פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    בעקבות חשיפת וואלה! ספורט: אנאדולו אפס שוקלת מחדש את רישומו של ווימס

    באתר "יורוהופס" מדווחים כי בעקבות הסאגה סביב השעייתו של השחקן, מחזיקת גביע הטורקי ממאנת לשלוח את פרטיו ליורוליג. דובר המפעל בתגובה: "נוכל להתייחס לנושא רק כשהמועדון יעביר את המסמכים". ווימס צייץ שהוא בדרך לאיסטנבול

    בעקבות חשיפת וואלה! ספורט: אנאדולו אפס שוקלת מחדש את רישומו של ווימס

    האם סוני ווימס לא ישחק בסופו של דבר במדי אנאדולו אפס ביורוליג? אתר "יורוהופס" מדווח היום (שני), כי לאחר החשיפה בוואלה! ספורט והמכתבים שנשלחו בעקבותיה, מחזיקת הגביע הטורקי שוקלת מחדש את רישומו של השחקן במפעל האירופי מתוך חשש מעונש ההרחקה העומד נגדו.

    דבריו של יו"ר הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט, פרופ' שאול שרייבר, שתקף את חוסר האכיפה לגבי עונשו של הפורורוד האמריקאי - הבהילו, על פי הידיעה, את ראשי אפס. כפי שפורסם כאן מוקדם יותר הבוקר, שרייבר אף פנה במכתב למקבילו הטורקי, רוסטו גונר, והתריע בפניו כי ווימס מושעה מכל פעילות.

    הידיעות שעוררו הדים בכדורסל האירופי
    יו"ר הסוכנות למניעת סימום: "פיב"א והסוכנות העולמית מעלימות עין. זו רפיסות"
    על פי קוד WADA: ההתאחדות הטורקית מחויבת לכבד את הרחקתו של סוני ווימס

    שחקן מכבי תל אביב סוני ווימס (GettyImages)
    הרישום עדיין לא התבצע. ווימס (צילום: gettyimages)

    בקבוצה החליטו להמתין עם רישומו עד שיקבלו הבהרות מפורשות מהגופים הרלוונטיים - התאחדות הכדורסל העולמית (פיב"א) והסוכנות העולמית נגד סמים (WADA). הטורקים לא יוכלו להמתין זמן ממושך. ביום רביעי הקרוב, 28 בפברואר, יפוג מועד רישום השחקנים ביורוליג לעונה הקרובה.

    דובר היורוליג השיב לפניית וואלה! ספורט בנושא: "המועדון לא רשם את השחקן במסגרת היורוליג, ולכן לא נוכל להגיב לסוגיה בשלב זה. ברגע שיוגשו בפנינו המסמכים, נעבור עליהם ונחליט אם הוא רשאי להופיע במסגרת הליגה שלנו או לא".

    סוני ווימס מודיע שהוא בדרך לאיסטנבול

    אנאדולו מודיעה רשמית על החתמת ווימס. האם המהלך יבוטל?