אנדי הרצוג הגיע לדיון בוועדה המקצועית, ההחלטה נדחתה בחודש

מאמן נבחרת ישראל ערך פגישת היכרות עם חברי הוועדה, שצפויים להמליץ על השארתו בתפקיד: "הביעו אמון שיצליח לתקן את הליקויים"

22/10/2019
צילום ועריכה: קובי אליהו

אנדי הרצוג הגיע היום (שלישי) לדיון של הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל בנוגע להארכת כהונתו כמאמן נבחרת ישראל. האוסטרי התייצב במשרדי ההתאחדות עוד לפני הגעתם של חברי הוועדה, שהתעקשו אתמול כי לא יקבלו החלטות היום, אלא רק ישמעו את המאמן הלאומי.

בסיום הפגישה נמסר מההתאחדות: "בסיום הישיבה של חברי הוועדה המקצועית עם מאמן הנבחרת אנדי הרצוג הסכימו שני הצדדים, כי ההחלטה על המשך ההתקשרות תידחה בחודש, כך ששאלת ההעפלה לפלייאוף ליגת האומות תיפתר וכן ראוי להמתין למינויו של יו"ר ההתאחדות. חברי הוועדה החמיאו להרצוג על תרומתו לנבחרת והביעו אמון כי יצליח לתקן את הליקויים. הרצוג הבהיר, כי ירצה להמשיך כמאמן הנבחרת, אבל הוא מעדיף לשתף בהחלטה גם את בני משפחתו".

הבקשה לפגישה עם הרצוג הגיעה מחבר הוועדה המאמן דרור קשטן שחשב כי הגיע הזמן שהוא ויתר חברי הוועדה יכירו את הרצוג וישמעו את תפיסת העולם שלו וכיצד הוא רואה את עתיד הכדורגל הישראלי ונבחרת ישראל. קשטן ביקש זאת מהמנהל הטכני וילי רוטנשטיינר שמיד הסכים לארגן כזו פגישה.

עוד בוואלה!

וילי רוטנשטיינר ימליץ על הארכת חוזהו של אנדי הרצוג רק אם יבהיר מה כוונותיו

לכתבה המלאה
עדיין מחכה לבשורה. הרצוג היום(צילום: לירון מולדובן )

קרוב לוודאי שבפגישה היום לא יקבעו חברי הוועדה את עמדתם בנוגע להארכת חוזהו של האוסטרי. חברי הוועדה רוצים לכבד את אורן חסון שאמור להיכנס לתפקידו בראשות ההתאחדות לכדורגל ולכן הם צפויים לבקש מהרצוג לוותר על הסעיף שמחייב להודיע לו חודשיים לפני סיום החוזה האם יש כוונה להאריך לו את החוזה ולהמתין כמה ימים עד שחסון ייכנס רשמית לתפקיד.

דרור קשטן מגיע לדיון(צילום: לירון מולדובן )
דודו אוואט מגיע לדיון(צילום: לירון מולדובן )
שרון ניסנוב עם מורן מאירי(צילום: לירון מולדובן )

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully