עידן ורד: "אם לא נחזור לשחק העונה, יהיו השלכות כלכליות חמורות מאוד"

קשר בית"ר ירושלים קורא להחזיר את הליגה. הועבר התשלום האחרון על עלי מוחמד, שחקנים חוששים מבידוד נוסף ש"יחזיר אותנו אחורה"

האתר הרשמי של בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים העבירה היום (שני) לחשבונה של מכבי נתניה היום כ-1.02 מיליון שקל - התשלום הרביעי והאחרון מתוך 5.22 מיליון שקל עבור רכישתו של עלי מוחמד בקיץ שעבר. על פי ההסכם, הקבוצה מהבירה היתה אמורה להעביר את התשלום האחרון עד לחודש מאי, וכך נעשה.

יש לציין כי יחד עם עמלות הסוכנים, העלות של הקשר לבית"ר ירושלים הגיעה לכ-7 מיליון שקל, ובמועדון ינסו להתייעל בקיץ הקרוב למכור אותו בסכום דומה - כמו גם את ליוואי גרסיה, אנטואן קונטה ואנז' פרדי פלומן. למוחמד חוזה לשנתיים נוספות בקבוצה, כמו לגרסיה, ובבית"ר הבהירו כי לא יימכרו את השניים ללא הצעה אטרקטיבית.

עוד בוואלה!

מכבי חיפה תנסה לסכם עם מאבוקה וסלליך על הישארותם

לכתבה המלאה
יימכר רק אם תגיע הצעה אטרקטיבית. מוחמד (צילום: דני מרון)

בקבוצה מהבירה דרוכים לקראת ההחלטה באם להמשיך את הליגה. השחקנים, ששמעו אתמול על בידוד אפשרי של שבועיים, לא אהבו את הרעיון: "עד שנכנסנו לכושר מסוים, שבועיים בבית יחזירו אותנו אחורה ויחשפו אותנו לפציעות אם יהיו רק שלושה שבועות להתאמן. צריכים להמשיך מהנקודה הנוכחית, שכולם הורידו חלודה".

עידן ורד פרסם באינסטגרם פוסט שקרא לחזרת הליגה: "אני חושב שזה הכרחי להחזיר את הליגה בהתאם להנחיות משרד הבריאות. המצב של ישראל מצוין ביחס לעולם, הליגות חוזרות ברחבי אירופה בקרוב, אין סיבה שבישראל לא יחזרו אפילו לפני כולם כאשר מספר המחלימים גדול ממספר החולים, ורק כ-300 חולים נותרו בבתי החולים והשאר בבתים. אם לא נחזור לשחק העונה, יהיו השלכות חמורות מאוד לשנים הבאות בהיבט הכלכלי וזו תהיה פגיעה קשה לענף כולו. מאחל בריאות לכולם ומקווה שבקרוב מאוד כולם יחזרו ליהנות מהספורט מספר 1 בישראל על המסכים, לפחות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully