:30 פריסק-אסקר00ספרטה סארפסבורג
0שליש 10
20:00 סטאבנגר00סטורהאמר
0שליש 10
סלובקיה - ליגה סלובקית

הוקי קרח-סלובקיה - ליגה סלובקית

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
18:00 סלובקיה עד 2000באן. ביסטריצה
0שליש 10
רוסיה - וי. אייץ'. אל

הוקי קרח-רוסיה - וי. אייץ'. אל

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
14:00 טסנג טו00זבזדה צ'כוב
0שליש 10
17:30 איז'סטאל איז'בסק00ירמאק אנהרסק
0שליש 10
18:30 נפטיאניק אלמטיבסק00סוקול קראנויארסק
0שליש 10
19:00 ריאזאן00גורניאק אוצ'אלי
0שליש 10
19:00 בוראן וורונז'00יוז'ני אוראל אורסק
0שליש 10
רוסיה - הוקי קרח, מזרח MHL

הוקי קרח-רוסיה - הוקי קרח, מזרח MHL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
14:00 קרסניה ארמייה00MHC ספרטק
0שליש 10
17:00 רוסקי ויטיאזי00דינמו סט. פטרסבורג ג'וניורס
0שליש 10
ארה"ב - NHL

הוקי קרח-ארה"ב - NHL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
הסתיים ניו יורק ריינג'רס14סאן חוזה שארקס
0שליש 12
0שליש 21
1שליש 31
הסתיים טורונטו מייפל ליפס32לוס אנג'לס קינגס
1שליש 10
1שליש 21
1שליש 31
גרמניה - הליגה הראשונה DEL

הוקי קרח-גרמניה - הליגה הראשונה DEL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
20:30 קולנר היי00איסברן ברלין
0שליש 10
20:30 איסרלון רוסטרס00גריזלי אדמס וולפסבורג
0שליש 10
20:30 סטראבינג טייגרס00שווינינגר ווילד ווינגס
0שליש 10
צ'כיה - אקסטרה ליגה

הוקי קרח-צ'כיה - אקסטרה ליגה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
18:00 טרינק00ויטקוביצ'ה
0שליש 10
19:20 ספרטה00פלזן
0שליש 10
שוויץ - ליגת העל NLB

הוקי קרח-שוויץ - ליגת העל NLB

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
20:45 רפארסוויל-ג'ונה לייקרס00לנגנטאל
0שליש 10
20:45 אולטן00איויה
0שליש 10
21:00 ווינתרטור00טיסינו רוקטס
0שליש 10
21:00 ג'י סי קיי ליונס00ט'ורגאו
0שליש 10
שוויץ - ליגה ראשונה

הוקי קרח-שוויץ - ליגה ראשונה

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
20:45 טיגרס00אמברי
0שליש 10
20:45 לוגאנו00ברן
0שליש 10
20:45 לוזאן00דבוס
0שליש 10
20:45 קלוטן פליירס00זוג
0שליש 10
20:45 סרבט00בייל
0שליש 10
20:45 גוטרון00ליונס
0שליש 10
פינלנד - ליגה ראשונה SM-Liiga

הוקי קרח-פינלנד - ליגה ראשונה SM-Liiga

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
18:30 ג'וקוריט00טי פי אס
0שליש 10
18:30 קרפאט00קוקו
0שליש 10
18:30 לוקו00ג'יי וואי פי
0שליש 10
18:30 פליקאנס00אסאט
0שליש 10
18:30 טפארה00סאיפה
0שליש 10
רוסיה - הליגה הראשונה KHL

הוקי קרח-רוסיה - הליגה הראשונה KHL

שעהקבוצהתוצאהקבוצהמידע
17:00 סלאבאט אולאב00לאדה טוגליאטי
0שליש 10
19:00 נפטמיק ניזנקאמסק00מטאלורג מאגניטורסק
0שליש 10
19:30 בארס קאזאן00אבטומובליסט אקאטרינבורג
0שליש 10
19:30 סוצ'י00טראקוק
0שליש 10