דניאל פרץ סובל מקרע בשריר ויחמיץ את האולימפיאדהמכה לנבחרת, שתחסר את הקפטן שלה במשחקים האולימפיים בשל פציעה לא פשוטה. ניב אליאסי יהיה השוער הראשון, רוי ששון זומן לסגל המורחב. פרץ: "זה כואב, מועד הפציעה לא השאיר מקום לספק"
דניאל פרץ אובחן עם מתיחה בשריר, בספק למשחקים האולימפייםהשוער סובל מפגיעה חמורה יותר לעומת ההערכות הראשוניות ועובר טיפולים במטרה להכשירו לאולימפיאדה. המאמן גיא לוזון החליט שהוא ייצא לפריז בכל אופן
דניאל פרץ עם רגישות בשריר, ייבדק בהמשך היוםהשוער סובל מכאבים בארבע ראשי תשעה ימים למשחק הפתיחה של הנבחרת האולימפית בפריז. ההערכה: לא מדובר בפציעה משמעותית. גם תורג'מן בספק למשחק ההכנה הערב מול מכבי חיפה
ללא חלאילי וליידנר: פורסם סגל הנבחרת האולימפית לפריזגיא לוזון פרסם את הסגל שייצא לאולימפיאדה וכולל גם את הליגיונרים גלוך עבדה וגנדלמן. שחקני סן ז'ילואז וציריך לא קיבלו שחרור, אלעד מדמון ודור תורג'מן בפנים. עומר ניראון, עידן טוקלומטי, ניב יהושע ונועם מלמוד הם שחקני הגיבוי
בשורה לנבחרת האולימפית: אוסקר גלוך יגיע לפריזאחרי לבטים ארוכים ולחץ גדול מצידו של הקשר, רד בול זלצבורג החליטה לשחררו ולאפשר לו לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים: "אין מטרה שלא נוכל להשיג". לוזון: "אוסקר שחקן משמעותי עבור הכדורגל הישראלי, ההתעקשות שלו הובילה לתוצאה המיוחלת"