מרגש: אשתו של סבוריט חשפה קעקוע בעברית שמוקדש למכביהספרדי עוזב את ישראל אחרי 6 שנים, ואשתו ג'אנירה העלתה לאינסטגרם את הקעקוע החדש שלה, בעברית, שמוקדש לאוהדים בצהוב וממחיש את החיבור עמם
סבוריט נפרד אחרי שש שנים: "מההתחלה אהבנו את המדינה הזאת"כיצד התגלגל למכבי תל אביב, האנשים שעזרו לו, מדוע לא קיבל אזרחות, ה-7.10 מנקודת מבטו, הניצחון בחיפה וגם על זהבי, גולסה ויונתן כהן: בריאיון לתוכנית "רביבו ושכנר", הבלם נפרד אחרי שש שנים
שבוע הגאווה: ההחלטה לבטל את חגיגות האליפות מתבקשת ונכונהשרן ייני היה מכביסט ייחודי, והפרישה שלו מראה צד יפה של המועדון. הפרידה מסבוריט הייתה מרגשת, ומזכירה עד כמה טעון המצב ואת הפער בין הכדורגל לחיים עצמם. ואז הגיע ביטול חגיגות האליפות, שרק הגביר את תחושת הגאווה של אוהדי מכבי תל אביב
סבוריט נפרד בדמעות: "לא האמנתי שאשחק שש שנים במכבי תל אביב"בגרון חנוק, הספרדי הודיע על עזיבת הקבוצה שאיתה זכה בשלוש אליפויות בין שלל ההישגים: "ישראל מדינה מדהימה, כולם עזרו לי ודאגו לי. חוויתי את הרגעים הכי טובים שלי כאן, המחשבות שלי על כדורגל השתנו". וגם: האם קבלת אזרחות הייתה משאירה אותו?
אחרי שש שנים ושלוש אליפויות: סבוריט עוזב את מכבי תל אביבהספרדי שהגיע לקרית שלום ב-2018 כמגן שמאלי ועשה הסבה לעמדת הבלם, ייפרד בשבת מול בני ריינה (18:30, ספורט4). היה שותף לזכיות ההיסטוריות עם איביץ' וגם הניף את גביע המדינה