וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"אני לא רודף בצע": אחרי החתימה בהפועל תל אביב, מאור בוזגלו מתייחס לסערת מכבי חיפה

הקשר פרסם פוסט אינסטגרם ארוך ומפורט בו ביקר את מכבי חיפה ("אמרו לי 'תקרא ותחתום'") ואת התקשורת ("כל זב חוטם נהיה עיתונאי"), והסביר מדוע חתם בהפועל תל אביב ("העקרונות גוברים על הכסף")

צילום: יותם רונן, עריכה: מתן חדד

בבוקר שאחרי החתימה בהפועל תל אביב, מאור בוזגלו במתקפה על מכבי חיפה והתקשורת. היום (ראשון) פרסם הקשר פוסט אינסטגרם ארוך ומפורט, בו הסביר מדוע חתם בשורות הפועל תל אביב, עד כמה סבל מהצגתו בתקשורת כ"רודף בצע" לטענתו, ומדוע לא חתם במכבי חיפה שלטענתו לא ניהלה איתו משא ומתן אמיתי.

"איך הוא חתם בפחות כסף? מה ההגיון? אז רגע לפני שנפתח פרק חדש, זה הזמן שלי לנקות את השולחן ולעשות סדר בבלאגן: לילות טרופים בלי שינה, טלפונים, הודעות ובעיקר הנפצות של דברים שקריים. כל זב חוטם נהיה "עיתונאי", כל אחד רוצה תשובות", כתב.

עוד בנושא:

עקוב אחרי: אפקט ההחתמה של מאור בוזגלו על הפועל תל אביב
הפועל תל אביב: מאור בוזגלו חתם לשנתיים
הפועל באר שבע מקווה שאריק סאבו יעזוב השבוע, עדן בן בסט סיכם על התרת חוזהו
עקוב אחרי: אפקט ההחתמה של מאור בוזגלו על הפועל תל אביב

מאור בוזגלו שחקן בית"ר ירושלים. סוכנות ג'יני
עדיין לא רגוע. בוזגלו/סוכנות ג'יני

"כל הדברים הללו לא בשליטתי, מזמן הפסקתי להתייחס וזה גם הצליח להכניס אותי לסוג של אפאטיות לא מוסברת", המשיך. "קיבלתי החלטה לא להגיב עד עכשיו ולשים את עצמי על מצב טיסה. ‎הרי כל דקה עולה כותרת ופתאום כולם נהיו כתבים לענייני בוזגלו. דקה אחת סיכם פה - ובדקה השנייה סירב שם ואז מתחילה ההתמודדות האמיתית מול הסתה מכוערת של הקהל נגדי. להגיב? לא להגיב? דילמה. ‎לא משנה מה אגיד, תמיד אצא האיש הרע שרוצה כסף ורודף בצע. עד אתמול בלילה הייתי בסיטואציה שאני יכול לשמוע איזו קבוצה שבא לי ואם שמתם לב, עשיתי סבב של "יישור הדורים" כי בראש ובראשונה אני בן אדם, אני לא רוצה ולא אוהב משקעים ודבר שני, אנחנו עוסקים בספורט ולא במלחמות, לכן זה היה חשוב לי אישית, ממש. ‎

"כשמדברים על משא ומתן, זה צריך להיות בין שני גורמים ולא מו"מ של "קח או לך". כשבאים ואומרים לך "תקרא ותחתום" או במילים אחרות תגיד תודה - העקרונות גוברים על הכסף. מאחורי הקלעים נעשה תיאום שכר בין קבוצות בנוגע לשכר שחקנים כשהמטרה היא להשאיר את השוק ללא תחרות ולהגיע לשולחן המו"מ עם כוח אדיר כי הרי הקבוצה חזקה מהשחקן.

"זה לא הוגן להציג אותי כדמות שרוצה רק כסף ורודף בצע! מי אמר שאני חייב להסכים לכל הצעה? למה אני לא יכול להגיש הצעה נגדית? גם בעולם, שחקן שמרוויח 20 מיליון יורו בעונה מבקש שדרוג. כולם שוכחים שהקריירה המקצועית היא מאוד קצרה ומסתיימת בגיל שרק צריך לבנות את החיים. ‎עבדתי מאד קשה בקריירה שלי כדי להגיע לאן שהגעתי ושום דבר לא קיבלתי במתנה ואף אחד לא עשה לי שום הנחה! להיפך. ‎

הטענה היא שרק כסף אני רוצה? אז הנה, עובדה! העדפתי ללכת להפועל תל אביב בפחות כסף מהצעות שהיו לי במקביל, רק בגלל שהם רצו אותי יותר, העריכו אותי ורוצים אותי איתם לתקופה ארוכה. היה כאן מו"מ אמיתי והכי חשוב? רצון כנה ואמיתי. גם הפעם זה קרה והעדפתי ללכת עם העקרונות שלי לקבוצה ששוכבת על הגדר עבורי, במיוחד קבוצה בסדר גודל של הפועל תל אביב עם מסורת והיסטוריה מהמפוארות בישראל. אל תשכחו שהגעתי לסכנין ככזה והגעתי לבאר שבע ככזה וזה יהיה גם כאן שאעשה הכל בשביל להצליח עם הקבוצה הזאת ולתת את כל כולי למען המועדון והאוהדים. ‎תודה לך הפועל תל אביב. אני מתרגש ומחכה לדרוך על הדשא. ניפגש הערב באימון הפתיחה, תבואו עם אנרגיות שיא".

