מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה במחזור ה-4, הדרבי במחזור ה-13

נקבע סדר המשחקים לעונת 2020/21: האלופה תארח את מכבי פתח תקוה במחזור הפתיחה, סגניתה תצא למשחק חוץ נגד חדרה. ברק בכר יארח את הפועל באר שבע כבר במחזור השני

21/07/2020
אימון פתיחת העונה של בית"ר ירושלים (דוברות בית"ר ירושלים)

היום (שלישי) נערכה הגרלת שיבוצי המשחקים לליגת העל בכדורגל לעונת 2020/21. ההגרלה נערכה ב"מתכונת קורונה", כאשר בשל הנחיות איסור ההתקהלות, נציגי הקבוצות לא הוזמנו וצפו בה בשידור חי.

למרות שליגת העל מתוכננת להיפתח ב-29 באוגוסט, עדיין ישנה חוסר ודאות לגבי העונה הבאה בגלל התפרצות נגיף הקורונה. מה שנראה ברור הוא שלפחות במחזורים הראשונים של העונה, המשחקים עדיין יתקיימו ללא קהל. אחת הסוגיות שדורשות פיתרון היא הבידוד של השחקנים, כשלכולם ברור שבלתי אפשרי לבודד אותם לאורך עונה שלמה.

מתוצאות ההגרלה עולה שברק בכר יארח את האקסית הפועל באר שבע כבר במחזור השני, כאשר שני מחזורים לאחר מכן, הוא ומכבי חיפה שלו ישחקו למרגלות הכרמל נגד מכבי תל אביב. באותו מחזור רביעי הפועל תל אביב תארח את בית"ר ירושלים. הדרבי התל אביבי ינעל את הסיבוב הראשון וכמובן שגם את העונה הסדירה.

עוד בוואלה!

הפרשה שכמעט נמנעה: הסיכום שפוצץ בין הפועל באר שבע לברק בכר

לכתבה המלאה
ינעלו את העונה הסדירה. ליידנר וגולסה(צילום: דני מרון)

ליגת העל

משחקי מחזור הפתיחה (29 באוגוסט):

הפועל באר שבע - מכבי נתניה
הפועל חדרה - מכבי חיפה
בני סכנין - בני יהודה
הפועל כפר סבא - הפועל תל אביב
מכבי תל אביב - מכבי פתח תקוה
מ.ס. אשדוד - עירוני קרית שמונה
הפועל חיפה - בית"ר ירושלים

משחקים בולטים:

מחזור 2, 12.9: מכבי חיפה - הפועל באר שבע
מחזור 4, 3.10: הפועל תל אביב - בית"ר ירושלים
מחזור 4, 3.10: מכבי חיפה - מכבי תל אביב
מחזור 5, 17.10: מכבי תל אביב - הפועל באר שבע
מחזור 7, 31.10: הפועל חיפה - מכבי חיפה
מחזור 11, 12.12: בית"ר ירושלים - מכבי תל אביב
מחזור 13, 28.12: הפועל תל אביב - מכבי תל אביב

גביע הטוטו

גביע הטוטו יתחיל ב-8 באוגוסט ו-12 הקבוצות שישתתפו בשלב הבתים, חולקו לשלושה בתים לפי אזורים גאוגרפיים.

אלוף האלופים: התואר יונף אחרי שני משחקים בשיטת בית-חוץ. מחזיקת הגביע, הפועל באר שבע, תארח את האלופה מכבי תל אביב ולאחר מכן הצהובים יארחו את הגומלין. המנצחת במפגש הכפול תעפיל לגמר גביע הטוטו.

בית א': הפועל חיפה, מכבי חיפה, בני סכנין, עירוני קרית שמונה.

בית ב': מכבי נתניה, מכבי פתח תקוה, הפועל כפר סבא, הפועל חדרה.

בית ג': הפועל תל אביב, בני יהודה, בית"ר ירושלים, מ.ס. אשדוד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully