קורנפיין: "לא הסתכלו על בית"ר אלא 'על הישראלים הגזענים'"

יו"ר בית"ר לשעבר השתתף בכנס למנהיגות ומצוינות והתייחס לפרשת הצ'צ'נים: "זה חרג מגבולות הספורט, לא צפינו זאת"

מערכת וואלה! ספורט
צילום ועריכת וידאו: יוסי ציפקיס

אחרי פיטוריו מבית"ר ירושלים ויציאתו (הזמנית?) מעולם הכדורגל הישראלי, השתתף הערב (רביעי) היו"ר לשעבר איציק קורנפיין בכנס למנהיגות ומצוינות שנערך במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן, כחלק מאירוע פתיחת השנה בפקולטה למנהל עסקים.

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

לכתבה המלאה
לא שיער שהאפקט של הבאת הצ'צ'נים יהיה כה משמעותי. איציק קורנפיין במרכז האקדמי ברמת גן (צילום: יוסי ציפקיס)

קורנפיין התייחס כמובן לפרשת הצ'צ'נים שעמדה במוקד העונה שעברה ואמר: "כשאנחנו היינו בעידן הסערה של פרשת הצ'צ'נים והגזענות, לא הסתכלו על בית"ר כמועדון שמייצג את בית"ר או את ירושלים. הגיעו צוותי שידור מכל העולם וזה פתח מהדורות חדשות. לא הסתכלו על זה כבית"ר ירושלים אלא אמרו 'תסתכלו על הישראלים הגזענים האלה'"

קורנפיין המשיך: "כל הנושא הזה חרג מגבולות הספורט, מהגבולות המקומיים של כדורגל ובית"ר. זו תופעה שלצערי היא תופעה רחבה. להגיד שצפינו מה שהולך לקרות זה לחטוא לאמת, זה לא נכון. תיארנו לעצמנו שתהיה איזו בעיה, לא תיארנו שהאפקט יהיה כל כך גדול וההשלכות תהיינה כאלה".

על האוהדים אמר: "היו מעורבים אנשים מאוד אמוציונליים, כאלה שהכדורגל חשוב להם יותר מהאישה, מהחברה, לפעמים אפילו מהדת שלהם. ברגע שהבינו שיש פה איזושהי פגיעה בחלק מהעקרונות שלהם הם החלו להיות מאוד אגרסיביים. ברגע שהלכנו לכזה מהלך ידענו שנלך איתו עד הסוף ולא חשבנו לסגת".

הפרשה עדיין כואבת. איציק קורנפיין (צילום: יוסי ציפקיס)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully