מכבי תל אביב תגבה חמישה שקלים כדי להיכנס לחגיגות האליפות הרשמיות, הכסף יועבר לצדקה

באירוע יוכלו להשתתף 14 אלף איש בלבד. אוהדים רבים כועסים על מגבלת הנכנסים, כמו גם על כך שהחגיגות לא ייערכו בתל אביב. ההסבר של הצהובים: מניעים כלכליים

30/04/2019
צילום וידאו: שלומי גבאי, עריכת וידאו: מתן חדד

בווידאו: התגובות אחרי המשחק של מכבי תל אביב מול הפועל חדרה

מבית ביקיור לייזר

מהפכת טיפולי הפנים: בינה מלאכותית וטכנולוגיית RF במכשיר ביתי

מוגש מטעם בי קיור לייזר

מכבי תל אביב תגבה סכום סמלי של חמישה שקלים לכל אוהד שירצה להשתתף בחגיגת האליפות הרשמית שתיערך ביום ראשון, ה-12 במאי, במתחם ה'לייב פארק' הסמוך לסופרלנד במערב ראשון לציון. 14 אלף אוהדים יוכלו להשתתף באירוע, כשהסכום שייאסף ממכירת הכרטיסים יועבר ל'קרן מכבי תל אביב' שעוסקת בפעילות צדקה לטובת הקהילה. הצהובים טוענים כי הסכום הסמלי שייגבה הינו סוג של דמי רצינות והוא יאפשר למועדון לפקח על כמות האנשים שתגיע לאירוע.

לא מעט ביקורת נשמעת מצד אוהדים בעקבות הפרסום על עיתוי האירוע ומיקומו. רבים קובלים על כך שהחגיגה לא תהיה בתל אביב ובעיקר לא מרוצים מכך שהמקום אינו פתוח ותהיה מגבלה על כמות הנכנסים. במועדון ערים לביקורות אבל טוענים כי קיימים מספר עניינים שהובילו להחלטה שהתקבלה. ראשית, חגיגות האליפות ייערכו בשבוע האירוויזיון בתל אביב. בשבוע הזה, מסבירים בקרית שלום, עלויות הפקת אירוע כזה בעיר היו גבוהות בהרבה מבכל שבוע אחר וכדי לא להכביד גם כך על מגבלות הפייר פליי של המועדון, הוחלט להוציא את החגיגות מתל אביב ולקיימן בראשון לציון הסמוכה.

אשר לעובדה שהחגיגות אינן פתוחות לכל אלא מוגבלות במקומות, מסבירים במועדון כי כדי לקבל רישוי לאירוע שכזה צריך לתחום אותו בכמות של קהל, אחרת העלויות יאמירו בצורה קיצונית. משום שהמשטרה יכולה לטעון כי גם 200 אלף אוהדים יגיעו, הדבר כרוך בפיזור סכומי כסף גדולים במיוחד.


עוד בנושא:

יד אחת על הפה, יד שנייה על הצלחת: האליפות של אלירן עטר
מכבי תל אביב: דור פרץ מכוון לאירופה, שגיב יחזקאל עשוי לחזור

אפשר להבין את התסכול. אוהדי מכבי תל אביב(צילום: שלומי גבאי)

יש לציין כי מכבי תל אביב העדיפה לא לערוך את החגיגות באיצטדיון בתום המשחק מול מכבי נתניה מחשש ששריקת הסיום תהיה מאוחרת, והשמחה שאחרי תחל רק לקראת חצות. כמו כן הכוונה היא שמיטש גולדהאר יטול חלק בחגיגות ועל פי לוח הזמנים שלו הוא יגיע לארץ ב-11 במאי, כך שהאירוע המרכזי יכול להיערך למחרת - אם כי במקביל, יתקיים דרבי תל אביבי בכדורסל.

למרות כל הטענות, מקווים במועדון כי ה'לייב פארק' בראשון לציון יהיה מלא ובימים הקרובים יפרסם המועדון את תכנית האירוע שאמורה להיות אטרקטיבית מבחינת איכות המופעים.

יגיע ארצה אחרי מכבי נתניה. גולדהאר(צילום: יוסי ציפקיס)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully