פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אנדרה דראמונד השאיר טיפ של 1,000 דולר במסעדה, וגרם ל"דמעות של אושר"

    סנטר קליבלנד סיים ארוחת ערב שגרתית בדלריי ביץ' שבפלורידה, והפתיע את המלצרית ההמומה עם מחווה מרגשת בימי הקורונה. עכשיו היא מספרת: "לעולם לא אשכח אותו, מדהים כמה טוב לב יש לאנשים בתקופה הזו"

    אנדרה דראמונד השאיר טיפ של 1,000 דולר במסעדה, וגרם ל"דמעות של אושר"

    בווידאו: תחרות החיובים של ה-NBA

    שחקני NBA רבים כבר התגייסו לטובת הכלל בתקופת הקורונה, אבל על אחת המחוות המרגשות ביותר של התקופה חתום אנדרה דראמונד. אמש (שני) נחשף שסנטר קליבלנד סעד בסוף השבוע במסעדה בדלריי ביץ' שבפלורידה, והשאיר למלצרית ההמומה, שהתקשתה להתקיים ולהתפרנס בתקופה האחרונה, טיפ של לא פחות מ-1,000 דולר - סכום עצום בהתחשב בחשבון הצנוע שלו שהסתכם ב-164 דולר.

    דראמונד לא התכוון לפרסם את ה"תרומה" הגדולה שנתן, אבל המלצרית קסאנדרה דיאז, בת 23, הרגישה שמחובתה לספר לעולם על טוב הלב שלו, וחשפה את המחווה בפוסט אינסטגרם.

    View this post on Instagram

    Our waitress, @kaxandra.diaz experience yesterday, "Today, started off as slow day at work getting there for my double shift. The past week, overall, has been pretty slow of course due to COVID. Restaurants and staff have been struggling, as you can imagine. Little did I know that today I would get a tip no server would guess that they would ever receive when they open that check book. Unknowingly, I was seated and served a table with @andredrummondd I had no idea who he was, and hadn't seen him here before but we @che.delray always welcome our new customers. When I was given the checkbook, I went to put in the tip & information to close the table and I couldn't believe it. From a $160 check, the tip read $1,000. I was shaking and had tears of happiness after what he left me. I had no idea how to react, I didn't want to draw attention but at the same time I couldn't describe the the amount of appreciation I had/ have. It's so amazing to see people displaying acts of kindness in these uncertain times. This is a story I will never forget, thank you again so much @andredrummondd " * * * * * * * * * @che.delray wants to thank you for your kindness, it was our pleasure to have you here! We hope you enjoyed your time with us, we wish you the best!

    A post shared by Che!!! Restaurant (@che.delray) on

    גם סטיב קר התרגש

    "השבוע האחרון היה די חלש עבור המסעדה, בגלל הקורונה, מן הסתם", כתבה. "בעלי המסעדות והמלצרים מתקשים מאוד בתקופה הזו, כפי שאתם יכולים לדמיין. לכן הופתעתי לגלות בסוף השבוע טיפ שאף מלצר מעולם לא דמיין שיקבל. כשהלכתי להזין את התשר במחשב, לא יכולתי להאמין למראה עיניי. על חשבון של 160 דולר, הוא שילם טיפ של 1,000! רעדתי והיו לי דמעות של אושר בעיניים".

    המסעדה בה דיאז מועסקת נפתחה לפני שבועיים אחרי תקופה ארוכה בה היתה סגורה, ופועלת תחת מגבלות. על פי ההנחיות בפלורידה, ניתן למלא עד 25 אחוזים מהשולחנות במסעדות. דיאז טענה שלא הכירה את דראמונד ולא זיהתה אותו, אבל לא היתה יכולה להבליג לנוכח טוב הלב שהפגין כלפיה.

    "אני לא מסוגלת לתאר את ההערכה שיש לי אליו. מדהים לראות את טוב הלב של אנשים מסוימים בתקופה הזו. זה סיפור שלעולם לא אשכח, אז תודה לך על זה, אנדרה דראמונד".

    סנטר קליבלנד קאבלירס אנדרה דראמונד (AP)
    נותן בסתר. אנדרה דראמונד (צילום: AP)

    בתגובה, דראמונד הודה למסעדה על האירוח הלבבי וכתב לדיאז שהיא היתה "מלצרית מדהימה".