וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

  נושאים חמים

  הכח עמידר רמת-גן - קבוצת undefined

  סגל הכח עמידר רמת-גן

  מאמן

  שוערים

  הגנה

  קישור

  התקפה

  ליגות בהן השתתפה הכח עמידר רמת-גן

  היסטוריה

  הכח מכבי עמידר ר"ג - בגלגולה הנוכחי הקבוצה נוצרה מאיחוד בין הכח למכבי רמת עמידר לפני פתיחת העונה הקודמת. במקור נוסדה הכח בוינה ב- 1909 והפכה לקבוצה המפורסמת ביותר בתולדות העם היהודי ואחת הטובות באירופה בשנות ה- 20, כשזכתה בין היתר באליפות אוסטריה. השחקנים נטשו את אוסטריה ועברו לת"א בשנות ה- 30 ובתחילת שנות ה- 60 התאחדה הכח ת"א עם מכבי ר"ג. האיחוד הוביל לשתי אליפויות ושני גביעים בשנות ה- 60 וה- 70 בכיכובם של יהודה שהרבני, צ'יקו פרקש ואחרים. ההמשך היה פחות מוצלח, והקבוצה חוזרת לליגה הבכירה לראשונה מאז 85'.

  עמידר עלתה על מפת הליגה הבכירה באמצע שנות ה- 70 ורשמה הופעה בגמר הגביע ב- 1980 לפני שירדה ב- 84 ולא חזרה עוד. אין לה אף שחקן בסגל המורחב של הכח ומייצגים אותה הבעלים גל יוסף (יחד עם נמרוד ורד מהכח) וחבר הדירקטוריון ציקי קקון.

  בשנות השמונים מצב הקבוצה החל להדרדר, כאשר בסוף שנות ה-80 ירדה הקבוצה לליגה השלישית. בשנת 1994 הורשעה הכח במעורבות במכירת משחק ועונשה היה קנס כבד והורדת נקודות בטבלת הליגה. מצבה הכלכלי של הקבוצה הורע בתחילת שנות ה-2000, והקבוצה עמדה על סף פירוק בשנת 2002, עת הייתה בליגה השנייה. יו"ר הרשות לבקרה תקציבית הכריז על פשיטת רגל של הקבוצה והוריד אותה חזרה לליגה השלישית.

  הקבוצה הצליחה לעלות ב-2006 לליגת העל, לאחר היעדרות בת 21 שנה מהליגה העליונה. כעבור עונה היא ירדה שוב, אך בעונת 2007/08 היא עלתה בחזרה לאחר שסיימה במקום הראשון בליגה הלאומית.

  צוות מקצועי וניהולי

  בעלים - נמרוד ורד וגל יוסף

  יו"ר - איציק פוזמנטיר

  מנכ"ל - עודד נחמני

  מנהל - אלי בר מוחא

  נציג עמידר בהנהלה - ציקי קקון

  מאמן - אמיר בן שמחון

  מאמן שוערים - עמי גניש

  מאמן כושר- אייל חליפוביץ'

  דובר - בילי רוזן

  תארים

  אליפויות: 1965, 1973

  גביעים: 1969, 1971

  walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully