פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    התרחיש האופטימי של מכבי תל אביב: עומר אצילי יחזור לפעילות בעוד חודשיים

    מצבו של אחד מכוכבי העונה שעברה מסתבך: מכבי תל אביב תעמיד לטובתו פרק זמן מקסימלי לשיקום מהפציעה במפשעה, אבל אם לא יורגש שיפור משמעותי הוא עלול לעבור ניתוח שישבית אותו עד תחילת 2020

    התרחיש האופטימי של מכבי תל אביב: עומר אצילי יחזור לפעילות בעוד חודשיים
    עריכה: ניב מעוז

    עיקרי הדברים

    - מצבו של עומר אצילי הפצוע מסתבך: יחזור בעוד חודשיים בתסריט האופטימי

    - מכבי תל אביב מנסה להימנע מניתוח שעלול להשבית אותו עד תחילת 2020

    - השחקן מעיד על תחושה טובה יותר ומקווה שהליך השיקום קצר המועד יספיק


    מכבי תל אביב ועומר אצילי נכנסו להליך שיקום שעשוי לקחת חודשיים בטרם ינסה הקשר לחזור לשחק. אצילי עבר לפני חודשיים וחצי ניתוח בקע שהיה גם אמור להקל על הכאבים שיש לו בגיד המפשעה. הניתוח פתר את עניין הבקע ושרירי הבטן התחתונים, אך טרם השפיע על הכאבים שיש לאצילי במפשעה.

    הערכת הרופאה שניתחה את אצילי בגרמניה מדברת על כך שניתוח הבקע יקל בעתיד הקרוב גם על הכאבים במפשעה. לשם כך מתכוונים במכבי תל אביב להעמיד לטובת אצילי פרק זמן מקסימלי של חודשיים לשיקום בלי ניתוח נוסף בגיד המפשעה.

    אם אצילי ירגיש שיפור גדול במצבו ויוכל להתאמן בצורה מלאה, הוא עשוי לשוב כאמור לשחק בפרק זמן של עד חודשיים מעכשיו. במידה שהכאבים לא יפחתו ויימשכו, עשוי אצילי בכל זאת לעבור ניתוח בגיד המפשעה שעשוי להזכיר את מה שאורוש ניקוליץ' עבר. במקרה כזה חזרתו למגרשים תהיה רק בתחילת 2020. אצילי טוען שהוא מרגיש טוב יותר בימים האחרונים והוא מביע תקווה זהירה שהליך השיקום יספיק לו כדי לחזור לשחק.

    שחקן מכבי תל אביב עומר אצילי (דני מרון)
    מכבי תל אביב מחכה. עומר אצילי (צילום: יוסי ציפקיס)