קודם גמר, אחרי זה חלומות על בק טו בק: הרגע של דולגופיאט
האלוף האולימפי בטוקיו יעלה הבוקר בפריז למשימה הבאה של חייו, בידיעה שהדרך לפודיום נוסף מתחילה עם תרגיל מוצלח במוקדמות (החל מ-12:00)
אבא של ליאם, רומי ומייה ובעלה של רוזלין, שסובלת כל כך הרבה זמן את החיים הכפולים שאני מנהל עם הכדורגל. בזכות בעיטות הבננה ההפוכות של בני לם, אני חזק בפאלש אבל למרות ההערצה לאייל ברקוביץ', לא לקחתי ממנו את הפס השטוח על הדשא. בזמן הלימודים לתואר ראשון בתקשורת וניהול ב-1997, התקבלתי למדור הספורט של מעריב. כדורסל, כדוריד, כדורגל בליגות הנמוכות עד שהפקידו בידיי את תיק מכבי תל אביב. אחרי זה הגיעו השנים בבית"ר ירושלים ובהמשך בהפועל תל אביב, עד שבשנת 2014, עברתי לוואלה! NEWS. אל מכבי תל אביב צורפו קבוצות שבינתיים ירדו ליגה ועכשיו אלו מכבי נתניה, הפועל כפר סבא, ההתאחדות והמינהלת שצריכות להתמודד איתי.
האלוף האולימפי בטוקיו יעלה הבוקר בפריז למשימה הבאה של חייו, בידיעה שהדרך לפודיום נוסף מתחילה עם תרגיל מוצלח במוקדמות (החל מ-12:00)
החשש מטקס הפתיחה התחלף בסיפוק ובגאווה: "המון דגלי ישראל לאורך הדרך גרמו לנו להתעלות אמיתית", סיפרה לוואלה יו"ר הוועד האולימפי יעל ארד, "הנפנו את הדגל בשם המצויינות והרוח הישראלית". המנכ"ל גילי לוסטיג התרגש, ונשם לרווחה: "העיקר שעבר בשלום"
לעיני מאות אלפים בבירה הצרפתית, 88 ספורטאיות וספורטאים הגיעו על נהר הסן יחד עם המשלחות הרבות לטקס הפתיחה הנוצץ והחגיגי. אנדי מורז ופיטר פלצ'יק הניפו את דגל ישראל ברגע המרגש. האש האולימפית בוערת, עכשיו הכל מתחיל
גיא לוזון יערוך שני שינויים בהרכב הנבחרת במשחקה השני בפריז (שבת, 20:00) במטרה לשלוט במרכז השדה. עומר ניראון ימשיך לקבל קרדיט. הדרום אמריקאים צפויים לבצע מספר שינויים, אנסיסו יוביל את ההתקפה
רגע לפני שתחרויות הג'ודו בפריז יוצאות לדרך, יו"ר האיגוד מרים ציפיות, ובונה על הנוכחות המחזקת של אורן סמדג'ה: "עצם זה שהוא כאן יגרום לכולם לתת מעצמם יותר. מסוגלים למדליות אישיות"
שלוש שנים אחרי שהקפיצה את כל התקשורת לאולם הטקוואנדו בטוקיו שם זכתה במדלית הארד, אבישג סמברג בטוחה שיש לה סיכוי טוב גם בפריז. "אני יותר חזקה, יותר טכנית ויותר מנוסה". את ההימור האמיתי למדליות היא מפנה לבנות הג'ודו: "הן מסוגלות להביא 3 מדליות"
וולצ'ק יפגוש את קיצ'וקה (שבת, החל מ-11:00) ועשוי להמשיך לקרב מול אלוף העולם. ראשוני חולמת על הפתעה מול יריבה עדיפה
הרצוג משוכנע שלהצלחות ספורטיביות בפריז תהיה משמעות עצומה: "מיוחד לייצג את ישראל בתקופה הזאת". איומים על המשלחת? "השלטונות בצרפת עושים כל מאמץ כדי שנרגיש כמו כולם". בבית הנשיא הדגישו: "הוא חזר על הצורך בהחזרת החטופים"
הנבחרת האולימפית התאמנה לקראת פרגוואי (שבת, 20:00), המאמן לא מקל ראש: "אחת הטובות בטורניר". השוער ימשיך לקבל קרדיט בין הקורות, הקשר מתאושש מפציעה קלה. למקין ויונה יודעים: "זו חוויה שניקח לכל החיים"
אחרי שהתברר שאיראן עומדת מאחורי האיומים לספורטאים האולימפיים שנחשפו בוואלה ספורט, במשלחת הישראלית חשים הקלה אך שומרים על דריכות: "רוצים לפגוע בנו, אך רואים שהמדינה לוקחת את נושא האבטחה שלנו ברצינות". עכשיו אפשר להתרכז בדבר האמיתי
מערך הסייבר הלאומי עלה על עקבות קבוצת ההאקרים שפעלו בשליחות איראן. שלחו איומים מפורשים לפגוע במתחרים הישראלים בפריז
ההגרלה למשחקים האולימפיים נערכה, שמאילוב, בוטבול וגושן אמורים לפגוש תחילה מתמודדים ממדינות מוסלמיות. בתחרות הקבוצתית יהיה קשה לשחזר את ההישג מטוקיו לאור מפגש אפשרי עם צרפת בשמינית
היריבה הבאה ספגה 5:0 מיפן, אבל לוזון מזכיר: "הדיחה את ברזיל". שחר מבטיח: "לא מסתפקים בתיקו נגד מאלי, נהיה הכי נחושים ואגרסיביים"
