ליאב פרדה חתם במ.ס. אשדוד, חיילים יוכלו לחדש מנוי ב-18 ש"חהקשר ההתקפי הרשים במחנה האימונים בהולנד והפך למצטרף השלישי לקבוצה של אלי לוי, אחרי מתן בית יעקב ושלומי אזולאי. המועדון יצא בהטבה משמעותית וחשובה למען אנשי כוחות ביטחון
רועי לוי כבש בדקה ה-87, מ.ס. אשדוד ניצחה 1:2 את ויטסהשחקן הכנף המחליף העניק לאלי לוי ניצחון במשחק שנעל את מחנה האימונים בהולנד. רביד אברג'יל כבש את השער הראשון
מ.ס. אשדוד סיימה ב-1:1 מול זולטה וארחם, הנבחנים לא הרשימוסתיו נחמני השווה בדקה ה-35 במשחק ההכנה מול הבלגים במחנה האימונים בהולנד. אלכס אמקה הניגרי היה הנבחן היחיד שפתח בהרכב
מ.ס. אשדוד יוצאת להולנד, שישה שחקנים זרים ייבחנובלם מחוף השנהב, קשר מצרפת וארבעה ניגרים ינסו להרשים את אלי לוי, כמו גם ליאב פרדה שממשיך להיבחן. השוער הצעיר תום כרמלי חתם
יגיע למחנה: אלעד שחף ימשיך לעונה שלישית במ.ס אשדודאחרי פערים גדולים במשא ומתן, ביממה האחרונה חלה התקרבות והקשר חתם לעונה נוספת. פרדה ומוייר עדיין בתמונת הסגל למחנה