עו"ד של אחת הקטינות: "אתם אמיתיים? צדתם את הנערות האלה"

רומי קנבל העלתה פוסט לפייסבוק, בו תקפה את שני כוכבי מכבי תל אביב אחרי שהגיבו לראשונה לפרשה: "הייתם צריכים להתנצל בפני האמהות, שבאקרובטיקה מעוררת פלצות פיתיתם את הבנות הקטינות שלהן"

25/07/2020
בווידאו: אימון פתיחת העונה של מכבי תל אביב (האתר הרשמי של מכבי תל אביב)

בווידאו: שחקני מכבי תל אביב, עדיין ללא אצילי ומיכה, מתאמנים

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר

עורכת הדין של אחת הקטינות מפרשת אצילי ומיכה, רומי קנבל, העלתה פוסט לפייסבוק בו תקפה את שני שחקני מכבי תל אביב על הפוסטים שהעלו לאינסטגרם. לאחר זמן קצר הפכה קנבל את הפוסט לפתוח רק עבור חברים שלה בפייסבוק לאחר שלטענתה ספגה קללות מצד אנשים שנכנסו לקרוא אותו.

"אדון עומר אצילי ומר דור מיכה", כותבת קנבל, "זה רציני? זה אמיתי? מעניין כמה זמן לקח לאנשי היח"צ שלכם לנסח את הודעת ההתנצלות? לצערי, במבחן התוצאה נראה כי הודעת ההתנצלות או שנוסחה בחופזה או שבאמת אין כל כוונה של התנצלות אמיתית מאחוריה. אדון עומר אצילי ומר דור מיכה לא באמת בחרתם להתנצל!!!!!!".

עורכת הדין של אחת הקטינות לא התרשמה מההתנצלות(צילום: דני מרון)

מעניין אם קראתם את הודעת ההתנצלות לפני שנשלחה לתקשורת. ואם קראתם ואישרתם אותה הוספתם חטא על פשע. אני קוראת ולא מאמינה. מה ניסיתם לעשות כאן? ככה בכאילו על הדרך ניסיון מגוחך של התנצלות כלפי מי בדיוק? ואתם ממשיכים באותה הדרך- הנערות הציגו עצמן כבגירות? בגירה במדינת ישראל זה גיל 18 - את זה לפחות היום אתם כבר אמורים לדעת?".

"והרי אתם יודעים שמה שאתם כותבים לא אמת נכון ומדוייק. למה להמשיך לפגוע. קחו אחריות. "השמים נפלו עליכם" אתם אמיתיים, תרגעו אתם לא הקורבן. האם הצפייה שתתנצלו באמת היתה מוגזמת? הרי יכולתם לעשות את זה נכון, לקחת אחריות אמיתית, להתנצל בפני הנערות ששמתם מכשול מכוון וברור בפניהן או במילים אחרות צדתם אותן. יכולתם לקרוא לחברים הסובבים אתכם לעצור את תחושת הכל מותר ולקחת אחריות אמיתית. כבוגרים האחראיים".

"יכולתם להעביר מסר לכל הנערות והנערים שיעצרו שניה ולא יפלו בפח הזוהר המשחיט והתהילה המזוייפת שמסנוורת את עיניהם הלא בוגרות. יכולתם להתנצל בפני האימהות שלא ישנות כבר מעל חודש ימים וסופגות ביקורת קשה על איפה הן היו בזמן שבעצם הן לא דימיינו שאתם באקרובטיקה מעוררת פלצות פיתיתם את הבנות הקטינות שלהן. מוטב היה כי לפחות תמתינו מעט, תורידו קצת פרופיל זה לא היה מזיק. אתם זוכרים שעבר רק חודש וקצת והנה לכם אצה הדרך לחזור לשגרת חייכם כאילו כלום".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully