פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הגרלת ליגת האלופות בחמישי: ריאל, דורטמונד, ליברפול ואינטר בבית אחד?

        בנפיקה הורידה את ליברפול לדרג ג' ויצרה אופציות מסקרנות לקראת ההגרלה במונאקו (19:00, ספורט 5). כולם רוצים את לוקומוטיב, ששובצה בדרג א' לצד ברצלונה ושתי הנציגות ממדריד

        הגרלת ליגת האלופות בחמישי: ריאל, דורטמונד, ליברפול ואינטר בבית אחד?

        הגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות תתקיים מחר (חמישי, 19:00, ספורט 5) במונאקו. 29 קבוצות הבטיחו את מקומן במפעל הקבוצות היוקרתי בעולם והערב הצטרפו אליהן בנפיקה, פ.ס.ו איינדהובן והכוכב האדום בלגרד. המחזור הראשון יתקיים ב-18 בספטמבר והגמר ייערך אי שם ב-1 ביוני 2019, באצטדיונה הביתי של אתלטיקו מדריד, וונדה מטרופוליטנו.

        אופ"א כבר קבעה את 8 ראשי הבתים וישנה הגבלה כללית אחת בלבד: שתי קבוצות מאותה מדינה לא יוכלו להיפגש בשלב הבתים. הגבלה נוספת ומאוד ספציפית: שחטאר דונייצק האוקראינית לא תוגרל לבית עם יריבה מרוסיה, זאת בשל המתיחות העקובה מדם בין שתי המדינות.

        בגלל שראשי הבתים נקבעו על פי הניקוד של המדינות, לוקומוטיב מוסקבה למעשה מדורגת בקבוצה הראשונה והיא כמובן קבוצה שכולם ישמחו לקבל מהדרג הזה. לספרד שלוש נציגות בדרג א' בגלל שברצלונה זכתה באליפות וריאל ואתלטיקו מדריד הניפו את הגביעים האירופים בעונה שעברה. מדרג ד' אף קבוצה לא תרצה לקבל את אינטר, כאשר בעקבות ירידתה של ליברפול לדרג ג', יש אפשרות לבית שיכלול את ריאל מדריד/ברצלונה, דורטמונד, ליברפול ואינטר.

        עוד בנושא:

        חואן ברנאט בדרך לפריס סן ז'רמן
        תומא למאר מתאקלם באתלטיקו מדריד
        עמוד האינסטגרם של וואלה! ספורט

        מאורו איקרדי שחקן אינטר (GettyImages)
        למטה בדרג האחרון. איקרדי ואינטר (צילום: GettyImages)

        הדרגים:

        דרג א': ריאל מדריד, אתלטיקו מדריד, ברצלונה, באיירן מינכן, מנצ'סטר סיטי, יובנטוס, פריס סן ז'רמן, לוקומוטיב מוסקבה

        דרג ב': בורוסיה דורטמונד, פורטו, מנצ'סטר יונייטד, שחטאר דונייצק, נאפולי, טוטנהאם, רומא, בנפיקה

        דרג ג': ליברפול, שאלקה, ליון, מונאקו, אייאקס, צסק"א מוסקבה, ולנסיה, פ.ס.ו איינדהובן

        דרג ד': ויקטוריה פלזן, קלאב ברוז', גלאטסראיי, יאנג בויז, אינטר, הופנהיים, א.א.ק אתונה, הכוכב האדום

        תאריכי המשחקים בשלב הבתים

        מחזור 1: 18/19 בספטמבר
        מחזור 2: 2/3 באוקטובר
        מחזור 3: 23/24 באוקטובר
        מחזור 4: 6/7 בנובמבר
        מחזור 5: 27/28 בנובמבר
        מחזור 6: 11/12 בדצמבר