פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    הפועל באר שבע השעתה את איסק קואנקה עד יום ראשון

    נמשך המאבק בין האלופה לקשר הספרדי, שלא מורשה להשתתף בחלקים הטקטיים ודרש לקחת חלק במשחקון. ברק בכר סירב, קואנקה זרק לעברו כמה מילים ויועמד לוועדת משמעת בתחילת השבוע הבא

    הפועל באר שבע השעתה את איסק קואנקה עד יום ראשון

    הפועל באר שבע ממשיכה להיאבק בשחקנה הספרדי איסק קואנקה, שהערב (חמישי) הושעה מפעילות עד יום ראשון, אז תיערך לו ועדת משמעת. השעייתו של קואנקה הגיעה לאחר שדרש להשתתף במשחקון באימון הקבוצה.

    עוד בנושא:
    מחלוקת חדשה בין הפועל באר שבע לאיסק קואנקה בנוגע לדירתו
    איסק קואנקה: "לא מגיע לי לקבל יחס כזה, אני לא פושע"
    קורהוט וקואנקה לא שותפו במשחקונים באימון הפתיחה של באר שבע

    שחקן הפועל באר שבע איסק קואנקה (ברני ארדוב)
    איך זה ייגמר? איסק קואנקה (צילום: ברני ארדוב)

    כפי שפרסמנו, קואנקה ומיהאי קורהוט לא מורשים להשתתף במשחקונים ובחלקים טקטיים, אלא רק ביתר האימון וכעת הספרדי דרש להתאמן. כשברק בכר סירב, זרק הספרדי מילים למאמן וזה שלח אותו למקלחת מוקדמת.

    מוקדם יותר היום, קואנקה זעם על כך שבהנהלה ביקשו ממנו לצאת מהדירה ולמצוא דירה חלופית, אלא שבמועדון הבהירו לו שהסכם השכירות נגמר ועליו לחפש דירה אחרת. השחקן משוכנע שעניין זה הוא חלק מהניסיונות להפעיל עליו עוד לחץ ולגרום לו לעזוב, למרות שהוא מחזיק בחוזה גם לעונה הבאה. אגב, לטענת השחקן הוא קיבל מסר לפיו אם לא יסכים לעבור דירה, ייעצר תשלום השכירות. בבאר שבע לא מבינים את הטענות של השחקן ביממה האחרונה וטוענים שמצד אחד הוא לא רוצה להגיע להסדר, אך מהצד השני יוצא נגד המועדון למרות שהוא מקבל את כל התנאים בחוזה שלו, כולל דירה ורכב.