מכבי תל אביב: מה תפקידו האמיתי של איגנסיו טורנו?

סוזה מסרב להיכנס להגדרות של איש הצוות, שצייץ: "מתחיל אתגר במכבי תל אביב כעוזר ומאמן כושר". כיצד יגיב טוריחו?

רענן ברנובסקי
19/06/2013
קובי אליהו

מכבי תל אביב פתחה רק הבוקר (רביעי) את אימוניה, אבל האם כבר מתגלים סדקים ראשונים בצוות המקצועי החדש? "היום אני מתחיל אתגר חדש במכבי תל אביב עם פאולו סוזה, כעוזר מאמן ומאמן כושר", צייץ איש הצוות החדש איגנסיו ("נאצ'ו") טורנו, שהגיע עם הפורטוגלי. טורנו, ספרדי בן ה-37, עבד עם סוזה בווידאוטון כמאמן כושר ובעברו היה גם באספניול.

למעשה, טורנו הגדיר את עצמו כמאמן כושר למרות שחואן טוריחו, האיש שהובא על ידי ג'ורדי קרויף ואוסקר גרסיה בקיץ שעבר וסחט מחמאות על עבודתו במהלך העונה שעברה, נשאר במערכת. במכבי תל אביב טענו עד כה כי טורנו מגיע לשמש כעוזרו של סוזה על מנת שלא תהיה התנגשות עם טוריחו, אך הציוץ של איש הצוות החדש מעלה לא מעט תהיות בעניין.

עוד בוואלה!

משבר האקלים פוגע בחיות שלנו. אז מה עושים?

בשיתוף MSD Animal Health
טוען שהוא עוזר מאמן ומאמן כושר. טורנו, משמאל(צילום: דרור פיקלני)

סוזה עצמו התחמק הבוקר מהגדרות תפקיד אנשי הצוות כנשאל על כך במסיבת העיתונאים הרשמית להצגתו: "נא'צו הוא העוזר שלי, אבל הטרמינולוגיה וההיררכיה בשמות התפקידים פחות חשובה. אני לא דיקטטור נעבוד בשיתוף פעולה". סוזה וגם קרויף הוסיפו כי מלבד נאצ'ו לא צפויים בשלב זה להגיע אנשי צוות חדשים לקבוצה.

ולנושא אחר: מכבי תל אביב פרסמה הערב הודעה רשמית בנושא מכירת המנויים: "המכירה לאוהדים שהחזיקו במנוי ובחבילת פלייאוף תחל בשבוע הבא. על מנת לשפר את השירות שניתן לבעלי המנויים, עמד המועדון על זכותו לקבל מארגון 'חבר' את הפרטים המזהים של רוכשי המנויים באמצעות הארגון. 'חבר' סירב לבקשה ובמקביל לא הסכים להצעת המועדון להתחלק בסבסוד מחירי המנוי (בשנים קודמות מימן המועדון יותר משני שליש מעלות הסבסוד כשהפעם סירב 'חבר' לחלוקה שווה). בצער רב, לא ימכור המועדון מנויים דרך הארגונים השונים והחליט להגדיל את ההנחה שייתן למחדשי מנויים".

מסרב להיכנס להגדרות. פאולו סוזה(צילום: קובי אליהו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully