פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    שבועיים לפני הג'ירו: שר האוצר כחלון נפגש עם מקבילו האיטלקי

    במהלך המפגש, השר כחלון העניק לשר האוצר האיטלקי חולצה של קבוצת הרכיבה הישראלית: "ישראל גאה לארח את המירוץ". פייר קרלו פדואן: "מרגש מאוד שהג'ירו ייפתח בישראל ויסתיים ברומא"

    שר האוצר משה כחלון, שר האוצר איטליה פייר קרלו פדואן (יח"צ , עומרי הרוש, ג'ירו דאיטליה)
    כחלון ופדואן (צילום: עומרי הרוש)

    שר האוצר משה כחלון נפגש הבוקר (שני) ברומא עם מקבילו האיטלקי, פפיר קרלו פדואן, והעניק לו את חולצת קבוצת הרכיבה הישראלית המקצוענית הראשונה, שתייצג את ישראל במירוץ הג'ירו ד'איטליה שיחל בעוד שבועיים בישראל. "אני שמח לקבל את חולצת הרכיבה הישראלית ומרגש מאוד כי הג'ירו ד'איטליה ייפתח בישראל ויסתיים ברומא", אמר פדואן, "מיליוני איטלקים יצפו במרוץ החשוב".

    שר האוצר משה כחלון: "ישראל גאה לארח את הג'ירו הראשון שיתקיים מחוץ לגבולות אירופה. אנחנו רואים בקיום המרוץ בישראל השקעה ארוכת טווח בכלכלת ישראל ובספורט הישראלי. בארצות שאירחו עד כה את מקטעי ההתחלה של הג'ירו נצפתה תשואה כלכלית יוצאת דופן שכללה גידול במספר התיירים בשנה שלאחר קיום המרוץ, חיזוק של הכלכלה המקומית ואף גידול בהשקעות ושיפור תשתיות"

    המרוץ יתקיים בין ה-4-6 במאי, ובמסגרתו יגיעו לישראל 176 הרוכבים הטובים בעולם, שלאחר מכן ירכבו עוד כ-18 יום באיטליה עד לתום המרוץ והכתרת המנצח. האירוע יכלול גם הקמתם של מתחמי ענק בכל נקודות העצירה של הרוכבים בארץ, וכן קיומם של פסטיבלי רחוב, ירידים בסגנון איטלקי, אירועי גאלה, תערוכות, מסיבות, אירועי מדיה שונים ועוד.

    עוד בנושא

    ג'ירו דה איטליה: קבוצת סייקלינג אקדמי הכריזה על שלושת הרוכבים הבטוחים
    אופניים: ניצחון ראשון העונה לישראל סייקלינג אקדמי
    אופניים: הופעה נהדרת לגיא שגיב בטור של טיראנו אדריאטיקו