גילי "הצועד לאיטו, מגיע בעיתו" לנדאו, הגיע לבלומפילד עם הרבה מוטיבציה וסיסמאות שאולות מעולם לא מוכר. הרבה טוב לא קרה בזמן כהונתו (אם באשמתו או שלא באשמתו) מלבד העובדה שהפועל שוב חזרה לכותרות. כסאח עם הכוכב הגדול, יציאות בתקשורת על שחקנים, והנהלה ששינתה את עורה מדי יום ביומו, השאירו מכל הרומן הקצרצר הזה טעם מר וגעגועים לשייע. שבוע אחרי שנעל את השער, שלושה אוהדים שופכים את הלב.
ד"ר גילי ומיסטר לנדאו
כשגילי הגיע לוולפסון, הוא דיבר בפתגמים על צידקת הדרך. איתי גודר טוען שכשהקהל התפזר, לנדאו חשף את פרצופו האמיתי
פרצופה של הקבוצה
רביב שכטר לקח את שלושת הדמויות הבולטות ברומן בין לנדאו והפועל, וגילה כמה דברים רקובים
איטליז מוטי
פעם יכלו אוהדי הפועל להתגאות בקבוצה שהיא עוף מוזר ויפה, בתבנית הנוף של הביצה המקומית. מני אבירם מבכה על השחיטה