הישראלית בת ה-20 רשמה הופעה טובה מאוד עם 660 נקודות והמקום ה-18 בדרך למפגש עם רומניה שסיימה במקום ה-47. הקשת הישראלי עם 655 נקודות בלבד שקבעו כי השניים לא העפילו לטורניר הזוגות
רז הרשקו מדורגת שנייה בעולם במשקל הפתוח והיא המועמדת הבכירה למדליה מבין 12 ג'ודוקות בפריז. בריאיון היא מדברת על הציפיות ועל ההיסטוריה בענף: "לראשונה נהיה שבע נציגות בכל המשקלים. אנחנו משפחה. אחת דוחפת את השנייה. אני רוצה בהצלחה שלהן כפי שאני רוצה בהצלחתי"
מאמן הכושר של היריבה עשה תנועות וסימנים מגונים לעברו של המאמן הישראלי לאחר שער השוויון של הנבחרת מאפריקה. לוזון הסביר: "חשבו שאני מתגרה בהם אחרי השער שלנו, זו לא היתה הכוונה שלי". בנבחרת מבינים: המשחק מול פרגוואי עשוי להכריע
מאמן נבחרת ישראל שהה בפארק דה פראנס והתרשם לטובה ממה שראה. מקומם של גלוך, גולדברג, גנדלמן, תורג'מן, מדמון ולמקין נראה מובטח, מספר שחקנים אחרים עשויים לקבל גם הם זימון לקראת ליגת האומות
חדר לימי האולימפיאדה, שעלה 3,000 שקל ללילה במלון 4 כוכבים לפני מספר חודשים, צנח ב-70 אחוז. ספונטניים ורוצים לטעום אולימפיאדה? זה הזמן. יניב טוכמן, שליחנו לפריז, על הבועה התיירותית שהתנפצה סביב המשחקים האולימפיים
השוער שהצטיין במדי הנבחרת האולימפית מול מאלי ימשיך לקבל קרדיט מלוזון, שישקול האם לשלב חלק מהמחליפים בהרכב. גלוך סובל מחבלה קלה ויהיה כשיר, שביעות רצון מהאבטחה וההתנהלות בתוך האצטדיון
מאמן הנבחרת האולימפית התרגש מהשמעת "התקווה" בפריז. השוער ניראון: "הערב המרגש בחיי, לא חוויתי משחק כזה". גלוך מרוצה מהנקודה
הנשיא הרצוג נשא נאום מרגש בביקור אצל המשלחת הישראלית בפריז, אותו ערך לצד השר זוהר ושגריר ישראל בצרפת יהושע זרקא: "זה שאורן סמדג'ה כאן - אומר הכל"
המגן השמאלי לא יעמוד לרשות הנבחרת האולימפית בשני המשחקים הראשונים בפריז. ההרחקה שספג בנבחרת הבוגרת נותרה בעינה
התרגשות ישראלית ואבטחה כבדה מחוץ לפארק דה פראנס, אביו של דור תורג'מן: "הוא מכין דברים טובים, ננצח 0:2". בריטניה סוערת מהדחת האלופה האולימפית "המתעללת", פרשת האונס מטרידה את המשלחת האוסטרלית, סלין דיון תקבל סכום עתק על הופעה קצרצרה
על המציאות הבלתי נתפסת של חיינו יכול להעיד גולש הרוח תום ראובני, שנאבק בחודשים האחרונים על הכרטיס לאולימפיאדה בעת שאחיו לחם בעזה. "זה היה קשה לי וגם להורים, אבל עשיתי את זה", אומר מי שינסה להביא מדליה ולהמשיך את דרכו של מאמנו גל פרידמן
אחרי חודשים של פציעה מתמשכת שהוציאה אותו מהשמינייה המובילה בעולם, הג'ודוקא "הכבד" היחיד במשלחת רוצה מדליה אולימפית אישית ראשונה בפריז: "אני בכושר מצוין. ה-7 באוקטובר יעלה איתי על המזרן. רוצה את זה בשביל כל המדינה"
עם ניסיון שלא היה בעבר ותחושת שליחות לאומית שהתחזקה אחרי המפגש עם החטופה שחזרה מהשבי, מישה זילברמן מוכן לאולימפיאדה הרביעית שלו. ריאיון
בית הדין הגבוה לערעורים צריך להשיב בשעות הקרובות האם המגן מורחק או שמא יוכל לשחק הערב נגד מאלי במשחק הפתיחה: "לא היה שום ניסיון לרמות", אמרו בהתאחדות לכדורגל. שחקן באולימפית: "לא באנו רק כדי להשתתף, ניצחון ונהיה עם רגל ברבע הגמר"
"אם כל כך מציקים לנו ורוצים שלא נשתתף - לא צריך יותר מזה כדי לתת להם סיבות לאכול את עצמם על זה שאנחנו גם מצליחים", אומרים במשלחת הישראלית. שליחנו לפריז על ההתרגשות הגדולה לפני אולימפיאדה שמרגישה טעונה, חשובה ועוצמתית מתמיד
לעידו שחר יש חלום: לזכות במדליה בפריז ולחזור למכבי תל אביב כשהיא עדיין במוקדמות ליגת האלופות. בריאיון מיוחד הוא מספר על החוויה ההיסטורית ולא שוכח למי מגיע קרדיט: "ארבעת החברים שלי שייצאו מהלחימה ויבואו לעודד אותי, זה הכי מרגש בעולם"
גל פרידמן מביא לתום ראובני את כל מה שצבר כדי שגם הוא יעשה מדליה אולימפית. הספורטאי האולימפי הכי מצליח הוא עכשיו מאמן עם שאיפות גדולות. "יש כאלה שבאים לאולימפיאדה בשביל החוויה. אנחנו כאן כדי להצליח"