סערת נבחרת ארגנטינה

דוברת קומטק: "אין קשר לירושלים. ארגנטינה לא תבוא בגלל לחץ של המשפחות"

בחברה שהפיקה את מפגש הידידות שבוטל מבהירים: "אין קשר בין ביטול המשחק לבין ההחלטה לקיימו בירושלים. עד אתמול הכל התנהל כרגיל ואף אחד לא דיבר על האפשרות שהם לא יגיעו לכאן"

צלמים זמניים מורשים

"להעברת המשחק לירושלים אין קשר להחלטה של ארגנטינה לבטל את המשחק", מבהירה איילת פריש, מנהלת יחסי הציבור של קומטק, החברה שהפיקה את משחק הידידות המבוטל בין ארגנטינה לישראל. "בסופו של דבר ראינו שגם שאקירה ביטלה הופעה בישראל ועד כמה שזכור לי היא לא היתה אמורה להופיע בירושלים. הרי הפגנות קשות ראינו גם בעיר חיפה רק לא מזמן. מה לעשות שאנחנו חיים במציאות קשה. לא יכולנו לצפות ששבוע לפני הביקור של ארגנטינה יהיו כאן טילים, פצמ"רים על גני ילדים, הפגנות אלימות על הגדר והיערכות חסרת תקדים ליום הנקסה שמתוכנן ביום שלישי. זו האמת ואין מעבר לכך דבר".

עוד בנושא

שגרירות ישראל בארגנטינה הודיעה: בוטל המשחק בין הנבחרות
גונסאלו היגואין אחרי ביטול המשחק: "סוף סוף התקבלה החלטה נכונה"
אחמד טיבי: "עוד ניצחון למסי ולפלסטינים משער עצמי של מירי רגב"

עוד בוואלה!

הלחצן שיכול להציל את חייך במקרה של התקף לב

לכתבה המלאה
הלחץ עשה את שלו. שחקני ארגנטינה (צילום: AP)

אולי היה עדיף לתת להתאחדויות לארגן את המשחק בצורה רשמית יותר?

"המשחק הזה הוא רעיון שנולד אצל דני בנעים כבר לפני שנתיים. אם המשחק הזה לא היה מאורגן על ידי קבוצות הפקה כמו קומטק והקבוצה הנוספת, לא היה סיכוי בכלל להרים דבר כזה. זה משחק שנולד בגלל יזם פרטי ואם לא יודעים, אז דני בנעים היה גם זה שהביא בזמנו את ברצלונה לישראל. עבדתי אז בבית הנשיא וראיתי את הדברים מקרוב, ואם יזכרו כשברצלונה הגיעה היה יחסית שקט. גם אז היו נסיונות לגרום להם לא להגיע לישראל, אבל היה שקט באופן יחסי, בטח בהשוואה למה שקורה כרגע. מה שגרם לביטול המשחק הוא רק לחץ על המשפחות של השחקנים, והם אלה שביקשו מהשחקנים לא להתייצב למשחק. כל מי שיגיד אחרת, זה לא נכון".

אולי מלכתחילה היה צריך לוותר על כל הרעיון?

"אוי ואבוי אם יזמים ואנשים שרוצים להפיק אירועים גדולים יפחדו לפעול בגלל איומי טרור, וגם לעניין האמירה שהמאמן שלהם רצה לבטל את המשחק, הרי שעד אתמול בבוקר הכל התנהל כרגיל והם הבהירו שהם מגיעים, אבל הלחץ הבלתי פוסק והאיומים עליהם עשו לבסוף את העבודה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully