פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    בית"ר ירושלים ממתינה לסאן מנחם, מתן בלטקסה בעדיפות נמוכה

    הקבוצה מהבירה מוכנה לרכוש את המגן השמאלי ממכבי חיפה, אבל מחכה שתג מחירו ייקבע. אם לא יצטרף, מועמדותו של מגן מכבי תל אביב תישקל בשנית. מצוקת בלמים לקראת המשחק מול אומוניה (19:00, ספורט 3)

    בית"ר ירושלים ממתינה לסאן מנחם, מתן בלטקסה בעדיפות נמוכה
    צלם: יוני ריקנר עריכת וידאו: ליר שפיגלר

    עיקרי הדברים

    - בית"ר ירושלים ממשיכה לחפש בלם זר; רק אם לא יימצא אחד כזה, יעברו לאופציה ישראלית

    - במקביל, בקבוצה מחכים שתג מחירו של סאן מנחם ייקבע; אם לא יצטרף, מתן בלטקסה עשוי לחתום

    - מצוקת בלמים לקראת משחק ההכנה מול אומוניה ניקוסיה: קריאף יפתח למרות שסובל מכאבים

    - בבית"ר מחכים למוצא פיו של משה חוגג: כיצד ינהג עם חברי לה פמיליה?


    לאחר סדרת משחקים מול יריבות נחותות, בית"ר ירושלים תעמוד הערב (חמישי, 19:00, ישיר בספורט 3) למבחן רציני כשתפגוש את אומוניה ניקוסיה במסגרת מחנה האימון בפולין. בית"ר נמצאת במצוקת בלמים לקראת המשחק ובגלל שטל בן חיים עדיין פצוע, אופיר קריאף יפתח למרות שגם הוא סובל מכאבים. במקביל, גם אור זהבי מושבת אחרי שהרגיש כיווץ בשריר.

    בבית"ר ממשיכים להתמקד בחיפוש בלם זר ומקווים שבשבועיים הקרובים יהיו התפתחויות. רק אם יקבלו תשובות שליליות ממספר בלמים שעל הפרק, יעברו לאופציה ישראלית.

    עוד בנושא

    המגן השמאלי אמיר רוסתום חתם לשלוש שנים בשורות בני יהודה
    איביץ' ביקר את ההתאחדות: "המועד של המשחק קצת מוזר"
    "נפתיע גם את מכבי תל אביב": קלוז' לא מפחדת מהמפגש

    שחקן מכבי חיפה סאן מנחם (טל לוי)
    חוגג מחכה. סאן מנחם (צילום: טל לוי)

    המגן הרוסי-יהודי דניל שביאקוב ייבחן היום. בנוגע לסאן מנחם, בבית"ר מוכנים לשלם תמורת העברתו, אבל רק ביום ראשון לאחר שיועמד השחקן לוועדת משמעת ותתקיים שיחה עם יעקב שחר, יוחלט באיזה סכום הוא ישוחרר. נציגיו של מתן בלטקסה טענו אתמול כי יוכלו לשחררו ממכבי תל אביב בסכום נמוך בהרבה מה-900 אלף שקל שנדרשו מלכתחילה, בתנאי שלמכבי תל אביב יישארו אחוזים בכרטיס. אם אופציית מנחם תרד מהפרק, בבית"ר עשויים לשקול שוב את מועמדותו של בלקטסה.

    הבעלים משה חוגג אמור היום להצטרף שוב למחנה, כמו גם אלי אוחנה ומוני ברוש. בבית"ר ממתינים למוצא פיו של הבעלים בנוגע לאיך הוא רוצה לנהל את העניינים מול ארגון "לה פמיליה", לאחר שעד לתחילת השבוע שידר הבעלים גישה מאוד אגרסיבית. בכל מקרה, בכל סיטואציה שלא תהיה, הבעלים הבהיר לאנשי המועדון כי לא יתמוך יותר בגוף אוהדים שלא יחרות על דגלו לקבל כל שחקן מכל דת, וזה לא הולך להשתנות.