ברצלונה: אין רוב להפסקת הקשר עם קטאר

ספונסר חדש? על פי סקר שנערך בספרד, רוב חברי המועדון של ברצלונה לא תומכים בהפסקת הסכם האימוץ עם קטאר. לחולצה החדשה, אגב, החברים כבר מתנגדים בתוקף

  • ברצלונה בכדורגל
ליאונל מסי, שחקן ברצלונה (צילום: GettyImages, David Ramos)

על פי סקר שנערך בספרד, רוב חברי מועדון ברצלונה אינם תומכים בהפסקת הסכם האימוץ עם קטאר, כך פורסם ב"מונדו דפורטיבו". למעשה, על פי סקר שערך העיתון, פחות מ-50 אחוז מהחברים (Los socios, השותפים) במועדון סבורים שההתקשרות עם קטאר פוגעת בתדמית המועדון.

כזכור, לאחרונה פורסם כי "ברצלונה מחפשת ספונסר חדש במקום קטאר", עם רמיזה שהקשר בין קטאר לחמאס הכריע. עם זאת, 47.33 אחוז בלבד מהנשאלים ענו בשלילה על השאלה "האם לחדש את החוזה עם קטאר?". המשתתפים בסקר הסבירו את הבחירה שלהם בגלל הדיקטטורה במדינה הערבית, על הפגיעה בזכויות אדם במדינה, ועל ערכים בקטאר שאינם הולכים יד ביד עם הערכים של ברצלונה, שאומצה על ידי יוניצף.

34.33 אחוז מהנשאלים תומכים בהמשך ההסכם עם קטאר. לטענת אלו, ברצלונה זוכה לביקורת שמועדונים אחרים לא, כמו למשל קבוצות שמאומצות על ידי Fly Emirate. "אף אחד לא ביקורתי יותר מאיתנו", כך טענו, "אנחנו לא המטומטמים היחידים". ל-18.33 אחוז אין דעה בנושא.

ואם בכל נושא האימוץ חברי המועדון די אפאתיים ולא החלטיים, בנושא העיצוב החדש של חולצת הקבוצה הם בהחלט נחרצים: 74.33 אחוז מהנשאלים מתנגד בנחרצות לעיצוב השנוי במחלוקת של פסים אנכיים - בניגוד למסורת ההיסטורית של ברצלונה.

עוד באותו נושא

"ברצלונה מחפשת ספונסר חדש במקום קטאר"

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully