פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    "בהפועל ת"א ממציאים דברים שלא היו ולא נבראו"

    עמותת אוהדי בית"ר בתגובה לתלונות האדומים על אירועי טדי: "הבננה היחידה היתה של עזריאל, והיא היתה מתוקה"

    "בהפועל ת"א ממציאים דברים שלא היו ולא נבראו"

    הגזרה בין בית"ר ירושלים להפועל תל אביב ממשיכה להתחמם. לאחר יום שלם של זעם ותלונות מצד האדומים בעקבות אירועי ההפסד בטדי, מאות אוהדים של בית"ר זעמו על ההאשמות והתקשרו למועדון ולעמותת האוהדים בדרישה להגיב. האוהדים גם דורשים מהמועדון לקיים מסיבת עיתונאים בראשות חברי הדירקטוריון על מנת לתת תגובה הולמת בנושא.

    הערב (שלישי) הוציאה עמותת האוהדים הודעה רשמית בנושא. "עמותת האוהדים של בית"ר ירושלים המומה מדרך התנהלותה של הנהלת הפועל תל אביב, הצוות המקצועי והשחקנים, התנהלות שהתחילה כבר יום לפני המשחק ושיאה היה היום, כאשר הפועל תל אביב יצאו במתקפה נמוכה וחסרת כל ביסוס אל מול קבוצת בית"ר ירושלים ואוהדיה", נכתב בהודעה. "ניכר כי להפועל תל אביב קשה מאוד להשלים עם ההפסד הספורטיבי במגרש וכי הקבוצה עומדת בכל תוקף מאחורי טוטו תמוז שהעליב שופט וניסה להלהיט את הקהל בדרכו שלו, אותו טוטו תמוז שמדינה שלמה צפתה בו מתפרץ לשידור ותוקף מילולית את בעלי הפועל תל אביב דאז אלי טביב.

    "לא ייתכן ששופט המשחק, המשקיף מטעם ההתאחדות, מפקד מרחב מוריה במשטרת ירושלים ומצלמות האבטחה והטלוויזיה יראו תמונה אחת והפועל תל אביב יציירו תמונה אחרת. עמותת אוהדי בית"ר ירושלים גאה באוהדיה אשר נתנו תצוגת קהל שלא נראתה שנים בכדורגל הישראלי. אם ליוסי אבוקסיס יש כל כך הרבה טענות לאוהדי בית"ר, הוא מוזמן להסיר את חברותו מעמותת האוהדים ולא להתנהג בצביעות. הבננה היחידה שהיתה אתמול בטדי היא זאת של חן עזריאל בשער השלישי, הבננה הכי מתוקה שיכולנו לבקש בעונה הזאת. העמותה שוקלת את כל הדרכים, לרבות תביעת דיבה נגד אריק דג'מבה דג'מבה, טוטו תמוז, הנהלת הפועל וגורמים נוספים".

    מעבר להודעת העמותה יקיימו הערב אנשי הדירקטוריון והיו"ר איציק קורנפיין שיחות על מנת להחליט כיצד לפעול מול הנהלת הפועל תל אביב ואיומיה לפנות למוסדות אופ"א אם בית"ר לא תועמד לדין. אחד מחברי הדירקטוריון של המועדון אמר היום: "בזבזנו זמן יקר אבל לא מאוחר מדי. הפועל ניצלה את הכוח התקשורתי שלה ויצאה במסע הסתה והכפשה שלא היה כמותו הרבה זמן. הם רוצים להקל על תמוז בבית הדין ולא בוחלים באמצעים. הם בטח יעשו גם פוטומונטאז' של טדי עם בננה ויביאו את זה לדיון בבית הדין, אצלם הכל כשר".

    הפועל תל אביב מאיימת: נפנה לאופ"א

    אריק דג'מבה דג'מבה: "קראו לטוטו כושי"

    בית"ר ירושלים ניצחה 2:3 את הפועל תל אביב

    אלי טביב הוא המלך החדש של בית"ר