פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    תלויים, פרק 9: "הייתי אוכל קורנפלקס עם זריקה, היום אני מפורק"

    "הגוף שלי התחיל לקרוס", "זו העבודה הכי קשה של שחקן", "מאיפה זה נפל עליי עכשיו?", "בום, קורע את האכילס ויאללה - תחזור להתחלה", " לא רציתי להיות בכיסא גלגלים בגיל 40". פרק 9 של תלויים מחזיר את הספורטאים לרגע הכי כואב, לגוף ולנפש - הפציעה שמחסלת את הקריירה

    תלויים, פרק 9: "הייתי אוכל קורנפלקס עם זריקה, היום אני מפורק"

    אופיר סער ועמית גולדשטיין יצאו לבדוק מה קורה לספורטאים ביום שאחרי הפרישה דרך סיפורי הקריירה. איך מתמודדים עם הירידה במעמד, ההכנסות שנפגעו, הדיכאונות והלחצים מבית ואיך הופך הספורטאי המפורסם מאדם פעיל ומוכר לאדם שפתאום צריך לחפש תעסוקה ושכר. לאדם באמצע החיים צריך להתחיל הכול מחדש.

    הסדרה 'תלויים' מנסה לשרטט לכם את התופעה על שלל מרכיביה השונים והמשונים. אלו שהתרסקו ואלו שהתכוננו ליום שאחרי. בפרק הראשון נגענו בהלם של הפרישה עצמה והימים הרעים שבאו אחריה כתוצאה מהריקנות שליוותה אותם. בפרק השני טיפלנו בכסף שאזל ללא מעט ספורטאים כתוצאה מהחלטות שגויות בעקבות אותו תהום רגשי וחוסר מוכנות לעולם שחיכה להם אחרי הקריירה. בפרק השלישי הרחבנו על הריגושים שנועדו למלל את החלל שנפער, כמו הימורים, סמים ועוד, מה שגרם ללא מעט מהם להתפרק טוטאלית במהלך הקריירה ואחריה.

    בפרק הרביעי נגענו בזיכרונות הילדות שלא מרפים ומלווים אותם עד היום, ובחמישי בהתפרקות המשפחה אחרי שהקריירה נגמרת. בפרק השישי, הספורטאים חוזרים לנקודת מפתח בקריירה שהגדירה לא מעט מההצלחה והכישלון שלהם - היציאה לאירופה, בפרק השביעי חדרנו לבעיות הפסיכולוגיות שהשחקנים מביאים איתם מהקריירה לחיים שאחרי, ובפרק השמיני פותחים את השחקנים את השקר לו הם האמינו בצעירותם: מעמד הסמל, ואיך הוא יגן עליהם בסופו של דבר. לשווא. כעת, בפרק התשיעי, אנחנו עוסקים בסוגייה הכואבת של הפציעות שמחסלות את הקריירה.

    לפרקים הקודמים בסדרה:

    פרק 1 של 'תלויים': ההלם הראשוני: "אם לא הבת, הייתי עושה משהו לעצמי"
    פרק 2 של 'תלויים': ההתרסקות הכלכלית: "בסוף גם 100 מיליון נגמר"
    פרק 3 של 'תלויים': מחפשים ריגושים: "אחד מוציא על זונות, אחד על הימורים"
    פרק 4 של 'תלויים': זיכרונות הילדות: "לא היה לנו מה לאכול. הלכתי רעב לאימון"
    פרק 5 של 'תלויים': התפרקות המשפחה: "אתה הופך להיות נכה רגשית"
    פרק 6 של 'תלויים': ההצלחה והכישלון כשגריר: "היו לילות שישנתי עם נר"
    פרק 7 של 'תלויים': הבעיות הפסיכולוגיות שעוברות לחיים: "אני היום על כדורים"
    פרק 8 של 'תלויים': השקר של הסמלים בישראל: "באים ובועטים בך, פשוט כך"

    לערוץ הטלגרם של וואלה! ספורט