פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    הקרב מול מכבי תל אביב נמשך: שלט התגובה של אוהדי גלאטסראיי

    יומיים אחרי השלט של האוהדים הצהובים בהיכל ("Galatasacry"), הטורקים ניצלו את קיומו של משחק כדורסל בכסאות גלגלים באולמם הביתי כדי להציג את התשובה: "Maccabitch". המשך יבוא?

    הקרב מול מכבי תל אביב נמשך: שלט התגובה של אוהדי גלאטסראיי

    ביום חמישי הציגו אוהדי מכבי תל אביב שלט גדול בגנותה של גלאטסראיי ("Galatasacry"). השלט שהתנוסס בפתיחת המשחק מול אלבה ברלין גרם למהומה בהיכל וגם עורר לאחר מכן סערה בטורקיה. היום (שבת) הגיעה התגובה של הטורקים, שתלו באולמם הביתי (בזמן משחק כדורסל בכיסאות גלגלים) את השלט הזה נגד מכבי תל אביב:

    דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
    שלט התגובה של אוהדי גלאטסראיי (צילום: מתוך הטוויטר)

    כזכור, הכול התחיל במשחק בין הקבוצות בשבוע שעבר, אז הטורקים טענו לחסימה בלתי חוקית של אלכס טיוס בשניות הסיום, שבעקבותיה הגיעה שלשת הניצחון של ג'רמי פארגו ממש על הבאזר. גלאטסראיי ערערה בבקשה לקיים משחק חוזר, אך נדחתה ואף נקנסה ב-6,000 יורו בגין התפרעות אוהדיה לאחר המשחק. גם המאמן ארגין עתמאן נקנס ב-2,000 יורו בעקבות התפרצותו על השופט, אבל בגלא לא נרגעו.

    המנהל המקצועי של גלאטסראיי מוראט אוזייר פתח את החזית מחדש בחשבון הטוויטר שלו. אחרי שהמשחק בהיכל הסתיים, אוזר עקץ את מכבי תל אביב: "זו אלבה ברלין שניצחה, לא? #בומרנג". הציוץ של אוזייר, שאימן בעבר בגלאטסראיי ובאולקר, זכה לעשרות תגובות.

    מנהל גלאטסראיי עקץ את מכבי תל אביב לאחר ההפסד לאלבה

    השלט של אוהדי מכבי תל אביב גרם לעימות עם המאבטחים