אבי זידנברג מכר את מניותיו, עופר ינאי מחזיק ב-81% בהפועל ת"א
נשיא האדומים מימש את זכותו ומכר 30% ממניות חברת הניהול של הקבוצה לבעל השליטה במועדון: "מודים על תרומתו, חלק בלתי נפרד מאיתנו"
עיתונאי ספורט ישראלי מאז שנת 2004. החל את דרכו באתר "ספסל", ובעת שירותו הצבאי כתב במקומון "העיר-ערים". עם שחרורו בשנת 2008 החל לעבוד בוואלה! NEWS ומסקר באופן שוטף מאז את כל קבוצות ליגת העל בכדורסל, נבחרות ישראל והכדורסל האירופי. שליח וואלה! NEWS לשלוש אליפויות אירופה רצופות, וחלק מפאנל התוכנית "משחק מקדים" במשך שנתיים. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב משנת 2011.
נשיא האדומים מימש את זכותו ומכר 30% ממניות חברת הניהול של הקבוצה לבעל השליטה במועדון: "מודים על תרומתו, חלק בלתי נפרד מאיתנו"
האדומים בוחנים את האפשרות לצרף את הרכז בן ה-36, שבוחן גם חוזה מינימום ב-NBA. הושגו הבנות עם בר טימור על שדרוג חוזהו
הקבוצה של גוני יזרעאלי ממשיכה להיבנות: הגארד (22, 1.91) ששיחק בעונה שעברה בכרטיס כפול במכבי חיפה יהיה בסגל כמו גם הסנטר (23, 2.05) שהעביר את העונה שעברה במכבי רעננה
הקבוצה מהלאומית החתימה את הגארד בן ה-29 שניפק בעונה החולפת 7 נקודות, 3.1 ריבאונדים ו-2.2 אסיסטים בממוצע למשחק בהפועל באר שבע
כדורסלנית העבר, שהיא גם בעלים ומנכ"לית של חברת 'ארנו קפיטל', מונתה לתפקיד במקומה של הילה קניסטר בר דוד שכיהנה חמש שנים בתפקיד. "לספורט ועסקים מכנה משותף של הישגיות ומצוינות"
המחליף של בולדווין? מכבי תל אביב עם ההחתמה הגדולה של הקיץ: כוכב מונאקו חתם לשנתיים בשורות האלופה וצפוי להרוויח כ-1.2 מיליון דולר: "שיחקתי כל כך הרבה פעמים מולכם בתל אביב ותמיד ידעתי שיום אחד אשחק עבורכם". העדיף את הצהובים על פני וירטוס בולוניה
הקבוצה של אלעד חסין צירפה את המתאזרח ששיחק במשך ארבע עונות במכבי חיפה, כשלפניו הגיע גם סילבן לנדסברג והוארך חוזהו של דניאל רוזנבאום. רשם בעונה שעברה 7 נקודות למשחק בבני הרצליה
הגארד (26, 1.88) שזכה בעונה שעברה בטרבל בקוסובו חובר ליאיר קרביץ וצוף בן משה בקו האחורי של הכתומים. המאמן: "בטוח שהאופי שלו והווינריות שהפגין יעזרו לנו לבנות תלכיד שחקנים איכותי"
הפורוורד בן ה-28 חתם בכפר בלום ומגיע מקבוצת מארוסי היוונית. הפורוורד-סנטר האמריקני-ג'מייקני חתם בקבוצה מהנגב. העמיד בעונה החולפת ממוצעים של 11 נקודות ו-5.7 ריבאונדים למשחק
הגארד (30, 1.94) ששיחק בחמש העונות האחרונות ביורוליג, זכה בעבר באליפות ה-NBA ושיחק בהפועל אילת, יחליף את הכוכב הגדול שעבר לפנרבחצ'ה וישתכר כ-1.2 מיליון דולר לעונה
הסנטר ששוחרר מהפועל תל אביב והיה במו"מ עם הפועל גלבוע/גליל, הצטרף בסופו של דבר לקבוצה של גיא גודס: "לא יכול לחכות לשחק בשביל האוהדים האדירים"
הסנטר הקובני בן ה-30 יהיה אחד השרידים היחידים מהעונה שעברה, אחרי שהצהובים מימשו את האופציה להשאירו. קטש: "המשכיות חשובה על המגרש ומחוצה לו"
אחרי ההחתמות בקו הקדמי, הצהובים מתחילים לעצב מחדש את מצבת הגארדים. אופטימיות בנוגע לצירופו של כוכב מונאקו שקיבל הצעה גבוהה, גם העסקה עם אקס פנאתינייקוס אמורה לצאת לפועל. התכנון: לפתוח את העונה עם שמונה זרים, בניגוד לעונה שעברה
הקלע שגדל במכבי ראשון לציון הגיע ממכבי רחובות לעולה החדשה לליגת העל. שלו לוגשי חתם בבני הרצליה, יהוא אורלנד בטוח שהוא "מוכן לקפיצת המדרגה"
חסין על הגארד שהגיע מהליגה השנייה בטורקיה בחוזה לשנתיים: "ידוע במוסר העבודה והתשוקה למשחק". שחקן אלופת פולין הצטרף לדרומיים
הצהובים מקווים לצרף את השחקן שקלע 12.5 נקודות והוריד 3.7 ריבאונדים במדי אלופת היורוקאפ פריז. דיווח: ג'ורדן לויד קרוב לחתימה
הפורוורד בן ה-30 חוזר לשורות הקבוצה בה שיחק במרבית העונה שעברה והעמיד ממוצעים של 13.4 נקודות ו-4.8 ריבאונדים במדיה. לקראת סיום העונה הצטרף להפועל תל אביב והגיע עמה לגמר הפלייאוף
שחקן הפנים יישאר לשנה שנייה, אחרי שבראשונה קלע 9.5 נקודות והוריד 5 ריבאונדים בממוצע, והיה "חלק גדול מההצלחה". הגארד הצעיר ממשיך בבירת הנגב
באופן לא טיפוסי, הצהובים הצליחו להנחית את ווניין גבריאל בלי שהמהלך ידלוף לתקשורת ("קשה לזכור מי השחקן האחרון שהגיע כך"). האופי המיוחד של השחקן הכריע: "אם נקבל רק חלק מהאישיות הזו על הפרקט, נהיה בסדר גמור"
החתמה שלישית לצהובים: אחרי ליוואי רנדולף וג'יילן הורד, הפורוורד/סנטר הדרום סודני שמגיע עם רקורד של ארבע שנים ב-NBA מצטרף בחוזה לעונה עם אופציה לאחת נוספת. קטש: "החיבור יהיה מיידי"
הפורוורד האמריקאי (29, 1.98 מ') רשם 129 הופעות ב-NBA בשלוש השנים האחרונות. חינאס: "חושב קודם כל על חבריו לקבוצה ולא על עצמו"
הגארד שמתאושש מפציעת ברך, צפוי להצטרף לקבוצה של קטש בכפוף לבדיקות רפואיות מקיפות וסעיפים בחוזה. בולדווין יחבור לקולסון
הקלע בן ה-24 שנבחר לחמישיית העונה של הליגה הלאומית ושחקן נבחרת העתודה בן ה-19 שנבחר לתגלית העונה, ימשיכו לעונה נוספת במדי הקבוצה. "היה חשוב לנו להשאיר את השלד של הקבוצה ולהעמיד קבוצה לוחמת"
שחקן מכבי רעננה בעונה שעברה (23, 1.95) עולה לליגת העל: "שמח ונרגש להצטרף למועדון הנבנה על סגל צעיר ושאפתן"
תיבנה תוכנית משותפת כדי לחבר בין מחלקות הנוער של הקבוצות, כשהמטרה העיקרית תהיה שהמצטיינים יעברו מהליגה הארצית לאדומים מהבירה
הפורוורד קיבל הצעה גבוהה וצפוי להצטרף לאדומים. שכרו של האנאס מרתיע קבוצות להן הוצע, ניסיון למצוא פיתרון גם לאנגולה
הפורוורד שזכה לביקוש מקבוצות אחרות בליגת העל, ימשיך לעונה שנייה תחת אריאל בית הלחמי אחרי שהעמיד ממוצעים של 9.6 נקודות ו-5.1 ריבאונדים. בנטוב על עמירם: "מביא איתו המון ניסיון ואופי"
האדומים יארחו שישה משחקים כשהיציע המעודד סגור, כולל שני דרבים. הצהובים ישחקו שלושה משחקים הרחק מהבית, לראשונה אי פעם במועדון. קנסות כבדים לשתי הקבוצות בעקבות ההתפרעויות בדרבים בפלייאוף
הסקורר (29, 1.96) שהצטיין בליגה הקנדית הפך לזר הראשון של הקבוצה. עוזרי המאמן אבישי גורדון ועודד הנדלר ימשיכו
במונאקו יחליטו לגבי עתיד הגארד האמריקאי, ואם הוא לא ימשיך בצרפת, במכבי ינסו להביאו. הגארד שנפצע בסין ינסה להוכיח את כשירותו, ואם יעשה כן צפוי להיות מצורף. ריברו אמור להמשיך, גם קליבלנד עשוי. ומה קורה בגזרת סורקין?