פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        סולימאן בריימו חתם לעונה עם אופציה בהפועל ירושלים

        מחזיקת הגביע השלימה את צירופו של שחקן הפנים הניגרי מהפועל אילת. עוזר המאמן ריאן פאנון עוזב ויאמן את קבוצת הג'י-ליג של הפליקאנס. ליגת האלופות: שלושה משחקי בית לאדומים בארבעת המחזורים הראשונים

        סולימאן בריימו חתם לעונה עם אופציה בהפועל ירושלים
        one

        בווידאו: הפועל ירושלים בחצי גמר הפלייאוף

        הפועל ירושלים הודיעה היום (חמישי) על החתמתו של סולימאן בריימו על חוזה לעונה עם אופציה לעונה נוספת, ובכך השלימה את הרכש הזר הראשון שלה הקיץ. הפורוורד/סנטר הניגרי, שהצטיין אשתקד בהפועל אילת, יחליף את ג'וש אוונס ויצטרף בקו הקדמי לטיישון תומאס ועידן זלמנסון, שכבר סגרו בקבוצה.

        בריימו (29, 2.03), ששיחק לפני אילת ביניסיי קראסנויארסק, נאנטר וגיסן, תרם בליגה הישראלית 15.5 נקודות (43.9% לשלוש) ו-7.1 ריבאונדים. "נחשפתי להקהל של ירושלים כשחקן יריב, ואני שמח להצטרף לקבוצה המיוחדת שהייתה כאן בעונה שעברה", אמר בריימו לאתר המועדון. "אני מצפה להיות חלק מזה".

        עוד בנושא

        ארבעה ימים לדדליין: ניסיון פיצוח למתווה הזרים בליגת העל
        דיווח: אלכס טיוס על סף חתימה בקאזאן
        עירוני נס ציונה: רביב לימונד חתם לעונה הבאה
        במכבי תל אביב מקווים שצסק"א מוסקבה תוותר על מילוש תאודוסיץ'

        סולימאן בריימו שחקן הפועל אילת (יוסי ציפקיס)
        אתגר חדש. בריימו (צילום: יוסי ציפקיס)

        מאמן הקבוצה, עודד קטש, סיפר כי "עקבנו אחרי סו לאורך זמן, ראינו אותו עושה צרות להרבה קבוצות, כולל לנו, ואני שמח שעכשיו הוא בצד הנכון. יש בו שילוב של אתלטיות וקשיחות עם ידיים טובות והמון אנרגיה שהוא מביא איתו לפרקט".

        מי שעוזב את הקבוצה הוא עוזר המאמן האמריקאי ריאן פאנון, שהגיע למועדון בתקופת סימונה פיאניג'אני וחזר בעונה החולפת לקדנציה שנייה. פאנון, שעסק רבות באימונים אישיים עם שחקנים וזכה להערכה רבה במועדון, צפוי לאמן את קבוצת ליגת הפיתוח של ניו אורלינס פליקאנס.

        בינתיים, קיבלו האדומים את לוח המשחקים הצפוי להם בליגת האלופות, שתיפתח ב-16-15 באוקטובר:
        מחזור 1 - באנוויט (חוץ)
        מחזור 2 - א.א.ק אתונה (בית)
        מחזור 3 - ראסטה וכטה (בית)
        מחזור 4 - ולוצ'לאבק (בית)
        מחזור 5 - פו אורטז (חוץ)
        מחזור 6 - יריבה 1 מהמוקדמות (חוץ)
        מחזור 7 - יריבה 2 מהמוקדמות (בית)
        מחזור 8 - באנוויט (בית)
        מחזור 9 - א.א.ק אתונה (חוץ)
        מחזור 10 - ראסטה וכטה (חוץ)
        מחזור 11 - ולוצ'לאבק (חוץ)
        מחזור 12 - פו אורטז (בית)
        מחזור 13 - יריבה 1 מהמוקדמות (בית)
        מחזור 14 - יריבה 2 מהמוקדמות (חוץ)