אולטראס הפועל תל אביב מאיימים: מכירת המועדון או חרם מנויים

ארגון האוהדים בהודעה לראשי האדומים: "ניהול כושל, מדיניות אופפת את המועדון. כנראה שעלינו ללמדכם איך מוכרים קבוצת כדורגל"

30/05/2022
תיקתקנו: קליפ סיכום היום, 30.5 (ספורט1)

המתיחות בין אוהדי הפועל תל אביב להנהלת המועדון גוברת. היום (שני) הוציא ארגון האולטראס הודעה בה הציב אולטימטום: אם המועדון לא יימכר, נפתח בחרם מנויים.

לשון הפוסט: "כשמדובר באוהדי הפועל תל אביב ישנו דבר אחד שאין עליו עוררין - נאמנות. תמיד אנחנו שם. בבית, בחוץ, בחו"ל, בליגה השנייה ואפילו במשחקים 'ללא קהל'. אותנו לא מעניין שום דבר מלבד הפועל תל אביב. האהבה חסרת הגבולות הזו טומנת בחובה לא פעם אחריות גדולה. אוהדי הפועל תל אביב הם היחידים שמונעים נטו מאהבה למועדון - וככאלה, עלינו לעמוד על המשמר מפני אלו הבאים לנצל אותנו.

"אי שם בשנת 2017 התהוותה לה קבוצת הבעלות הנוכחית - מאיר תושב, זאב גרינברג ושרון ואיציק ניסנוב. חשוב להדגיש שהבעלות המלאה על המועדון עברה לידיים אלו ללא תמורה, אלא רק תוך הבטחה של 'טיפול בחובות המועדון' אל מול המפרק. לאחר שחלפו חודשים ספורים בלבד, החלו נורות האזהרה להבהב: תביעות, בוררויות, אי עמידה בחוזים; תופעות אשר הפכו ונהיו לדרך ההתנהלות המקובלת בוולפסון - ההפך המוחלט מ'טיפול בחובות'. אחד הסימפטומים הבולטים ביותר של ניהול כושל שכזה הינו חוסר הצלחה מקצועית. הבינוניות שאופפת את המועדון בשנים אלו מאיימת על עתיד המועדון, ומדירה שינה מכל אוהד שחוזר לביתו לאחר עוד דרבי ללא ניצחון. צחוק הגורל הוא שאפילו בעונה בה 'הצליחו' במועדון לקבל אישור לשחק באירופה (נבהיר שלא בעקבות טיפול בחובות, אלא בעקבות דחייתם), נכשלה הקבוצה להגיע ליעד זה. מישהו זוכר שעד לא מזמן הוא היווה חלק מהשגרה של המועדון המפואר הפועל תל אביב?".

אוהדי הפועל תל אביב דורשים את מכירת המועדון(צילום: אריאל שלום)

בארגון הוסיפו: "מלחמה בקהל - התופעה הצבועה והבזויה ביותר של ההנהלה המסריחה - מכאיבה לנו, אוהדיה המסורים של הפועל תל אביב, יותר מכל. פעם אחר פעם אנו רואים מכירת ביתיות; שיתוף פעולה עם הנהלת מכבי בניסיון לאסור על ציוד עידוד; אי עמידה כנגד עונשים קולקטיבים המונעים מבעלי המנויים כניסה אל האצטדיון וכחטא על פשע דורשת מהם לרכוש כרטיס נוסף; מאיתנו אתם מצפים לשוב ולרכוש מנויים? בעלי הפועל תל אביב אינם מעוניינים למכור את המועדון. הם טוענים שכן, אך לצד חוסר פעולה בנושא הם דואגים להרחיק כל רוכש פוטנציאלי תוך הסתרת האמת על חובות המועדון ומצבו הכלכלי. ומדוע שימכרו? האמת היא כזאת: הפועל תל אביב מתקיימת כמעט בבלעדיות על הכנסות טבעיות ללא הזרמת כסף מצד הבעלים. לכן, ברור העניין כי על מנת לדחוק בהנהלה למכור את המועדון עלינו להימנע מלהמשיך ולממן את הבעלות במבנה הנוכחי".

האולטראס האדומים הבהירו: "מצג השווא של 'הצלנו את הפועל' התפורר מזמן. עכשיו התור שלנו, אוהדי הפועל תל אביב, באמת להציל את הפועל. אנחנו קוראים לכלל אוהדי הקבוצה להימנע מלרכוש מנויים עד אשר הנהלת המועדון תעמוד בדרישותינו. לא מעוניינים להשקיע במועדון? אז מחובתכם להעמידו למכירה. הפגרה הגיעה וכעת עליכם לעשות כל שביכולתכם למציאת בעלים הולם להפועל תל אביב.

עוד בוואלה!

הפועל תל אביב תצטרך להעמיד ערבויות עבור החובות לבוזגלו ועאבד

לכתבה המלאה
מה יעשו איציק ניסנוב ושותפיו לבעלות?(צילום: אריאל שלום)

"אמנם טענתם כי הקבוצה על המדף, אך כנראה שעלינו ללמדכם כיצד מוכרים קבוצת כדורגל. חובות ומחיר - כל ניסיון מצד רוכשים פוטנציאלים, לקבל תמונה אמיתית של חובות המועדון והמחיר אותו אתם מבקשים, עולה בתוהו. מחובתכם להציג מספרים חד משמעיים- פרטו את חובות המועדון והציגו את הסכום אותו אתם מבקשים", פירטו האוהדים. "שקיפות - קיבלתם את המועדון בחינם. כל סכום שתבקשו תמורתו חייב להיות מגובה בשקיפות אודות השקעתכם. ניסיון לעשות רווח על חשבון עתיד המועדון לא יתקבל בהבנה. תיווך - כעסקנים אין ציפייה כי יכולות השיווק שלכם יפתחו דלתות לרוכשים פוטנציאלים איכותיים - ניסיון מכירה אמיתי חייב להיות מלווה בהשכרת צוות תיווך ושיווק מקצועי. מסיבת עיתונאים - כלל הדרישות הנ"ל (מינימליות בעולם העסקי!) צריכות להיות מאוגדות כולן למסיבת עיתונאים, שתהווה את יריית הפתיחה להתחלת החיפוש האמיתי אחר בעלים ראוי למועדון".

לסיום נכתב: "אם למישהו זה לא ברור, חרם מנויים הוא נשק יום הדין שלנו. החלטה זו נעשית בלב כבד ובצער רב; אך בעיקר בכעס כלפי הנהלת המועדון שדרדרה אותנו לכאן. נדגיש כי בכל התפתחות בגזרת מכירת המועדון ועמידה בדרישות הקהל (וכמובן בכל שינוי בהרכב הבעלות) נבצע הערכת מצב מחודשת - בתקווה לכך שלא יהיה צורך במימוש החרם. השנה המועדון המפואר שלנו מציין 100 שנה; מאה שלמה של היסטוריה מפוארת ועשרות תארים. בכל השנים הללו התחלפו אין-ספור הנהלות ובעלים. רק דבר אחד תמיד היה ותמיד יהיה: קהל תומך ונאמן. רק ביחד, רק אם נחזיק חזק ונעמוד בהבטחותינו, נוכל להחזיר את הפועל תל אביב לגדולתה ולהבטיח כי היא תהיה פה גם לחגיגות ה200. הנהלת הפועל תל אביב - הכדור בידיים שלכם".

  • הפועל תל אביב

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully