וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קורנפיין: "אנחנו רוצים את האוהדים הרבה מעבר לכסף"

17.8.2012 / 12:34

קורנפיין התייחס לעמותת האוהדים של בית"ר וגם לפניג'ל: "ייתכן שאם הם יכניסו כסף, אחרים ימשכו את שלהם וזה לא יספיק"

בית"ר ירושלים אמנם עברה בבקרת התקציבים עם התקציב הבסיסי, ללא השחקנים שאינם חתומים ובכלל מבלי לדבר על שחקני רכש, אך במועדון יש לחץ גדול להשיג כספים במהרה. המו"מ מול עמותת האוהדים שאמורה להכניס כ-2.5 מיליון ש"ח נמצא במצב מתקדם, ועד מוצאי שבת יוודע באופן סופי האם העמותה מצטרפת למועדון או לא. במידה שלא תעשה זאת, יצטרכו בבית"ר להחליט האם הם מצרפים את מאיר פניג'ל ומאיר לוי למועדון ואולי אף מעבירים להם את הבעלות, או שממשיכים במתכונות הנוכחית ומנסים לגייס כספים. ההערכה היא כי עד סוף השבוע תצטרף עמותת האוהדים למועדון.

יו"ר הקבוצה איציק קורנפיין התייחס לענייני העמותה ואמר ל'רדיו ירושלים': "אנחנו באמת מנסים מאתמול עד השעות הקטנות של הלילה וגם היום, וגם אם תשאל אנשים בעמותה אני לא יודע לשים את האצבע מדוע הדברים האלה תקועים. מי שאומר שאנחנו לא רוצים את העמותה משקר. אנחנו רוצים מאוד והצהרתי בשיחות איתם וגם במעשים. גם הצד של ארקדי מאוד רוצים שהעמותה תיכנס. יש כאן בדירקטוריון גם אנשי עסקים אוהדי בית"ר שטובת המועדון לנגד עיניהם, ואם מוקם דירקטוריון ולכל צד שלושה נציגים זה אומר שיש יכולת אמיתית להשפיע. אמרתי לאוהדים שכל נושא שירצו להשפיע ויעלה בדירקטוריון הם יוכלו לעשות שינוי. הם קיבלו זכות להביא בכל תקופת ההסכם רוכש לבית"ר ירושלים. ארקדי רוצה זכות וטו על התחייבויות עתידיות, כדי שלא ייפלו עליו ההתחייבויות כבעלים בעתיד. במידה שיבוא רוכש ולא ירצה אותם הם יקבלו את כל הכסף חזרה. הייתה מחלוקת אחת במהלך השבוע ופתרנו אותה.

"מדובר בעשרה אנשים שרוצים להגיע להסכמה רחבה, הם פעם ראשונה בעסק ויש להם את החששות שלהם. אנחנו מדברים איתם ומנסים להגיע להבנות ומאמינים שבסופו של דבר נסגור את הדברים. יכולנו למצוא פתרונות בלעדיהם, אבל אנחנו רוצים אותם ומעוניינים בהם איתנו הרבה מעבר לכסף. חשוב מאוד לבית"ר ירושלים שהם ייכנסו. הם צריכים לקבל את ההחלטה להיכנס כי הזמן לוחץ. אני מקווה שזה ייסגר כמה שיותר מהר".

על מאיר פניג'ל ומאיר לוי אמר קורנפיין: "אם פניג'ל רוצה את בית"ר זה תלוי בהסכמת האנשים שהביאו את הכסף למועדון להשאיר אותם בפנים. ארבעה מיליון של ברקת, מיליון של אנשי העסקים ושני מיליון של גאידמק. נוצר ניסיון להכניס את האוהדים, וברגע שפניג'ל ולוי אמרו שהם לא רוצים את האוהדים ואנשי העסקים זאת בעיה. אני עדיין חושב שיש דרך לפתור גם את העניין הזה בצורה אחרת, דיברתי גם עם מאיר על זה. אני לא מקבל את ההחלטות בנושא, יש פה דברים שהם מעבר למה שאני יכול לדבר עליהם. גאידמק אומר שכל מה שייעשה צריך להיעשות בשיתוף פעולה עם כל הגורמים ששמים כסף השנה".

על הדיבורים לפיהם הקבוצה נשמרת לגל יוסף לסוף העונה אז יסיים תקופת צינון: "אין לזה שחר ואין לזה שום אחיזה במציאות. גל יוסף לא בשנת צינון אלא הוא הבעלים של הכח רמת גן. זה ממש לא רלוונטי כי לעמותה יש זכות בכל רגע נתון להביא רוכש מטעמם שייקח את הקבוצה. עורך הדין של ארקדי אמר לאוהדים 'קחו את שני מיליון השקלים עכשיו וקחו 100%'. ארקדי רוצה לצאת, אבל בראש מורם ומבלי שהקבוצה תתפרק. ארקדי רוצה לעשות את הדברים בצורה שתהיה מקובלת על כולם. אני לא רוצה לפרט, ייתכן ששלושה מיליון השקלים של מאיר לוי ומאיר פניג'ל לא יספיקו, כי אנשים אחרים ירצו לקחת את הכסף שלהם וזה לא יספיק להעמיד את הקבוצה על הרגליים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully