פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    "כריסטיאנו רונאלדו פסיכופת, יש לי הוכחות נגדו למשפט האונס"

    ג'סמין לנארד, דוגמנית בת 33 שטוענת שהייתה בעבר בת זוגו של כריסטיאנו רונאלדו, רוצה לחשוף את "פרצופו האמיתי" ולעזור לקתרין מאיורגה בפרשת האונס: "כל חייו הם שקר, יש לי ממנו מאות הודעות והקלטות"

    "כריסטיאנו רונאלדו פסיכופת, יש לי הוכחות נגדו למשפט האונס"
    עריכה: מתן חדד

    ג'סמין לנארד, דוגמנית בת 33 שטוענת שהייתה בעבר בת זוגו של כריסטיאנו רונאלדו, יוצאת נגדו בפומבי, רוצה לחשוף את "פרצופו האמיתי", ומביעה תמיכה בקתרין מאיורגה, האישה שמאשימה את רונאלדו שאנס אותה בעבר בלאס וגאס.

    לנארד טוענת שהיא יצאה עם רונאלדו בשנת 2008 ואף אומרת שהייתה איתו בקשר בשנה וחצי האחרונות. כידוע, קתרין מאיורגה טוענת שהכדורגלן הפורטוגלי המפורסם אנס אותה במלון בלאס וגאס ביוני 2009 - פרשה שרונאלדו מכחיש בתוקף.

    כריסטיאנו רונאלדו עם קתרין מאיורגה (צילום מסך)
    רונאלדו ומאיורגה, מהערב בלאס וגאס (צילום מסך)

    ג'סמין, שבעבר השתתפה ב"האח הגדול, גרסת הסלבריטי", צייצה: "אחרי הרבה מחשבה אני מושיטה יד לקתרין מאיורגה והצוות המשפטי שלה ומציעה להם את עזרתי באישומי האונס נגד רונאלדו... אף אחד לא היה מאמין לי לדברים שאני עומדת לחלוק אם לא היו לי הוכחות, אבל למזלי - בגלל שאני בחורה חכמה - יש לי הרבה כאלה. המשחק התחיל".

    לטענתה, היא מחזיקה בהודעות ממנו והקלטות ש"יחשפו את פרצופו האמיתי". עוד היא מספרת ש"משהו הכה בי אחרי שראיתי את הדוקו על אר קלי", הזמר שמואשם בהטרדות מיניות, ו"אני לא יכולה לשבת בחוסר מעש ולתת לו להתנהג בבריונות על הבחורה ולחמוק מזה". לטענתה, "שמרתי את כל הסודות המלוכלכים שלו... במשך עשר שנים. אלו חומרים זהב. החיים של מאיורגה עומדים על הפרק.. כל ההודעות השחצניות ששלח לי, על איך הוא הולך לחמוק מזה כי העולם אוהב אותו, הספונסרים יגנו עליו, פורטוגל תהיה לצדי בכל מקרה".

    עוד היא טוענת ש"ספגתי איומים, עליי ועל משפחתי, ניסו לתפור עליי תיק ולמצוא עליי לכלוכים, בלשים פרטיים עקבו אחריי ואחרי הילד שלי... די, זה מספיק... יש לי מאות הודעות ממנו על איך הוא מתעלל באמא של בנו ומתייחס אליה כמו לזבל. הודעות על כל הפעמים שבהן הוא בגד בה. הוא שקרן, כל חייו הם שקר. הוא פסיכופת". לדבריה, "לא אפרסם את החומרים שאני מחזיקה פה בטוויטר, זה משהו רציני מדי בשביל לפרסם את זה פה", ובכוונתה לפרסם את הראיות שבידיה למשטרה ולרשויות החוק.

    ג'סמין לנארד (אתר רשמי , חשבון הטוויטר של ג'סמין לנארד)
    שמרה את כל ההודעות המפלילות? לנארד (צילום: טוויטר)