וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ברוכים הבאים לעונת ה-NFL של 2002 בוואלה! ספורט. כאן בין עמודי הפוטבול תוכלו למצוא עדכונים שוטפים, סיקור נרחב לאחר כל מחזור, עמוד לכל קבוצה ועוד כל מיני צעצועים וממתקים לג'אנקיז הוותיקים ולמתמכרים החדשים, כיד הדמיון הטובה עלינו. סמנו לכם בבקשה את העמוד הזה במועדפים. העמוד הזה מכיל את כל הכתבות והמאמרים שהכנו לקראת עונת הפוטבול 2002. זוהי נקודת הזינוק של כל אוהד פוטבול, ותיק ומבין כחדש וטרי, בעברית ובצבע. רק הערה קטנה: הפרוייקט הזה הוא ניסיון להוכיח שיש בארץ קהל לפוטבול, במידה שתצדיק השקעה רצינית מצד אמצעי התקשורת. התגובות הנלהבות שלכם כבר גרמו להעלאת קישור ישיר לעמוד הפוטבול, לעמוד הראשי של וואלה! ספורט. תמשיכו ככה, ומידת החשיפה של המשחק האהוב על כולנו רק תגדל. הכנו לכם שתי כתבות-על - אחת לחטיבת ה-NFC ואחת ל-AFC - ובתוכן תמצאו את העמודים של כל בית וכל קבוצה. מתחתן תמצאו סיקור קדם-עונה לכל חטיבה ("זה רק צפוי להשתפר" ו"ה-NFC רוצה להחזיר את ההגמוניה"). רבע העונה שחל]פה כבר ניתצה חלק מהתחזיות שלנו, אבל שווה לקרוא, ולו רק כדי שתדעו בדיוק למה להסתלבט עלינו בסוף הדרך. בנוסף, יש כתבה שמסבירה את החוקים הבסיסיים, עוד אחת שמסבירה את תפקודה של כל עמדה, וכן שלוש כתבות נוספות לקראת העונה הקרובה - על השחקנים הטובים ביותר, על הטירונים המבטיחים ביותר, ועל המאמנים שעברו קבוצה וצריכים להביא תוצרת בדחיפות. לסיום, התחלנו לענות לשאלות באופן שוטף (לחצו על הקישור "העם שואל - וואלה! עונה) , אז תשאלו מה שבא לכם, אנחנו כאן בשבילכם.

ברוכים הבאים לעונת ה-NFL של 2002 בוואלה! ספורט. כאן בין עמודי הפוטבול תוכלו למצוא עדכונים שוטפים, סיקור נרחב לאחר כל מחזור, עמוד לכל קבוצה ועוד כל מיני צעצועים וממתקים לג'אנקיז הוותיקים ולמתמכרים החדשים, כיד הדמיון הטובה עלינו.

סמנו לכם בבקשה את העמוד הזה במועדפים. העמוד הזה מכיל את כל הכתבות והמאמרים שהכנו לקראת עונת הפוטבול 2002. זוהי נקודת הזינוק של כל אוהד פוטבול, ותיק ומבין כחדש וטרי, בעברית ובצבע.

רק הערה קטנה: הפרוייקט הזה הוא ניסיון להוכיח שיש בארץ קהל לפוטבול, במידה שתצדיק השקעה רצינית מצד אמצעי התקשורת. התגובות הנלהבות שלכם כבר גרמו להעלאת קישור ישיר לעמוד הפוטבול, לעמוד הראשי של וואלה! ספורט. תמשיכו ככה, ומידת החשיפה של המשחק האהוב על כולנו רק תגדל.

הכנו לכם שתי כתבות-על - אחת לחטיבת ה-NFC ואחת ל-AFC - ובתוכן תמצאו את העמודים של כל בית וכל קבוצה. מתחתן תמצאו סיקור קדם-עונה לכל חטיבה ("זה רק צפוי להשתפר" ו"ה-NFC רוצה להחזיר את ההגמוניה"). רבע העונה שחל]פה כבר ניתצה חלק מהתחזיות שלנו, אבל שווה לקרוא, ולו רק כדי שתדעו בדיוק למה להסתלבט עלינו בסוף הדרך.

בנוסף, יש כתבה שמסבירה את החוקים הבסיסיים, עוד אחת שמסבירה את תפקודה של כל עמדה, וכן שלוש כתבות נוספות לקראת העונה הקרובה - על השחקנים הטובים ביותר, על הטירונים המבטיחים ביותר, ועל המאמנים שעברו קבוצה וצריכים להביא תוצרת בדחיפות.

לסיום, התחלנו לענות לשאלות באופן שוטף (לחצו על הקישור "העם שואל - וואלה! עונה) , אז תשאלו מה שבא לכם, אנחנו כאן בשבילכם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully