פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    לוזון, אוסידון, מאירי או ברקת: מי יישב בוועדת האיתור?

    הנהלת ההתאחדות החליטה כי שני נציגים יישבו כמפקחים מטעמה בוועדה, אליה יצטרף שחקן עבר. עוד החלטות שהתקבלו: אם לא יאותר מנהל טכני עד אמצע מאי, ימונה מאמן קודם. חברי ההנהלה קיבלו את הדוח המלא לקידום הכדורגל

    לוזון, אוסידון, מאירי או ברקת: מי יישב בוועדת האיתור?
    מתן חדד

    שני נציגי הנהלת ההתאחדות לכדורגל יישבו כמפקחים מטעמה בוועדת האיתור שתוקם בשבוע הבא, כך סוכם בישיבת ההנהלה אתמול. ארבעת המועמדים לתפקיד, שיהיו כמובן שותפים פעילים בבחירת המנהל הטכני והמאמן, הם אבי לוזון, דורון אוסידון, מורן מאירי ואלונה ברקת - אך ייתכן שנציגים נוספים יעלו בהמשך. בהנהלה החליטו כי אלי אוחנה, שירכיב יחד עם עופר עיני את הוועדה, ייפגש בימים הקרובים עם חלק מהמועמדים, כשהמטרה היא למנות שניים מהם בנוסף לשחקן עבר. שמם של משה סיני ואורי מלמיליאן כבר עלו, אך הרשימה ארוכה ובכוונת עיני ואוחנה לצמצם אותה.

    בישיבה אתמול חשפו חברי הוועדה לקידום הכדורגל את המסמך המלא, שנחשף בוואלה! ספורט, במסגרתו הוחלט למנות ועדה מקצועית מעל המנהל הטכני. בנוסף לוועדה שתקום, בין הממצאים שנחשפו, כזכור: מנהל טכני, ללא שאיפות לאמן בשנים הקרובות, מעל מאמן; ועדה מקצועית שתקבע את המנהל הטכני ולה הוא ייתן דין וחשבון; למאמן לא תהיה סמכות בלעדית בקביעת הצוות והסגל אך הוא יקבע את ההרכב; המאמן לא יעסוק בענייני משמעת. אוחנה, שהיה חבר בוועדה, מונה להיות איש הקשר שיהיה אחראי ליישום המסקנות.

    עוד בנושא
    קרויף הוא זה שדרש מגולדהאר להכריז כעת על פרידה
    המכשול הגדול הוסר: מדוע עלה שמו של רוטן כמועמד מוביל לטוונטה
    כץ יגיע לישראל בעוד שבועיים: "שבוע קריטי להפועל חיפה"

    אלונה ברקת בישיבת ההתאחדות לכדורגל (קובי אליהו)
    תהיה שותפה בבחירת המנהל הטכני? ברקת (צילום: קובי אליהו)

    עוד החלטות שהתקבלו אתמול: הועדה תמנה מאמן טכני, כנראה זר, בתוך 60 יום. יחד עם זאת, אם תוך 40-45 יום לא יימצא מנהל טכני מתאים, ימונה קודם מאמן לנבחרת. יש לציין כי המנהל הטכני אינו מנהל טכני של הנבחרת הבוגרת, אלא מנהל טכני של כל הנבחרות, שהנבחרת הבוגרת תהיה העיסוק האחרון מבין שלושה שנקבעו בדוח שהציגה הוועדה לקידום הכדורגל. "המטרה היא להגיע לחודש מאי עם שם של מנהל טכני", אמרו אתמול בהנהלת ההתאחדות. על ג'ורדי קרויף נאמר: "ספקולציה שעלתה בתקשורת, אך כרגע אין בה ממש. קרויף יודע שאם יגיע לכאן, הוא יצטרך לקצץ בשכר בחצי. השאיפה הראשונה שלו היא לעבור למועדון אחר באירופה. נבחן מועמדים אחרים".