שתף ב וואצאפשתף ב פייסבוקשתף ב טוויטרשתף ב אימאיילשתף ב generalסובב אותו בקהאםבקהאם הגיע ליורו כמנהיג בלתי מעורער, כשחקן בקבוצה הטובה בעולם ובעיקר כמותג על. אחרי פורטוגל הוא בקושי יכול למכור לנו קולה. האמנם? איזי עין דור בכתבה מקיפה במיוחדזה הזמן להתחיל מחדש המלך הוא עירום, אבל בעיקר עצוב הזווית היהודית
סובב אותו בקהאםבקהאם הגיע ליורו כמנהיג בלתי מעורער, כשחקן בקבוצה הטובה בעולם ובעיקר כמותג על. אחרי פורטוגל הוא בקושי יכול למכור לנו קולה. האמנם? איזי עין דור בכתבה מקיפה במיוחד