פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    תלויים, פרק 7: "אני היום על כדורים"

    "פסיכיאטר זה אדיר, אבל לא האמנתי לו שזה יעבור". "התביישתי להודות". "הייתי בוכה: למה זה נגמר ככה". "הלכתי מכות, הראש שלי תופים". פרק 7 של תלויים צולל הכי עמוק: הבעיות הפסיכולוגיות שעוברות מהקריירה לחיים שאחרי. וסיפור שלא סופר על הדרבי התל אביבי

    תלויים, פרק 7: "אני היום על כדורים"

    אופיר סער ועמית גולדשטיין יצאו לבדוק מה קורה לספורטאים ביום שאחרי הפרישה דרך סיפורי הקריירה. איך מתמודדים עם הירידה במעמד, ההכנסות שנפגעו, הדיכאונות והלחצים מבית ואיך הופך הספורטאי המפורסם מאדם פעיל ומוכר לאדם שפתאום צריך לחפש תעסוקה ושכר. לאדם באמצע החיים צריך להתחיל הכול מחדש.

    הסדרה 'תלויים' מנסה לשרטט לכם את התופעה על שלל מרכיביה השונים והמשונים. אלו שהתרסקו ואלו שהתכוננו ליום שאחרי. בפרק הראשון נגענו בהלם של הפרישה עצמה והימים הרעים שבאו אחריה כתוצאה מהריקנות שליוותה אותם. בפרק השני טיפלנו בכסף שאזל ללא מעט ספורטאים כתוצאה מהחלטות שגויות בעקבות אותו תהום רגשי וחוסר מוכנות לעולם שחיכה להם אחרי הקריירה. בפרק השלישי הרחבנו על הריגושים שנועדו למלל את החלל שנפער, כמו הימורים, סמים ועוד, מה שגרם ללא מעט מהם להתפרק טוטאלית במהלך הקריירה ואחריה. בפרק הרביעי נגענו בזיכרונות הילדות שלא מרפים ומלווים אותם עד היום, ובחמישי בהתפרקות המשפחה אחרי שהקריירה נגמרת. בפרק השישי, הספורטאים חוזרים לנקודת מפתח בקריירה שהגדירה לא מעט מההצלחה והכישלון שלהם - היציאה לאירופה, ובפרק השביעי אנחנו חודרים לבעיות הפסיכולוגיות שהשחקנים מביאים איתם מהקריירה לחיים שאחרי.

    לפרקים הקודמים בסדרה:

    פרק 1 של 'תלויים': ההלם הראשוני: "אם לא הבת, הייתי עושה משהו לעצמי"
    פרק 2 של 'תלויים': ההתרסקות הכלכלית: "בסוף גם 100 מיליון נגמר"
    פרק 3 של 'תלויים': מחפשים ריגושים: "אחד מוציא על זונות, אחד על הימורים"
    פרק 4 של 'תלויים': זיכרונות הילדות: "לא היה לנו מה לאכול. הלכתי רעב לאימון"
    פרק 5 של 'תלויים': התפרקות המשפחה: "אתה הופך להיות נכה רגשית"
    פרק 6 של 'תלויים': ההצלחה והכישלון כשגריר: "היו לילות שישנתי עם נר"