"אני משוכנע שמשה חוגג לא יופיע יותר בבית"ר ירושלים"

עו"ד ד"ר אליעד שרגא, יו"ר התנועה לאיכות השלטון, התייחס ב-103FM לפרשה שהתפוצצה: "אנחנו חיים בחברה חולה. כל הספורט צריך להיות טהור"

18/11/2021
בווידאו: חוקרי המשטרה במשרדי בית"ר ירושלים (צילום: רוני כנפו)

על רקע התפוצצות פרשת "המשחק הגדול", בה החשוד המרכזי הוא בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג, בתכנית הספורט של 103FM דנו הערב (חמישי) עם עו"ד ד"ר אליעד שרגא, יו"ר התנועה לאיכות השלטון, בשאלה האם ראוי ונכון שהליגות הראשונות בכדורגל, כדורסל וכדוריד יקבלו תקציבים מדמי השיווק והמיתוג.

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה

האזינו לריאיון עם יו"ר התנועה לאיכות השלטון

"הכל מתחיל ונגמר בבקרה. כשהיא מתרופפת וכסף ציבורי מגיע לקבוצות בלי שנשמרים אמות המידה והקריטריונים, התוצאות הן כאלו", הבהיר עו"ד שרגא בפתח דבריו. "בפרשת פאינה־קירשנאום ראינו איך הכסף הציבורי הגיע לכל מיני קבוצות כדוריד. רואים את זה פעם אחר פעם - הכסף נמצא שם והכללים והחוקים נשברים. הסיפור שמתחולל בבית"ר ירושלים הוא זוועה עצומה ומיותר לומר כמה הדברים חמורים".

במהלך השיחה, הוצג בפני יו"ר התנועה לאיכות השילטון כי קיימת תחושה שהספורט הוא החצר האחורית: "אני לא חושב שזו ההתייחסות. אנחנו חיים בחברה חולה - השחיתות פוגעת בביטחון החברתי, הכלכלי והמשטרתי", הגיב עו"ד שרגא לטענה. "בפרשת הצוללות השחיתות פגעה בביטחון הלאומי שלנו, בקודש הקודשים שלנו כמדינת ישראל, ובסוף השחיתות חודרת גם לספורט. אני אשמח לעשות כל שיתוף פעולה בנושא ולבדוק את אותם ממשקים בהם אפשר לעצור את השחיתות".

"אני משוכנע שהוא לא יופיע יותר בבית"ר". משה חוגג(צילום: דני מרון)

על פרשת משה חוגג, הבעלים של בית"ר ירושלים, אמר: "מעבר לזה שזה פלילי, הוא כנראה כבר הרגיש שזה הולך לבוא והוא העביר את המניות לנאמן. אני משוכנע שהוא לא יופיע יותר בבית"ר".

לסיכום הוסיף עו"ד שרגא: "אם יש נקודה מסויימת שאתם חושבים שהתנועה לאיכות השלטון יכולה לעזור אני אשמח לשבת ולבדוק את הנושאים משפטית. כל הספורט צריך להיות טהור".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully