ברק בכר: "מרגיש את הקבוצה הרבה יותר טוב ממה שהיה בהתחלה"מכבי חיפה סיימה את מחנה האימונים בג'ירונה, המאמן מרוצה: "אין לי ספק נבוא מוכנים למשחקים הרשמיים". רפאלוב: "שבוע מצוין לגיבוש הקבוצה"
דגו: "מכבי ת"א נשכבה בהגנה". רפאלוב: "אנחנו יותר טובים"קשר מכבי חיפה הודה אחרי ההפסד למכבי ת"א: "99 אחוז שהאליפות שלהם, לא תמיד הטובים מנצחים". דגו: "מפרגן להם על ההגנה"
"האמפתיה הפכה מהר מאוד למשהו אחר": צפו בריאיון עם גל רפאלובאשתו של קפטן מכבי חיפה התארחה ב"מחוץ לקווים", וסיפרה בין השאר על האירוע האנטישמי בבלגיה שהוביל לחזרת המשפחה ארצה. וגם: היריבות עם ערן זהבי ומשחק העונה שבפתח
על העיוורון: מפריז ועד בלומפילד, אוהדי הכדורגל מכורים לוויכוחיםמדמבלה ועד רפאלוב, מליגת האלופות ועד ליגת העל, כדורגל הוא עולם קטנוני, מלא בוויכוחי סרק של אוהדים עיוורים שבטוחים בצדקתם, מרגישים גדולים ומקופחים בו זמנית. אבל יש הבדל אחד מהותי
הבנת הנשמע: מה בדיוק מתחבא בביקורת של ליאור רפאלוב?כשקשר מכבי חיפה אמר שהוא "לא מאמין שהפער בטבלה כל כך גדול" כדי להקטין את מכבי תל אביב, הוא הבליט דווקא את הבעיה של קבוצתו. המוליכה חייבת את הנקודה לסבוריט, בעוד דן ביטון שוב לא מצליח להוכיח שהוא קורץ מהחומר הנכון