עוד באותו נושא

עקוב אחרי: אפקט ההחתמה של מאור בוזגלו על הפועל תל אביב

לכתבה המלאה
View this post on Instagram

איך הוא חתם בפחות כסף? מה ההגיון? אז רגע לפני שנפתח פרק חדש, זה הזמן שלי לנקות את השולחן ולעשות סדר בבלאגן: לילות טרופים בלי שינה, טלפונים, הודעות ובעיקר הנפצות של דברים שקריים. כל זב חוטם נהיה "עיתונאי", כל אחד רוצה תשובות. כל הדברים הללו לא בשליטתי, מזמן הפסקתי להתייחס וזה גם הצליח להכניס אותי לסוג של אפאטיות לא מוסברת. קיבלתי החלטה לא להגיב עד עכשיו ולשים את עצמי על מצב טיסה. ‎הרי כל דקה עולה כותרת ופתאום כולם נהיו כתבים לענייני בוזגלו. דקה אחת סיכם פה - ובדקה השנייה סרב שם ואז מתחילה ההתמודדות האמיתית מול הסתה מכוערת של הקהל נגדי. להגיב? לא להגיב? דילמה. ‎לא משנה מה אגיד, תמיד אצא האיש הרע שרוצה כסף ורודף בצע. עד אתמול בלילה הייתי בסיטואציה שאני יכול לשמוע איזו קבוצה שבא לי ואם שמתם לב, עשיתי סבב של "יישור הדורים" כי בראש ובראשונה אני בן אדם, אני לא רוצה ולא אוהב משקעים ודבר שני, אנחנו עוסקים בספורט ולא במלחמות, לכן זה היה חשוב לי אישית, ממש. ‎כשמדברים על משא ומתן, זה צריך להיות בין שני גורמים ולא מו"מ של "קח או לך". כשבאים ואומרים לך "תקרא ותחתום" או במילים אחרות תגיד תודה - העקרונות גוברים על הכסף. מאחורי הקלעים נעשה תיאום שכר בין קבוצות בנוגע לשכר שחקנים כשהמטרה היא להשאיר את השוק ללא תחרות ולהגיע לשולחן המו"מ עם כוח אדיר כי הרי הקבוצה חזקה מהשחקן. זה לא הוגן להציג אותי כדמות שרוצה רק כסף ורודף בצע! מי אמר שאני חייב להסכים לכל הצעה? למה אני לא יכול להגיש הצעה נגדית? גם בעולם, שחקן שמרוויח 20 מליון יורו בעונה מבקש שדרוג. כולם שוכחים שהקריירה המקצועית היא מאוד קצרה ומסתיימת בגיל שרק צריך לבנות את החיים. ‎עבדתי מאד קשה בקריירה שלי כדי להגיע לאן שהגעתי ושום דבר לא קיבלתי במתנה ואף אחד לא עשה לי שום הנחה! להיפך. ‎הטענה היא שרק כסף אני רוצה? אז הנה, עובדה! העדפתי ללכת להפועל ת"א בפחות כסף מהצעות שהיו לי במקביל, רק בגלל שהם רצו אותי יותר, העריכו אותי ורוצים אותי איתם לתקופה ארוכה. היה כאן מו"מ אמיתי והכי חשוב? רצון כנה ואמיתי. גם הפעם זה קרה והעדפתי ללכת עם העקרונות שלי לקבוצה ששוכבת על הגדר עבורי, במיוחד קבוצה בסדר גודל של הפועל ת"א עם מסורת והיסטוריה מהמפוארות בישראל. אל תשכחו שהגעתי לסכנין ככזה והגעתי לבאר שבע ככזה וזה יהיה גם כאן שאעשה הכל בשביל להצליח עם הקבוצה הזאת ולתת את כל כולי למען המועדון והאוהדים. ‎תודה לך הפועל ת"א❤ אני מתרגש ומחכה לדרוך על הדשא. ניפגש הערב באימון הפתיחה, תבואו עם אנרגיות שיא ??

A post shared by MAOR BUZAGLO (@buzaglomaor_11_official) on

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully