דירקטוריון המנהלת דחה את בקשת אילת, שירדה ללאומיתסופית: לא תהיה הקפאת ירידות מליגת העל והקבוצה שסיימה במקום האחרון תשחק כמתוכנן בליגת המשנה, אחרי 12 עונות שהייתה בליגה הבכירה
ביה"ד העליון דחה את עתירת המנהלת, אילת תרד ללאומיתלא יהיה משחק מבחן בין נתניה לקבוצה שסיימה אחרונה בליגת העל. דירקטוריון המנהלת יקבע סופית שהדרומיים ירדו ליגה
אילת בדרך ללאומית: אין הסכמות בין המנהלת לאיגודהצדדים לא הצליחו להגיע להבנות בכל הנוגע לעולות מליגת המשנה והקפאת הירידה, המשמעות היא שנועלת הטבלה בליגת העל צפויה לרדת
באר שבע נשארה באופן רשמי. אילת ניצחה וסיימה אחרונהלואיס (25 נק' ו-5 אס') הוביל את המארחת ל-82:86 על הרצליה בדרך לעונה נוספת בליגה. 82:94 על עפולה לא בטוח יספיק לנועלת הטבלה
הפועל אילת בלאומית? תלוי את מי שואליםהדרומיים יחכו להכרעת בית הדין בדרישת המנהלת, ועשויים להגיש בקשה משלהם נגד המנהלת אם תהיה החלטה להוריד אותם. וגם: סיכום העונה הקשה שעברו, וההפיכה מקבוצת צמרת מרשימה לנועלת הטבלה