חוגג: "הגזענות היא חילול השם. כשיושבים עם הקיצונים הדברים מסתדרים"

בעלי בית"ר ירושלים הגיע לכנס של הליגה נגד ההשמצה בישראל והתייחס למאבק נגד הגזענות בתוך המועדון: "באנו לעשות צעדים חינוכיים וערכיים כדי לשנות את הסיטואציה. וגם: ארון אולנארה מזמר

16/10/2018
צילום וידאו: דני מרון, עריכת וידאו: מתן חדד

הבעלים של בית"ר ירושלים משה חוגג הגיע היום (שלישי) לכנס של הליגה נגד השמצה בישראל והתייחס למאבק של הנהלת בית"ר ירושלים נגד הגזענות. לדברי חוגג: "כשהחלטתי לרכוש את בית"ר ירושלים, הערכים שהליגה נגד שהשמצה מדברת עליהם, הם בדיוק אחד לאחד הסיבה שלי למהלך הזה. תראו, בית"ר ירושלים זה מועדון מאוד מיוחד, עם בסיס אוהדים הגדול בישראל. אוהדיו נפרשים מקריית שמונה ועד אילת, ויש לו תדמית מסוימת שאני חשבתי וראיתי שזה ערך חשוב מאוד להידברות נגד גזענות. לבוא ולעשות צעדים חינוכיים וערכיים כדי לשנות את הסיטואציה הזאת".

עוד בנושא
כישלון רודף כישלון: כל הברזילאים ששיחקו בהפועל תל אביב
בצל הביקורות על יכולתו: ז'ורז' מאנג'ק מונה לקפטן נבחרת קמרון
בית"ר ירושלים: יעקב בריהון הושעה מאימוני הקבוצה

טוב לדעת (מקודם)

מבצע מיוחד לגולשי וואלה על המזרונים הטובים בעולם

מוגש מטעם ד"ר קומפורט
יש תקווה? משה חוגג(צילום: דני מרון)

חוגג המשיך ואמר: "אני חייב להגיד שכל פעם שמדברים עם בני אדם ולוקחים את הקיצוניים שבהם, ויושבים איתם פנים מול פנים, ומדברים על ערכים, דברים מסתדרים. הערך הכי יפה, שאני חושב שהוא ערך נהדר שתופס ממש בערכים האלו, הוא ו"אהבת לרעך כמוך", שאני יכול לומר שבמשחק שהיה לנו לפני מספר שבועות נגד בני סכנין, משחק שכל פעם הוגדר כאיזשהי מלחמה, אני ראיתי חשיבות עליונה בלכבד ולהפוך את זה לספורט נטו. ובשיתוף פעולה יחד עם יו"ר בני סכנין, אבו יונס, הצלחנו לעשות דבר יפה ולחבר את הקהלים חזרה במגרשים, לכבד אחד את השני וגם ליהנות מכדורגל טוב.

לדברי בעלי בית"ר: "אמרתי כמה פעמים, בתוך המועדון, שגזענות גם לקהל היא חילול השם, בכל הדתות זה דבר שלילי ורע ולא זו דרכנו. כשאני הגעתי לכאן וראיתי את מר צברי ואת תלמידי התיכון שהציגו פה, שאני מלא אופטימיות. זה כיף אדיר לראות את הדיון הזה והנכונות הזאת כלפי שוויון. אתם אנשים יפים כולכם וזה בדיוק העתיד שאני רוצה לראות עבור הילדים שלי. אני מלא אופטימיות. יכול להיות שהילדה שלי, גם אם תלך לצבא, הוא ייראה אחרת לחלוטין, וכל עוד אתם המנהיגים שלנו של המחר אז אני מלא אופטימיות, בניגוד לחלק מהמנהיגים היום. אז כבוד גדול לנו בבית"ר ללכת אתכם יד ביד, ואני מאחל לכולנו הצלחה רבה. הצלחה של כולנו זו ההצלחה של המדינה, שיהיה לכולנו ברכה והצלחה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully