וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מ.ס אשדוד במכתב לאיגוד השופטים: "החלטות רבות במשחקינו נגועות במניעים זרים ופסולים"

15.1.2018 / 14:21

בקבוצה פירטו את טענותיהם בעקבות הטעויות של ריינשרייבר בשבת: "דורשים להרחיקו מיידית", והוסיפו: "זהו משחק רביעי ברציפות בו החלטת שיפוט נגדנו משפיעה באופן ישיר על התוצאה, בשתי העונות האחרונות פסקו 15 פנדלים נגדנו, ורק אחד לטובתנו, אין לכך מקבילה בשום ליגה"

צילום מסך

אחרי האיומים והאמירות הפומביות, הגיע גם מכתבה של מ.ס. אשדוד לאיגוד השופטים בעקבות האירועים במשחק בשבת מול מכבי נתניה אותו שפט רועי ריינשרייבר. במכתב אותו שלח מנכ"ל מ.ס. אשדוד רפי נידם ליושב ראש איגוד השופטים עוזי יצחקי נכתב בין היתר: "מזה תקופה ארוכה, מתקיים חשש כבד כי החלטות שופטים רבות במשחקי קבוצת מ.ס אשדוד נגועות במניעים זרים ופסולים, אשר יש בהן כדי להסב לנו נזקים ספורטיביים וכלכליים חמורים ביותר.

כבר במחזור השני לעונת המשחקים 2017/18, התרענו בפניכם כי החלטותיו של השופט רועי ריינשרייבר במשחקינו הינן תמוהות ביותר ומעלות חשש כבד כי התקבלו במשוא פנים. לדאבוננו, במשחקנו שהתקיים נגד קבוצת מכבי נתניה נשברו כל שיאי האפליה והקיפוח. השופט ריינשרייבר, מטעמיו הפסולים, נקט כנגדנו ברצף החלטות שיפוט שערורייתיות ובלתי הוגנות, אשר אף כלי התקשרות תיארו אותן כמגמתיות נגדנו, ואשר יש בהן לעלות כדי פגיעה אנושה במאמצינו הספורטיביים. נדמה כי בעת האחרונה, מתקיימת אחידות השיפוט בכל הנוגע לקבלת החלטות שגויות נגד קבוצתנו".

עוד בנושא

יו"ר איגוד השופטים לוואלה! ספורט: "לא משחק לפנתאון, אבל זה רחוק מלהיות אישי"
אשדוד מאיימת להגיש "תביעת נזיקין אישית כנגד ריינשרייבר" ולפסול אותו משיפוט

טום בן זקן שחקן מ.ס. אשדוד עם שופט הכדורגל רועי ריינשרייבר. ברני ארדוב
מסרבים להירגע. שחקני אשדוד מול רועי ריינשרייבר בשבת/ברני ארדוב

עוד נכתב במכתבה של מ.ס. אשדוד: "לסבר את האוזן, זהו משחק הליגה הרביעי ברציפות בו החלטת שיפוט נגדנו משפיעה באופן ישיר על התוצאה הספורטיבית. כך, בין היתר, בשתי עונות המשחקים האחרונות נפסקו 15 בעיטות עונשין מ-11 מ' כנגדנו ואילו רק אחת לטובתנו. סטטיסטיקה חריגה זו, אין לה כל מקבילה בשום ליגה מקצוענית אחרת בעולם.

אנו קוראים להתערבותו המיידית של אדוני יושב ראש איגוד השופטים לבצע חקר מעמיק וחסר פשרות בקרב שופטי איגוד השופטים לבירור טעמים פסולים באשר הם ו/או לביעור חוסר מקצועיות, על מנת שערכיו של איגוד השופטים יחולו גם במשחקיה של קבוצתנו וזו לא תסבול מאפליה וקיפוח כה חמורים אשר יש בהם כדי לסכן את כל הרוח הספורטיבית והתחרות ההוגנת במשחקי הכדורגל בישראל".

לסיום כותבים במ.ס. אשדוד: "אנו דורשים את הרחקתו המיידית של השופט ריינשרייבר מכל פעילות אשר יש בה להשפיע על משחקי ליגת העל בכדורגל וזאת לכל המוקדם, עד לגמר הליך הבירור והביעור כאמור. יובהר, כי אין באמור ו/או שאינו אמור במכתבנו זה, בכדי לגרוע ו/או להמעיט ו/או לפגוע באי אילו מזכויותינו, וכל טענותינו שמורות עמנו".

sheen-shitof

הכל מתחיל באבחון

בשורה לסובלים ממיגרנות: ככה תוכלו לחזור לחיים נורמליים

בשיתוף מרכז איריס גייר לטיפול דרך אבחון בגלגל העין

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully