בית"ר ירושלים: אלי טביב ביטל הפגישה עם ארקדי גאידמק

קיבל הודעה כי הבעלים אינו מתכוון לשלם את המשכורות והפסיק המו"מ על רכישה: "אם הן ישולמו, הסיכוי לעסקה גבוה"

אופיר סער
28/04/2013
one

פרשיית אלי טביב ורכישת בית"ר מסרבת לגווע. הבוקר (ראשון) הייתה אמורה להיערך פגישה בין אלי טביב ועורכי דינו לבין עורך הדין של ארקדי גאידמק ישראל שלו. נציגיו של טביב התקשרו לשלו והודיעו לו כי הפגישה מבוטלת. הסיבה: אתמול בערב הודיעו נציגיו של ראש העיר ניר ברקת לטביב כי גאידמק מסרב לשלם את המשכורות של חודשים מרץ, אפריל ומאי (זו של מרץ הייתה אמורה להיות משולמת לפני יותר משבועיים) וכי הוא אינו מתכוון להוציא יותר כספים על בית"ר.

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
מקשיח את עמדותיו. אלי טביב(צילום: קובי אליהו)

בהודעה שפרסמו נציגיו של טביב נכתב: "לבית"ר יש גירעונות והתחייבויות של מעל ל- 17 מיליון שקל. טביב הודיע לראש העיר ניר ברקת ולאנשי גאידמק שהוא מסכים לקחת על עצמו את כולן, ובנוסף להשקיע עוד מיליונים רבים בחיזוק הקבוצה בעונה הבאה. על דבר אחד עקרוני טביב לא היה מוכן לוותר והוא שיפילו עליו את המשכורות של שלושת החודשים האחרונים של העונה הנוכחית לשחקנים ולעובדי המועדון, שחלקן כבר היו צריכות להיות משולמות לפני מספר שבועות, מה גם שהוא מנוע מלקחת עליו התחייבויות אלו הואיל ותקופת הצינון שלו לא תסתיים עד תום העונה הנוכחית".

עוד נכתב: "היום הייתה אמורה להתקיים פגישה כשהמטרה היא לסגור את מתווה הרכישה אולם אתמול בערב הודיע גאידמק כי אינו מוכן לתרום עוד כסף למועדון, גם לא לתשלום משכורות, ולכן הפגישה התבטלה. אנחנו לא רוצים להיכנס לעימות בנושא בשבוע זה בו כולם צריכים להתאחד כאשר הדבר החשוב ביותר הוא הישארות הקבוצה בליגת העל. נשמח לחזור למו"מ כשיהיה רצון אמיתי למכור את הקבוצה, ובמידה ונושא המשכורות יטופל על ידי גאידמק אנו מעריכים כי הסיכויים לביצוע העסקה גבוהים".

העסקה עדיין לא יוצאת לפועל. גאידמק(צילום: קובי אליהו)

טביב הבהיר כבר לפני מספר ימים כי הסכים לקחת את כל ההתחייבויות והגרעונות עליו אך מבחינתו תשלום המשכורות הוא תנאי בל יעבור והוא לא מתכוון לקחת עליו את כל הנזקים שנגרמו בחודשים האחרונים כתוצאה מצירוף השחקנים הצ'צ'נים ומחאת האוהדים והוא מצפה מגאידמק לסגור את הנושא הזה שעלותו כ-2.5 עד 3 מיליון שקל.

שלא לציטוט מדגישים בצד של טביב שהוא עדיין מאוד רוצה לקחת את הקבוצה אבל הוא מצפה שצדדים נוספים ייקחו אחריות על המצב הקשה אליו נקלעה הקבוצה ובמידה ולא ייעשה כן הוא אינו מתכוון להיות זה שעליו ייפלו כל ההתחייבויות והגירעונות כולל הנזקים המוערכים ב-5 מיליון ש"ח שנגרמו בעקבות פרשת הצ'צ'נים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully