המחוזי קיבל את בקשת צו המניעה של איגוד האתלטיקה

השופטת דפנה אבניאל פסקה שאצטדיון האתלטיקה הראשי יעמוד לרשות האיגוד בארבעה מימי השבוע בשעות אחר הצהריים

מערכת וואלה! ספורט
"נפעל על מנת לשמר את האצטדיון כאצטדיון אתלטיקה". קופמן (צילום: ניב אהרונסון)

שופטת בית המשפט המחוזי בתל-אביב דפנה אבניאל קיבלה את בקשת איגוד האתלטיקה למתן צו מניעה כסעד זמני, וקבעה כי על מרכז הספורט הלאומי לעמוד באופן מלא בסיכום ממרץ 2010 בין המרכז לאיגוד האתלטיקה. כמו כן, קבעה השופטת כי מרכז הספורט ישלם לאיגוד האתלטיקה הוצאות הבקשה ושכר טרחת עורך דין בסכום של 35 אלף שקל.

בכך בא לידי סיום הפרשה, במסגרתה טען איגוד האתלטיקה, באמצעות עורכי הדין רם ז'אן ויניב דקל ממשרד עמר, רייטר, ז'אן שוכטוביץ ושות', כי מרכז הספורט מאפשר למחלקת הילדים של מכבי תל אביב בכדורגל להתאמן באצטדיון האתלטיקה, ומונע בכך מהאתלטים להתאמן במקום.

השופטת קבעה בהחלטתה: "שיקול דעת אין פירושו התעלמות מאינטרסים ומזכויות שהוקנו לאיגוד האתלטיקה בעבר, ונשמרו במשך 3 שנים עד למועד שבו הוחלט באופן חד צדדי כי אינן זכויות עוד".

דורון קופמן, יו"ר האיגוד: "אני מסופק מכך שהשופטת קיבלה את עמדת וטענת איגוד האתלטיקה ופסקה כפי שפסקה. השכרת המקום לקבוצת כדורגל והפיכתו לאצטדיון כדורגל, במקביל להיותו אצטדיון אתלטיקה, משמעותו חיסול איטי, אבל עקבי של האתלטיקה. השגנו את היעד הראשון שרצינו בכך שנמנע את השתלטות הכדורגל על אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף. כעת נפעל על מנת לשמר את האצטדיון כאצטדיון אתלטיקה, לצערנו היחיד באזור המרכז".

100 אתלטים מחו בהדר יוסף נגד אימוני הכדורגל

אתלטיקה בוואלה! ספורט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully