הפועל תל אביב: הנאמנים שוקלים פנייה להוצאה לפועל והגישו בקשה למכרז

הנאמנים חוששים כי אין כיסוי לבטוחות של כבירי והבהירו לבית המשפט: "המצב הכלכלי מעמיד בספק את יכולתנו לנהל את הקבוצה". הערכה: אם לא יוזרם כסף תוך שבועיים, הקבוצה תלך לפירוק

13/12/2016
ניב אהרונסון

נאמני הפועל תל אביב, עורך הדין שאול קוטלר ורואה החשבון חן ברדיצ'ב פנו הבוקר (שלישי) בבקשה בהולה לבית המשפט לאפשר לקבוצה לצאת למכרז. בבקשתם פירטו הנאמנים כי המצב הכלכלי בהפועל תל אביב גרוע הרבה יותר מהתצהיר שנמסר לבית המשפט וכרגע ישנו כסף לתפעול הקבוצה רק לשבועיים: "התמונה הכלכלית-פיננסית שנפרסה הינה יותר מדאיגה ומעמידה בספק רק את יכולת הנאמנים לנהל את הקבוצה כעסק חי", נכתב בבקשה.

עוד בנושא:

ההתאחדות והמנהלת צפויות לערער על ההחלטה: "התקנון שווה לפח"
הפועל תל אביב נכנסת להקפאת הליכים, הורדת הנקודות מעוכבת
השופט אורנשטיין: "ההתאחדות לא תוכל לפסוק על הפחתת נקודות"
בהפועל תל אביב מעריכים: רק אחד מבין לוזון וגוטמן יישאר
עובדי הפועל תל אביב מתנגדים למינוי הנאמן שביקש אמיר כבירי
הרבה יותר חמור מראיקוביץ': החלטת בית הדין פוגעת בליגת העל

טוב לדעת (מקודם)

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

מוגש מטעם שחל
קרובים לפירוק? כבירי(צילום: ניב אהרונסון)

המשמעות המיידית של הדבר היא כי הנאמנים מעריכים כרגע כי אם לא יוזרם כסף לקופת הנאמן בתוך שבועיים, הם ייאלצו להכריז על הקבוצה כפושטת רגל ויבקשו לפרק את המועדון. יחד עם הפנייה לבית המשפט נעשתה פנייה גם לבעלי המניות של המועדון, מנהלת הליגה ולמספר אנשי עסקים נוספים בניסיון לגייס הלוואה שתכניס כסף לקופת הנאמן כדי שהם יוכלו להבטיח את תפעולה של הקבוצה לפחות ל-30 ימים.

כרגע, הנאמנים חוששים מאוד לגורלה של הקבוצה. בנוסף, אתמול פרסמנו על ארבעה צ'קים שממתינים בבקרה התקציבית ואלו הערבויות היחידות שנותרו שם. החשש אצל הנאמנים כי לאותם צ'קים אישיים של אמירי כבירי, בסך ארבעה מיליון שקלים, לא יהיה כיסוי והם לא יוכלו לממשם כדי לשלם את שכר השחקנים. במקרה כזה, אחת מהפעולות הראשונות של הנאמנים תהיה פנייה מיידית להוצאה לפועל כדי שזו תנסה לחלט את הצ'קים ולהעביר סכום כסף אל הפועל תל אביב ולקופת הנאמן.

המצב הכלכלי חמור ממה שחשבו. שחקני הפועל תל אביב(צילום: ברני ארדוב)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully