"מסי ואני הסכמנו שבלי הקבוצה סביבנו, לא היינו כובשים כל כך הרבה שערים"
אחרי שנה מדהימה לספורט שלנו, וואלה ספורט קופצת לעתיד ומביאה את הטקסטים שתקראו אחרי רגעי השיא בשנה הקרובה. והפעם: ערן זהבי זוכה בנעל הזהב ומפלרטט עם ליאו מסי ובנו
"שמח להפוך לשחקן הראשון בתולדות ה-NBA שמוביל קבוצה לאליפות עם מאמן ישראלי"
אחרי שנה מדהימה לספורט שלנו, וואלה ספורט קופצת לעתיד ומביאה את הטקסטים שתקראו אחרי רגעי השיא בשנה הקרובה. והפעם: הריאיון המפרגן של לברון לבלאט אחרי הזכייה באליפות
"אני את המזכרת שלי מהאולימפיאדה ההיסטורית של מדינת ישראל לקחתי"
אחרי שנה מדהימה לספורט שלנו, וואלה ספורט קופצת לעתיד ומביאה את הטקסטים שתקראו אחרי רגעי השיא בשנה הקרובה. והפעם: מירי רגב מסכמת תשע"ו עשירה בהצלחות מסחררות. שלה, כן?
"גול ניצחון כזה בליגת האלופות? אני מודה שזה אפילו לא היה לי בקצה של הפנטזיה"
מדליות באליפות העולם באתלטיקה ובג'ודו, קבוצה בצ'מפיונס ונבחרת כדורסל מרגשת. אז השנה האחרונה היתה מדהימה? וואלה! ספורט קופצת לעתיד ומביאה את הטקסטים שתקראו אחרי רגעי השיא השנה. והפעם: המדור של אורן יוסיפוביץ בקייב, כשמכבי תל אביב עלתה לשמינית בצ'מפיונס
"אם בתחילת העונה היית אומר לי שלנדסברג יהיה ה-MVP של הפיינל פור, הייתי צוחק לך בפנים"
מדליות באליפות העולם באתלטיקה ובג'ודו, קבוצה בצ'מפיונס ונבחרת כדורסל מרגשת. חשבתם שהשנה האחרונה היתה מדהימה? וואלה! ספורט קופצת לעתיד ומביאה לכם את הטקסטים שתקראו אחרי רגעי השיא בשנה הנכנסת. והפעם: הפרשן פיני גרשון מראיין את גודס אחרי הזכייה בפיינל פור
"אין דרך יפה יותר לזכות באליפות היסטורית מאשר ניצחון על מכבי בסמי עופר"
מדליות באליפות העולם באתלטיקה ובג'ודו, קבוצה בצ'מפיונס ונבחרת כדורסל מרגשת. חשבתם שהשנה האחרונה היתה מדהימה? וואלה! ספורט קופצת לעתיד ומביאה לכם את הטקסטים שתקראו אחרי רגעי השיא בשנה הנכנסת. והפעם: הכל לקראת משחק האליפות בין באר שבע למכבי תל אביב
"3:3 בסדרת הגמר. 11 אלף בכל משחק. אי אפשר לבקש יותר מזה"
מדליות באליפות העולם באתלטיקה ובג'ודו, קבוצה בצ'מפיונס ונבחרת כדורסל מרגשת. חשבתם שהשנה האחרונה היתה מדהימה? וואלה! ספורט קופצת לעתיד ומביאה לכם את הטקסטים שתקראו אחרי רגעי השיא בשנה הנכנסת. והפעם: התגובות לקראת משחק 7 בין מכבי תל אביב להפועל ירושלים