שיאים של אלימות

ניר ארקין: "הרגשתי בחילה וגועל, עוזב בגלל האלימות"

בעלי הפועל רמת גן מספר בראיון כי ההחלטה לעזוב התגבשה אצלו מהאירועים האחרונים: "הגענו לתחתית, זה צו השעה"

רענן ברנובסקי

יממה אחרי שהודיע על עזיבתו, הבעלים של הפועל רמת גן ניר ארקין מרגיש שלא ניתן להגיע לשפל גדול יותר בכדורגל הישראלי אחרי המהומות בווינטר. מי שחשש מנטישת בעלי קבוצות את הכדורגל הישראלי, יכול לקבל איתות ראשון מעזיבתה של משפחת ארקין, שתומכת בקבוצה בשנתיים האחרונות. ארקין קיבל את ההחלטה כתוצאה מהמהומה שהסתיימה עם שמונה מורחקים, ועשרות שחקנים ובעלי תפקידים שהיו מעורבים בתקרית, ובראיון לוואלה! ספורט הוא מסביר את הסיבות שהביאו להחלטתו.

"אלה היו מראות קשים", הוא מספר. "הגענו לתחתית. האירוע הזה היה שיא האלימות במגרשי הכדורגל. לכן קיבלתי את ההחלטה להיפרד, שהיא סופית כמובן. מתגבשת אצלי כבר הרבה מאוד זמן מחשבה לעזוב את הענף. זה התחיל אחרי אירועי הדרבי התל אביבי, זה נמשך והפך להיות מבוסס יותר אחרי האירועים במושבה, ואתמול מבחינתי זה היה השיא. אני שלם מאוד עם ההחלטה הזו. אני יותר לא אהיה חלק מהכדורגל בישראל, והסיבה העיקרית היא האלימות במגרשים".

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

לכתבה המלאה
"לא מעניין אותי בכלל מי התחיל ואיך זה התחיל. אני לא מתייחס לסוגיה הזו". השחקנים מתקוטטים אחרי סיום המשחק (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

- אתה מאמין שהדין ימוצה עם האשמים?

"אני רוצה להאמין שמהמקום הזה, המעורבים, כלומר משטרת ישראל וההתאחדות לכדורגל, ידעו מה לעשות בכדי למגר את התופעה והאלימות הבלתי נתפסת שיש היום במגרשים. אני סומך על ההתאחדות, המשטרה ובית הדין שימצו עד תום את ההליכים מול כל המעורבים באלימות בכלל ובפרשה בפרט".

- איך הרגשת כשהאירוע החל והתפתח למימדים שהוא הגיע אליו?

"לא מעניין אותי בכלל מי התחיל ואיך זה התחיל. אני לא מתייחס לסוגיה הזו. איך מרגיש בעלים? הרגשתי בחילה וגועל. אין דרך אחרת לתאר את מה שחשתי אחרי מה שראיתי את זה במגרש. יכולתם כולם לשמוע את ההחלטה והמסקנה של מה שהרגשתי. אני חושב שמישהו היה צריך לעשות את המעשה הזה של לקום ולעזוב את הכדורגל כי כולם מדברים ומתריעים, אבל מישהו היה צריך לקום ולעשות מעשה".

- ומה עם עתידה של הפועל רמת גן?

"אני מקווה שיבוא מישהו שידאג למועדון הזה. הפועל רמת גן זה מועדון גדול בכדורגל הישראלי, שתמיד תהיה לי פינה חמה בלב אליו, אבל עקב האירועים ובמצב הנוכחי כיום מבחינתנו זה צו השעה לקום ולעשות מעשה. אנחנו לא רוצים להיות חלק מהדבר הזה שנקרא כדורגל ישראלי".

מקווה שמישהו ידאג להפועל רמת גן אחריו. ניר ארקין (צילום: ספק 500, לירן דורף)

עוד בנושא:

אבי לוזון צריך לקחת את ההחלטה האמיצה: להתפטר

בעלי הפועל רמת גן הכריז: "עוזב את הכדורגל"

פז חסדאי מסכם שבוע מדכא

צפו במאמן בני לוד חובט בשחקני הפועל רמת גן ונעצר

אבו סובחי: ”זה מתוכנן, לא רוצים קבוצה מהמגזר בליגת העל”

אלונה ברקת: "זו סטירה מצלצלת"

כל הדיווחים מסערת האלימות התורנית בכדורגל הישראלי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully