פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אורך החוזה וגובהו: מה מונע מהפועל באר שבע לסגור עם אלון תורג'מן?

    החלוץ דורש חוזה ארוך טווח, בעוד הקבוצה מבירת הנגב מוכנה להחתימו רק עד קיץ 2022. במקביל, שני מכשולים אחרים כבר הוסרו

    אורך החוזה וגובהו: מה מונע מהפועל באר שבע לסגור עם אלון תורג'מן?
    צילום וידאו: דני מרון, עריכת וידאו: ניר חן

    עיקרי הדברים

    - מחלוקת על גובה ואורך החוזה מונעת מאלון תורג'מן לחתום בהפועל באר שבע

    - חלוץ אוסטריה וינה דורש חוזה ארוך טווח, באר שבע מוכנה להחתימו לשנתיים וחצי

    - במקביל, אוסטריה וינה הסכימה להשאיל את תורג'מן עד סוף העונה ללא תמורה

    - גם הסכומים שבאר שבע תשלם לתורג'מן עד סוף העונה הנוכחית כבר סוכמו


    מחלוקת על גובה החוזה, אבל לא פחות מכך על אורך החוזה, היא שמונעת בשלב הזה את צירופו של אלון תורג'מן להפועל באר שבע. הבוקר (שישי) המריא תורג'מן למחנה האימונים של אוסטריה וינה בטורקיה ואם סוכנו גלעד קצב והפועל באר שבע יצליחו לגשר על הפערים, הוא ימריא מטורקיה בהמשך לישראל כדי לנסות לסגור לפני סגירת החלון.

    גורמים בהפועל באר שבע טענו הבוקר כי הבעיה העיקרית בעסקה נעוצה בעובדה שהמועדון מוכן לתת לתורג'מן חוזה לשנתיים מעבר לחצי העונה הקרובה, בעוד שהוא רוצה חוזה לשלוש שנים. גם על גובה החוזה קיימת מחלוקת ופער לא קטן. תורג'מן מרגיש שאם הוא חוזר כעת לישראל, הוא למעשה מוותר על החלום האירופי שלו ולכן במצב כזה הוא רוצה להבטיח לעצמו חוזה בהפועל באר שבע עד קיץ 2023.

    אלון תורג'מן שחקן אוסטריה וינה (GettyImages)
    מחכה לבשורות מישראל. אלון תורג'מן (צילום: GettyImages)

    יש לציין כי שני מכשולים אחרים שהיו בדרך הוסרו. ראשית, אוסטריה וינה מוכנה להשאיל אותו להפועל באר שבע עד סוף העונה ללא תמורה. גם הסכומים שיקבל תורג'מן בארבעת החודשים שנותרו לסיום העונה מבאר שבע מסוכמים.

    מה שעוד נותר פתוח אבל לגביו אין פער גדול, הוא הסכום שתשלם הפועל באר שבע לאוסטריה וינה אם אכן תחליט אלונה ברקת לרכוש אותו בתום העונה. מדובר בפער לא גדול שיש בין המועדונים, כך שהנושא אמור להיסגר.

    אלא שהבעיה הגדולה היא באורך החוזה ובגובה החוזה שמבקש תורג'מן החל מהקיץ הקרוב וזאת כאמור אם באר שבע תממש את האופציה עליו. בסביבתו של השחקן טענו הבוקר כי מדובר בעניין עקרוני עבורו, שכן הוא מרגיש שאם הוא חוזר לישראל, הוא רוצה להיקשר למועדון להרבה שנים. בהפועל באר שבע אמרו בבוקר: "אם אלון יחליט שהוא חוזר לישראל, נמצא את הדרך לסגור את הפערים".